Jump to content
cameltoe

Tugev hiiumaa poiss.

Recommended Posts

Tervist.

Ma olen Hiiumaalt. Meenutan pisut Kalevipoega vähemasti ema jutu järgi. Ma tahaksin hakata jõusaalis käima aga ma ei viitsi. Meil Hiiumaal pole jõusaale ja mul pole praamipileti raha. Vahepeal käisin igapäev Manilaiul kive tõstmas. Mul oma pisikene paat.

Aga jõuame siis küsimuseni. Ma surun rinnalt hädised 60 kg. Kuidas seda ilma jõusaalita parandada. Teen igapäev 30 kätekõverdust ja teist samapalju kõhulihaseid. Tahan saledaks ka ma kaalun terve tsentneri praegu, aga tahaks kaalu 85 peale. Aga süüa meeldib hirmsasti ja saku originaali lürbin iga päev. Ma olen lõtvade elukommetega.

Päikest teile kallis foorumirahvas siit üksildaselt saarelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalevipoeg oli suur sitke mees!

See ei lähe Sinu jutuga kokku. Igatahes uuri ja loe siin lehel artikleid söömise kohta. Ja miks ma ei usu, et Hiiumaal pole ainsatki jõusaali?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda juttu pole mõtet küll rääkida, et Hiiumaal pole jõusaale....mina sain vähemalt 7 jõusaali. Paladel ja Suuremõisas on täitsa arvestatav jõusaal, kus on võimalused päris head ja Kärdla mängudemaja jõusaalil pole ka viga midagi, kuigi seal on osad aparaadid päris vanad, kuid kange ja hantleid on seal küllaga <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda juttu pole mõtet küll rääkida, et Hiiumaal pole jõusaale....mina sain vähemalt 7 jõusaali. Paladel ja Suuremõisas on täitsa arvestatav jõusaal, kus on võimalused päris head ja Kärdla mängudemaja jõusaalil pole ka viga midagi, kuigi seal on osad aparaadid päris vanad, kuid kange ja hantleid on seal küllaga ;)

Tema jutt oli tögav, ärge laske ennast petta. Lugege ikka ridade.................. <_<:D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cameltoe on ikka üks mahe ärapanija <_< Iseenesest muidu nali tuleb välja, aga kas on põhjust selliste postitustega siin foorumis esinenud rumalate küsimuste küsijaid alla lasta? :P

Cameltoe (teadagi mida see sõna sümboliseerib ;) ) on ühe siinse nutika kasutaja varikonto, läbi mille on ju mõnus komöödiat teha, eks? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cameltoe on ikka üks mahe ärapanija <_< Iseenesest muidu nali tuleb välja, aga kas on põhjust selliste postitustega siin foorumis esinenud rumalate küsimuste küsijaid alla lasta? :P

Cameltoe (teadagi mida see sõna sümboliseerib ;) ) on ühe siinse nutika kasutaja varikonto, läbi mille on ju mõnus komöödiat teha, eks? :D

tuukerahvi mõtled w? see scubamonkey, see jutu stiil tundus tema repertuaarist olema..............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×