Jump to content
Sign in to follow this  
Abusek

> Rinnalt surumine <

Recommended Posts

Mul praegu ei tule midagi rinnalt surumises juurde,äkki olex vaja midagi uut proovida.äkki saadad mulle ka selle programmi....ette tänades!!!payton23@hot.ee

Ehk olex Härra Rusikas siis nii lahke ja saadaks mullegi selle kava mailile romet.romm@mail.ee Rinnalt surumist olex hädasti vaja parandada.

tere

ma loodan, et h2rra rusika ranne pole veel v2sinud send nuppu vajutamast:)

2kki oleks v6imalik saata see kava aadressile zarvik@one.ee

ait2hh..

v6i 2kki on see isegi kusagil juba netsi yleval?

Loodan väga, et kõik proovijad saavad oma tulemust parandada. Tean siiamaani ainult ühte inimest kellel see ei õnnestunud ja sealgi oli põhjus ilmne.

Muidugi võib ka öelda, et igasugune tsüklitega treening annab tulemust juurde. Aga kui see asi tõesti hästi töötab, siis miks mitte proovida, kui eesmärk on max. raskust edasi viia.

Guest bohemianrhapsody

tahaks ka teada, kuidas see programm v2lja n2eb.

v_parts@hotmail.com

kui viitsid v6id saata.

Ole täitsa, saada mullegi või siis tõesti riputa hoopis üles (maili aadressi saab ju klõpsates "autoril" aga sa juba kindlasti tead seda), tänud !

See kava hakkas mindki huvitama ja kui tohib paluda ja see suurt tyliei tee äkki saadaksite mullegi aadress oleks meldogg@hot.ee

Ja muide kugi minu meelest keegi veel jagas mingit püramiid kava kui ma ei eksi siis oli see Leesman ette tänades Dogg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.