Jump to content
Abusek

> Rinnalt surumine <

Recommended Posts

Et siis keegi millaskis tuli vastu mu soovile ja saatis selle eelpool mainitud kava, kuid kahjux oli selle kohale jõudnud faili suurus 0 Kb. Ehk on keegi siit nii vastutulelik ja saadax selle kava uuesti. tänu! palmsaar@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt noh, kas inimesed ei oska siis teemat korralikult läbi lugeda, 4 lehel on see programm juba üles pandud, ex ma panen siis selle uuesti .

Kes pole veel seda kava näinud siis siin see on...

Lamades surumine

Kõigepealt sellest programmist. See oli algselt vene tõstjate programm 60.aastatest. Jõutõstjad kohandasid selle hiljem ümber.

Mulle andis selle kunagi Indrek Otsus. Alustasin 98.aastal lõpus. Siis oli isiklik rekord 130.

99 – tuli 140 ja 145kg.

2000 – tuli 165kg.

2001 – tuli 180kg. ja 195 kg

2002 – tuli 205kg.

Kõik need 6 tsüklit tegin seda programmi.

Nädal on jaotatud kaheks rinnapäevaks (näit. esm. ja neljap.). Esm. on raske päev ja neljap. on kerge.

Surumine on esimene harjutus. Lisaks tuleb teha muid harjutusi rinnale (lendamised, venitused). Soovitav teha sama päev ka triitsepsile ja õlale. Kogu õlavöö peab saama puhkust teistel päevadel, et taastuksid rinna treeninguks.

Teised harjutused sõltuvad sellest mitu trennipäeva nädalas teed.

Programm.

Kogu arvestamine käib protsentides. Ütleme, et isiklik rekord on praegu 100kg. Selle järgi tuleb sättida terve programm.

Puhkus seeriate vahel on 2-5min. Eriti lõpus on see aktuaalne (3x3, 2x2).

Esmaspäev neljapäev.

1.nädal 6x2 80% (80kg.) 6x3 80% (80kg.)

2.nädal 6x4 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

3.nädal 6x5 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

4.nädal 6x6 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.)

5.nädal 5x5 85% (85kg.) 6x2 80% (80kg.)

6.nädal 4x4 90% (90kg.) 6x2 80% (80kg.)

7.nädal 3x3 95% (95kg.) 6x2 80% (80kg.)

8.nädal 2x2 100% (100kg.) 6x2 80% (80kg.)

9.nädal 1x1 max.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saage aru mehed kogu kava seisnebki Abuseki viimases postituses uhkelt üleval...

nii palju siis et 6x2 -es on kuus seerjate arv ja 2 korduste arv! ! ! ärge seda sassi ajage, jõudu tööle endal tuli mul selle kava esmasel läbimisel 10kg juurde 95lt 105le aga mis arvate kui ühe korra läbi tehtud peax kohe teise korra otsa panema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänu sellele "imekavale" tõstsin isikliku 130-lt 132,5 peale, kuigi alguses võtsin 100% raskuseks 120 kg, sest hetkevorm oli selline. kahjuks rikkus praeguseks hea vormi haigus ja väike vigastus.

PS- nii imelik kui see ka pole aga õlg pole mul kunagi veel nii hästi arenenud, kui seda rinnakava tehes! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskaksid sa soovitada kava, kui teha kaks korda nädalas trenni ja põhimõtteliselt oleks see kava rinnaltsurumise max jõu kasvatamiseks. Soovin arendada eriti rinda, kuid sealjuures ka õlga, triitsepsit, biitsepsit(mingil määral selga, kuid jalgu kavasse ei soovi).

Aluseks oleks SEE Indrek Otsuse kava.

Kuid kui palju kordusi ja seeriaid oleks mul kõige targem teha ülejäänud harjutusi(ülejäänud lihasgruppidele)?Ja kuidas täpselt oleksid koormused esimesel ja teisel päeval.

Ja mida sa pead silmas rinna venitus(kas plokil või masinal) all.

Soovita midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt pole see kava imekava. See nõuab tööd, õiget toitumist, puhkamist jne.

Vigastus tõmbas mul ka ükskord sellele kavale kriipsu peale. Jäi lihtsalt pooleli.

kertekile - kõigepealt on mul raske uskuda arengusse, kui teed trenni 2xnädalas.

Isegi kui su rind kasvab, jäävad selg ja jalg kõvasti maha.

Kui tahad teha kõiki lihasgruppe natuke, siis võta üks päev juurde. Kasvõi kergelt.

Näit. esm. raske rind; kolm. selg/jalg/biitseps, reede kerge rind.

Kui teha kaks rinda nädalas, peab olema üks kerge, teine raske päev. Korduste arv kuni 6.

Rinna venituse all mõtlen harjutusi, kus rind saab venitatud. Masinal - surud käsi kokku jne.

Kahjuks pean praegu sadamasse tormama.

Järgmine nädala saan pikemalt kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kava on ju siin olemas.... Viimati lisas selle siia Abusek ja see ongi see imekava... Lõpetage ükskord ära see Rusika tüütamine, lugege parem teema korralikult läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lambad olete ve?

kava on ju paar postitust ylevalpool, ei osaka v6i ei taha lugeda????

see k2ib nii et kerid kas rullist v6i netilehitseja paremas servas olevalt ribalt ylespoole, ma arvan et ei tohiks v2ga raske olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kysimus selle kurikuulsa kava kohta?

Kui ma teen rinda, õlga ja triitsepsit ühel päeval(kava järgi siis esmasp. ja neljap) ja kui ma teen kõiki harjutusi 3x6(v.a. rinnalt surumine), siis kuidas ma peaksin tegema:

1)kas esmasp. rinda tugevalt-õlga kergemalt ja neljap. rinda kergelt-õlga tugevalt või peaksin ma tegema raskel päeval nii rinda kui ka õlga tugevalt.

2)kui suurte raskustega(%?) peaksin tegema see 3x6, kas peaksin andma endast 101% või tegema kergemalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×