Jump to content
Abusek

> Rinnalt surumine <

Recommended Posts

Olen 1,5 kuud teinud rinnalt surumist järgmiste seeriatega:

5x75kg-80kg(kordused on tavaliselt 8*8*8*7*6) lõpus max. pingutused. Seeriate vahel on 45sek.-1min puhkust. Muide trenni teen laia haardega. Oma arust peaks see olema lihasvastupidavuse treening.

Kas nüüd oleks õige aeg muuta natuke treening meetotit ja minna rohkem max.jõu tegemise peale, teha selliseid seeriaid nagu näiteks: 75*10 80*8 85*6 90*3 95*1 ehk püramiidi?

Kas viimane näide arendab lihaskasvu paremini ja kas lubab mul suuremaid raskusi rohkem suruda ehk eelmist enda rekordit ületada?

Mida annab see, kui ma teen veel kõige viimase seeria suhteliselt kerga raskusega umbes 15korda ehk lihas saaks veel max. kätte?

Oleks hea kui saaks mõned vastused nende küsimuste kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Max. jõud ja pumpamine ei lähe eriti kokku.

Pumpamine sobib, kui tahad arendada lihaste vastupidavust.

Max. jõu arendamiseks on erinevad programmid, millest üks on ka püramiid (kuigi mitte kõige efektiivsem).

Et saada max. jõudu tuleb panna rõhk lühematele kordustele ja abiharjutustele (triitseps, õlg). Samuti on tähtis puhkus, et oleksid värske enne rasket rinna päeva.

Kunagi saatsin ühe kava, mis oli mõeldud just rinnalt surumise arendamiseks (sobib ka kükile ja tõmbele). Seda kava on teinud Eesti tippudest 4 meest viiest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pakuti metaani.pidavat jube hea asi olema suurendama lihast ja ka joudu ning ei pidavat ka kahjulik olema KAS VASTAB TÕELE JA KAS TASUB OSTA? MIDA YLTSE METAAN ENDAST KUJUTAB?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kaido, ma oleksin ka huvitatud sellest rinna programmist, kui saadaksid, oleksin väga tänulik, aadress on: renku3@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen nii...

Seeriaid 4 X 8

Raskus peab olema nii suur,et ka viimane seeria,st. 4- seeria suudaks 8-korda üles lükata.

Kui suudan vähem..raskusi tõstma ei hakka.

Praegu enda kaal 84-85 kg..rinnalt surumise töö kaal ( s.t. 4 x 8) 100 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×