Jump to content
Abusek

> Rinnalt surumine <

Recommended Posts

tänud kava eest. tahaks proovida seda kyll :) kuid kas see sobib ka algajale, kes natuke yle 1a teinud jõusaali? tahaks just rinnalt surumise maksimumi edasi viia. praegu see eriti ei taha õnnestuda :P samas tahaks massi ka lisada, mitte ainult jõudu (kaalu tuleb praegu ilusti, teistes asjades peale rinna ka jõudu).

ok, igatahes probleem tuleb kava jaotusega. praegu on treenerite määratud: 1. rind, bic 2. jalg, õlg 3. selg, tric. Kõik peale rinna on korras. käin 3x nädalas, aga võib hakata ka 4. kui ma tahaks võtta nyyd tolle rinnakava kus on 2x nädalas rind+samal päeval tric ja õlg, kuidas siis teised lihasgrupid paigutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi:

1.Rind, triitseps

2.Jalg,õlg

3.Rind, trapets, triitseps (kege päev)

4.Selg, biitseps

Trennipäevad võiksid olla - esm., teisip., neljap., reede.

Kõik lihasgrupid saavad puhkust ka.

See kava sobib ka algajale.

Kui sul mass tuleb juurde, siis on alust oodata ka suuremat rekordi tõusu. Juba ainult massi arvelt võib max, edasi minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud. jääb ainult kysimus, et kuidas teha koos selga ja bic? seljale teen üks nädal jõutõmmet, teine nädal seda ei tee kuna jalale on siis kykk. ja siis teen lõuatõmbeid/plokiga allatõmbeid kitsalt/laialt. pärast seda on käed kanged (eriti käsivars, mitte nii väga bic. ise) ning ei saa teha harjutusi hästi. kuidas seda korraldada siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen üle nelja aasta teinud koos selga/biitsepsit.

See on harjumise asi. Loomulikult koormab selja tegemine ka biitsepsit, aga mitte nii, et teha ei saaks (mul vähemalt).

Paljud ei saa näiteks teha koos rinda ja õlga. Mõni ei saa teha koos rinda, biitsepsit ja triitsepsit. Aga mõte ongi selles, et kui tahad viia edasi rinna max.-i, siis kuskilt pead ruumi tegema. Antud hetkel on rind prioriteet. Kui tahad tõmmeti viia edasi, siis on suurem tähelepanu seljal jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, rind v6iks t6esti olla prioriteet. j22b kysimus: kuidas teised rinna harjutused teha? iga n2dal samamoodi seeriad/kordused? nt kaldpinnal surumist 3x8-12 nagu standardne ja siis veel nt kaldpinnal lendamist v6i neg surumist tavalisete seeriatega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esm. tee kaldpingul lendamist 3-4x6-8 (vastavalt enesetundele)+mingi rinna venitus 3x8 (kas plokil või masinal).

neljap. tee ainult üks lisaharjutus (mina tegin ainult venitust 3x8 või 2x10)

Arvesta, et kerge rinna päev peabki kerge olema. Tavaliselt siin pingutatakse üle (jääb tunne, et koormust ei saa) ja lõpus see maksab.

Selles programmis negatiivset pole vaja teha. Korduste arvu ei peaks samuti lakke ajama. See on ikkagi suunaga max. jõule mitte vastupidavusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks suur tänu!

aga äkki viitsid siis natuke selgitada triitsepsi harjutusi ka? jääb nii nagu ikka (massi kava) või siin ka kerge päev ja raske päev ning väike korduste arv? ja olen ma õieti aru saanud et 6 ja alla kordust on parim maks. jõule ning 8-12 massile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäev neljapäev.

1.nädal 6x2 80% (80kg.) 6x3 80% (80kg.)

2.nädal 6x4 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

3.nädal 6x5 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

4.nädal 6x6 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

5.nädal 5x5 85% (85kg.) 6x2 80% (80kg.)

6.nädal 4x4 90% (90kg.) 6x2 80% (80kg.)

7.nädal 3x3 95% (95kg.) 6x2 80% (80kg.)

8.nädal 2x2 100% (100kg.) 6x2 80% (80kg.)

9.nädal 1x1 max.

nii siin on näietx 6x2 kas siis 2 on seerjate arv ja 6 korduste arv? või vastupidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kysin veel: (kysija suu pihta ei lööda :))

sain aru, et kerge päev peab olema kerge. kas see tähendab ka et raske päev peab olema siis ikkagi alati raske? näiteks 1. nädal ja 2. nädal kui on seeriaid vähe ja kordusi nagunii vähe, siis selle arvelt teen rohkem muid harjutusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus neid seerjaid sul muidu spirit vähe on? 6 seerjat on ikka norm ju palju isegi... aga selline küsimus olex hoopis et kas kaldpingil võib täiega lasta mõlemal päeval.. pean silmas positiivset kallet, et kas selle kohta oskad rusikas midagi mainida, et kuda teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene number on ikka seeriad.

Juhiks veelkord tähelepanu kõigile, kes arvavad, et äkki ei saa alguses koormust kätte?!

Ärge treenige üle, see annab programmi lõpus tunda.

Mõtle kasvõi sellele - miks su surumine praegu ei arene. Suure tõenäosusega sellepärast, et ei taastu korralikult! Või treenid üle!

Selle süsteemiga on alt läinud (või vähem juurde saanud) ainult need, kes teevad üle või tapavad ennast lisaharjutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis esimesed 4 nädalat on kogu aeg 6 seeriat, aga korduste arv erinev... Ma olen siis kuu aega vastupidi teind. Heh, ega midagi, teen õieti edasi. Ei arvand tõesti, et alla 4 kordusega seeriaid tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll et tuleb 2x2, aga see tuleb suruda 100%-ga. Seda ei jõuakski rohkem. Ma algul tegelt mõtlesin selle peale, kumba pidi see on. Ju tundus see kerge päeva 6x2 siis tõesti liiga kerge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus esimese nädala kohta. Rääkisid, et arvestus toimub %-des. Aga kui ma jõuan selle 80 % teha rohkem, kui 2 korda esimesel nädalal, kas siis võiksin panna raskuse nii, et jõuaksin teha vaid 2 korda, näiteks 85%. Muidu ei saa ju koormust kätte (räägin just esmaspäevadest). Mõte selles, et kas panna raskus, kus jõuaksin teha nii palju kordusi, nagu seal plaanis kirjas või just väga tähtis jälgida seda %-de asja???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära pane, sest kava on tehtud selle järgi, mis on 100%.

SEE ON VÄGA TÄHTIS TEHA JUST NII!!

Kõigil on alguses kerge ja nii see peab olema. Kujuta parem ette,kuidas sa teed 2x2 100%-ga?!

See kava on väga täpselt tehtud, nii et ära tee rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×