Jump to content
disabled

kreatiin jne

Recommended Posts

OMK siis kõigile!!

Nimelt tellisin endale kreatiini ja sain kasutamise juhendi, kirjas oli kui palju tohib tarbida ja millal.

Aga siiski, ühele küsimusele ei leidnud ma vastust, nimelt kas kreatiini tohib kasutada jõusaali ajal,enne,pärast mahla sees segatuna?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekkis üks küsimus kreatiini kohta,kuid ei hakanud uut teemat siis tegema

Nimelt on mõte osta uus pakk valgupulbrit hera 80,täna aga avastasin,et kreatiini kiidetakse taevani.kasvatab lihasmassi ja aitab rasva % vähendada.Otsisin siis kiirelt üles ka kreatiini artiklid kus enamasti mainiti et on nr 1 toidulisand,kui tarvitada valgurikast tavatoitu.Nüüd siis enam ei saagi aru,kas osta valku,kreatiini või hoopis mõlemat? Ootan asjalikke vastuseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis üks küsimus kreatiini kohta,kuid ei hakanud uut teemat siis tegema

Nimelt on mõte osta uus pakk valgupulbrit hera 80,täna aga avastasin,et kreatiini kiidetakse taevani.kasvatab lihasmassi ja aitab rasva % vähendada.Otsisin siis kiirelt üles ka kreatiini artiklid kus enamasti mainiti et on nr 1 toidulisand,kui tarvitada valgurikast tavatoitu.Nüüd siis enam ei saagi aru,kas osta valku,kreatiini või hoopis mõlemat? Ootan asjalikke vastuseid.

Ära osta kumbagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jap õige vend

no kurat kus kohast ma peaks selle massi siis omale saama,kui ei saa normaalselt toituda.elan kooli ühikas ja lõuna-õhtusöök on täiesti jama.puhvetis müüdavad pirukad nirisevad õlist ning koosnevad peamiselt 85% saiast ja 15% lihakäkerdisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kurat kus kohast ma peaks selle massi siis omale saama,kui ei saa normaalselt toituda.elan kooli ühikas ja lõuna-õhtusöök on täiesti jama.puhvetis müüdavad pirukad nirisevad õlist ning koosnevad peamiselt 85% saiast ja 15% lihakäkerdisest.

kui sa ei saa normaalselt toituda, ei aita sind ka kreatiin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kurat kus kohast ma peaks selle massi siis omale saama,kui ei saa normaalselt toituda.elan kooli ühikas ja lõuna-õhtusöök on täiesti jama.puhvetis müüdavad pirukad nirisevad õlist ning koosnevad peamiselt 85% saiast ja 15% lihakäkerdisest.

sinu jutu järgi on sul nii vähe aega, kuidas sa jõusaalis jõuad käia, kui poe jaoks pole aega? mina söön XXL lõuna kooli vahetnuu ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sinu jutu järgi on sul nii vähe aega, kuidas sa jõusaalis jõuad käia, kui poe jaoks pole aega? mina söön XXL lõuna kooli vahetnuu ajal.

Kui mujalt toidust vajalike koguseid valke saa, siis osta aga soojalt hera80. Valguga on nii, et pigem olgu teda rohkem, kui vähem. Omal nahal kogetud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit ka küsimus, mida kiireks vahepalaks sööte? Endal läheb võileib.

mis küsimus see on?

õigel vennal läheb tavatoit - seasink/kodujuust

valel vennal shake

tavalisel vennal võileib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kurat kus kohast ma peaks selle massi siis omale saama,kui ei saa normaalselt toituda.elan kooli ühikas ja lõuna-õhtusöök on täiesti jama.puhvetis müüdavad pirukad nirisevad õlist ning koosnevad peamiselt 85% saiast ja 15% lihakäkerdisest.

No siis on ju ilmselge, et ei saagi kusagilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pigem:

rikkal vennal läheb seasink/kodujuust

vaesel vennal shake

?

Igatsugu "segud" on alati rohkem maksnud, kui tavatoit...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kurat kus kohast ma peaks selle massi siis omale saama,kui ei saa normaalselt toituda.elan kooli ühikas ja lõuna-õhtusöök on täiesti jama.puhvetis müüdavad pirukad nirisevad õlist ning koosnevad peamiselt 85% saiast ja 15% lihakäkerdisest.

Võta kooli oma toit kaasa siis, kui õlist nirisevad saiakesed seal ainult on. Muud varianti pole siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OMK siis kõigile!!

Nimelt tellisin endale kreatiini ja sain kasutamise juhendi, kirjas oli kui palju tohib tarbida ja millal.

Aga siiski, ühele küsimusele ei leidnud ma vastust, nimelt kas kreatiini tohib kasutada jõusaali ajal,enne,pärast mahla sees segatuna?

Tänud!

Nagu öeldi juba kõige normim on viinamarja mahlaga, Kas. tuleks kohe enne trenni ja 30 - 60 min. peale trenni. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa need 30-60 min. välja lugesid?

Asi selles et olen selle kreatiini kohta lugenud oi kui palju nii eesti kui vene keeles igasuguseid artikkleid , teemasid jne. Kõige parem öeldi on 30 - 60 minutit peale trenni <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi selles et olen selle kreatiini kohta lugenud oi kui palju nii eesti kui vene keeles igasuguseid artikkleid , teemasid jne. Kõige parem öeldi on 30 - 60 minutit peale trenni <_<

enamus kohe peale trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa need 30-60 min. välja lugesid?

Millal on kreatiini tarvitamine kõige parem ?

Nii kreatiin peab pääseme lihastesse ,lihastesse pääseb ta kõige paremini siis kui insuliini tase on max.

Max on ta järgmistel juhtudel :

1) peale seda kui te sõite midagi magusat (Sellepärast soovitataksegi tarvitada kreatiini viinamarjamahlaga või teiste magusate mahladega).

2) kohe peale seda kui ärakasid

3) 30 - 60 minutit peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millal on kreatiini tarvitamine kõige parem ?

Nii kreatiin peab pääseme lihastesse ,lihastesse pääseb ta kõige paremini siis kui insuliini tase on max.

Max on ta järgmistel juhtudel :

1) peale seda kui te sõite midagi magusat (Sellepärast soovitataksegi tarvitada kreatiini viinamarjamahlaga või teiste magusate mahladega).

2) kohe peale seda kui ärakasid

3) 30 - 60 minutit peale trenni.

miks sinu arvates on insuliini tase alles 30-60 min peale trenni max? kui võtad kohe peale trenni kiirestiimenduvaid süsivesikuid, siis viib minutitega kõrge insuliini tasemeni.Põhjenda ära siis miks 30-60 insuliin kõrgeim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×