Jump to content

Recommended Posts

Kõik, kellel on AC-Cga kogemusi olnud, kirjutage siia.

Eriti huvitatud olen pikaajalisemate kasutajate arvamustest. Mida andis juurde, kui palju ning kas kellelgi on äkki ka mõni negatiivne külg välja toodud.

Plaanis osta, tahan kõigi arvamusi kuulda.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks proovi ise ikka järgi, see teiste kogemus on nii kuidas on. Praegu kasutan ht-r ja olen rahul varsti proovin ka ise selle ac-c ära. Mina maitse pärast ei pabista, minu arvates olgu kas või sita maitsega, aga kui aitab, siis ostan <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kuulutatakse välja kõige jälgima maitsega toidulisandi konkurss, siis AC-C oleks minu jaoks favoriid.

Aga kui esimesest okserefleksist üle saab, siis koostis on tal tegelikult hea ja AC-C toetab väga hästi jõutreeningut. Äratab trenniks üles, kiirendab arengut ja taastumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kuulutatakse välja kõige jälgima maitsega toidulisandi konkurss, siis AC-C oleks minu jaoks favoriid.

Aga kui esimesest okserefleksist üle saab, siis koostis on tal tegelikult hea ja AC-C toetab väga hästi jõutreeningut. Äratab trenniks üles, kiirendab arengut ja taastumist.

Proovi BCAA5000ndet ja arva uuesti. ACC on selle kõrval nagu nektar <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega selle maitese üle saagi siin vaielda, mis ühele sitt see teisele maasikas <_< Enda tuttavatega samuti ju. Üks karjub, et nii rõve ja kannata vaps juua aga teine kühveldab kulbiga ja karjub nämmmmmma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AC-C = õige kasutamise korral:

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...d=3316&sex=

Eilne seljatrenn oli selline millist ma pole juba teha suutnud viimased 5 aastat. Lõpus tõmbasin viimase seeriana trapetsit 300kg-ga. Müstika ma ütleks. Ma ei leia ühtegi teist põhjust miks mu jõunäitajad ikka veel kasvavad, kuigi kaal peaks olema juba kriitilise piiri peal, st., et jõud sellise kehakaalu juures on sügisega võrreldes ikka väga suur. Enesetunne samuti väga hea. Toitumine on mul alati korras, seega PEAB põhjus peituma AC-C-s.

Uskmatutele: SEE EI OLE REKLAAM JA ÜLISTUSLAUL AC-C-le, räägin alati seda mida tunnen ja kogen.

Maitse: Olen eelnevaltki öelnud, et minupoolest võiks selle maitse olla ka 100x hullem, ikka kasutaks seda. Krt, võrrelge seda näiteks viina maitsega. Joote sellise jubeda maitsega vedelikku ja kui se pähe ei hakkaks kas siis teeksite seda??? (ok paljud ei teeks, ei teeks ka siis kui see hakkab pähe, sealhulgas mina aga ehk mõnele sobiks selline võrdlus)

AC-C-l on ikka väga norm maitse ja kes selle mõju pole tundnud on seda valesti tarvitanud, pole olnud toitumine korras või on siis tõesti mõju elmineerinud tugev eelarvamus, et talle ei mõjugi mitte miski.

Sel esmaspäeval tegin Tartus MV-Spordilkubis Fast toodete presentatsiooni ja ka AC-C oli laual. Huvi inimeste hulgas oli suur ja hoiatasin eelnevalt, et paljudele võib AC-C maitse olla ebameeldiv.

Küsisin kõigilt kes seda proovisid, (proovisid aga kõik) et kuidas tundub. Üllatuslikult ei kurtnud keegi maitse üle!!??

Seega Mr. expertkenny sa oled lihtsalt pirts aga minu soovitus sulle oleks....... enamus lastetoidu pulbrid on väga meeldiva maitsega. Kui lapsed neid joovad ja kasvavad siis peab see ka sulle maitsejärgi olema. Iseasi kas neist mõni sinu kasvu toetab enam, aga see polegi sulle ju oluline kui sa AC-C st loobud mõne teise toote kasuks, põhjusel PÄHH maitse. <_<

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ise ka seal presentatsioonil. Maitse üle ei kurda aga hind on paras kirves. Samas on treeningstaaži vaid pool aastat. Kunagi lähitulevikus peaks ära proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin ise ka seal presentatsioonil. Maitse üle ei kurda aga hind on paras kirves. Samas on treeningstaaži vaid pool aastat. Kunagi lähitulevikus peaks ära proovima.

nüüd paras aeg proteiinisheigiks, mitte keemiapommiks:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nõustun, bcaa 5000 ainult puhta veega on ikka suht õudne, isegi mina pingutasin, seda alla. See ajab igal inimesel okserefleksi peale, aga mingi teise sheigiga koos ei ole midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin ise ka seal presentatsioonil. Maitse üle ei kurda aga hind on paras kirves. Samas on treeningstaaži vaid pool aastat. Kunagi lähitulevikus peaks ära proovima.

Mis kirves, kõik komponendid eraldi osta on ikka tunduvalt kirvem ?

See ACC maitse on küll imelik, muidu on Fast ju minusuguste maitsepedede absoluutne lemmik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AC-C = õige kasutamise korral:

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...d=3316&sex=

Eilne seljatrenn oli selline millist ma pole juba teha suutnud viimased 5 aastat. Lõpus tõmbasin viimase seeriana trapetsit 300kg-ga. Müstika ma ütleks. Ma ei leia ühtegi teist põhjust miks mu jõunäitajad ikka veel kasvavad, kuigi kaal peaks olema juba kriitilise piiri peal, st., et jõud sellise kehakaalu juures on sügisega võrreldes ikka väga suur. Enesetunne samuti väga hea. Toitumine on mul alati korras, seega PEAB põhjus peituma AC-C-s.

Uskmatutele: SEE EI OLE REKLAAM JA ÜLISTUSLAUL AC-C-le, räägin alati seda mida tunnen ja kogen.

Maitse: Olen eelnevaltki öelnud, et minupoolest võiks selle maitse olla ka 100x hullem, ikka kasutaks seda. Krt, võrrelge seda näiteks viina maitsega. Joote sellise jubeda maitsega vedelikku ja kui se pähe ei hakkaks kas siis teeksite seda??? (ok paljud ei teeks, ei teeks ka siis kui see hakkab pähe, sealhulgas mina aga ehk mõnele sobiks selline võrdlus)

AC-C-l on ikka väga norm maitse ja kes selle mõju pole tundnud on seda valesti tarvitanud, pole olnud toitumine korras või on siis tõesti mõju elmineerinud tugev eelarvamus, et talle ei mõjugi mitte miski.

Sel esmaspäeval tegin Tartus MV-Spordilkubis Fast toodete presentatsiooni ja ka AC-C oli laual. Huvi inimeste hulgas oli suur ja hoiatasin eelnevalt, et paljudele võib AC-C maitse olla ebameeldiv.

Küsisin kõigilt kes seda proovisid, (proovisid aga kõik) et kuidas tundub. Üllatuslikult ei kurtnud keegi maitse üle!!??

Seega Mr. expertkenny sa oled lihtsalt pirts aga minu soovitus sulle oleks....... enamus lastetoidu pulbrid on väga meeldiva maitsega. Kui lapsed neid joovad ja kasvavad siis peab see ka sulle maitsejärgi olema. Iseasi kas neist mõni sinu kasvu toetab enam, aga see polegi sulle ju oluline kui sa AC-C st loobud mõne teise toote kasuks, põhjusel PÄHH maitse. <_<

Sa tõid blogis välja, et plaanid hakata seda võtma 5*20g päevas. Kas selline manustamine on ka mingeid muutusi toonud võrreldes lihtsalt üks kord päevas võtmisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa tõid blogis välja, et plaanid hakata seda võtma 5*20g päevas. Kas selline manustamine on ka mingeid muutusi toonud võrreldes lihtsalt üks kord päevas võtmisega?

Tundub ju küll, et on parem, sügisel tegin 2x30g päevas nüüd 5x20g. Jõud on suurem, mass paremini säilinud. Kui dieedil ei oleks oleks jõunäitajad veelgi suuremad.

AC-C-d soovitati kasutada, kui ma ei eksi 6 nädalat järjest , siis mingi paus. Isiklikust kogemusest võin öelda, et pikem periood annab veelgi parema tulemuse. Mingit sellist asja küll ei tähelda, et organism harjuks ja mõju enam ei ole. Olen AC-C-d neelanud nüüd Jaanuari suht algusest ja aina paremaks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen AC-C kasutanud ligi aasta ning võin väita, et mõjub hästi. Maitse, nagu ka eelpool mainiti on suhteliselt vastik, kuid väga külma veega segades ei ole kõige hullem.

Hiljuti läksin üle FXBETAle, mis annab võrreldes AC-Cga veelgi parema "boosti".

Muudetud kasutaja mortx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega Mr. expertkenny sa oled lihtsalt pirts aga minu soovitus sulle oleks....... enamus lastetoidu pulbrid on väga meeldiva maitsega. Kui lapsed neid joovad ja kasvavad siis peab see ka sulle maitsejärgi olema. Iseasi kas neist mõni sinu kasvu toetab enam, aga see polegi sulle ju oluline kui sa AC-C st loobud mõne teise toote kasuks, põhjusel PÄHH maitse. <_<

Eks igaüks kes oma toodet müüb, peab ka seda parimaks. Kui arvad, et loobun AC-Cst ja hakkan lastetoitu peale trenni sööma siis eksid kulla kaasvõitleja :D Lihtsalt ei kannata jahust seda jahust laimi. Kasutan neid tooteid ja olen väga rahul. Maitse asi nagu öeldakse.

Nüüd nädalaks puhkusele. Jõudu teile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldpoint on see nagu ma olen arusaanud, et siis kui sul areng tõesti seisma jäeb, siis kasutad seda, et edasi areneda. Praegu arened sa niigi tavatoit+valk sheigina vms. Aga eks ise kokkuvõttes tead, mina suhtun sellesse kahe aasta värki suhteliselt skeptiliselt <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×