Jump to content
Zad

Lamadessurumine

Millisesse vahemikku mahub max raskus, mille oled lamades üles surunud?  

207 liiget on hääletanud

  1. 1. Millisesse vahemikku mahub max raskus, mille oled lamades üles surunud?

    • kuni 50kg
      13
    • 51-100kg
      95
    • 101-150kg
      66
    • 151-200kg
      12
    • 201-250kg
      2
    • 251+ kg
      1


Recommended Posts

17 aastane. kaalun 67-68kg. Surumis rekord 82,5kg. Ise rahul, aga unistuseks või ideaalseks plaani täitumiseks võib lugeda, kui kevadel saaks üles suruda 100kg.

2.september sai plaanid paika pandud. Täna sai siis see maagiline 100kg üles surutud ;) Vanus jätkuvalt 17, aga kehakaal tõusnud 73-74kg peale. Uus termin oleks sügiseks 115kg üles saada.

Muudetud kasutaja Striker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui üks rääkis siin et ei ole lihastes ja on 15 ja surub 100 vähese trenniga ...ma nagu olen 16 ja ei ole ka trenni eriti teind ja kaalun 64...kuu aega olen teinud nüüd jõusaalis ja lihast on küll omaarust....lihased ei ole omandatud terve selle kuu ajaga :P maa poiss olen ja siin rabanud tööd mitmed aastad ja nii ka lihas tulnud. ja surun väga vähe..35 kg ;)

ja ei ütleks et olen nõrk..rinda lihtsalt ei ole teinud ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin on nii kõvad vennad koos et mul on lausa mark vastata

surun 80kg

vanust 16a.

pikkust on 185cm

ja kaalu on 81kg.

Trenni olen teinud 2,5a. ja 2x nädalas.(vahepeal suured pausid sees nt. suvevaheajad jne.) ning mingeid valgupulbreid ja kreatiine olen ainult piltidelt näinud :)

;)

:P:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17 aastane 103 kilo ja surun 80 kilo headel päevadel. Ei pea end nõrgaks, aga kui loen, et 15 aastased lasevad 100 vabalt, kes on alla aasta trennis käinud, siis neid kappe tahaks küll näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rinnalt on läinud 125 kg ja kaalun hetkel 90..

aga jah ise rahul sellega..pole lihtsalt rinnale eriti rõhku pannud..

ja olen jõusaalis käind juba 4,5 aastat..

aga ned teemad kus kõik räägivad palju läheb rinnalt on nats mõtetud minu arust..vb keegi arvab samamoodi ja vb keegi ei arva yltse nii <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina arvan nii,et igaüks peab tähtsaks seda lihasgruppi millele on tema põhilist rõhku pannud, sellest ka huvi teiste inimeste saavutuste üle antud harjutusel <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 13 aastane kaalun 60 kg 181 pikk surun 90 kg 1,5 aastase trenniga eelmine aasta käisin 1 x nädalas nüüd 3

Mina sinu juttu ei usu. Kui vaadata, sinu näitajaid, tulemus ja kaal, siis kas tegemist imelapsega, milles ma kahtlen või tegemist valetajaga. On ka kolmas variant, et äkki treenid jõusaalis, kus kilode asemel on naelad e.lbs?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen veelkord , foorumis mölisemisest ei piisa . Kui tahad tõestada , et surud oma 90kg ära , mine võistlema ja tõesta kõigile kui kõva sepp sa oled (kui oled).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkus:179

kaal:69

max:70

jõusaalis käinud kuskil kolm kuud natukene rohkem...:)

Muudetud kasutaja carbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaal : 58+-2 kg. 170cm pikk. surun 67.5 kuid peagi parandan tulemust. ;) teinud olen kõigest 3 kuud keskmiselt 3 korda nädalas.alustasin nullist! :P

Muudetud kasutaja PuReSuruja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×