Jump to content
Samakamees

Ennäe Ott Kiivikas

Recommended Posts

Väga hea video oli , vaatasin huviga algusest lõpuni <_< Päris palju sõi hommikul :o Ma mõtlesin , et mina olen hea isuga ;)

Kui oleks võimalik siis tahaks näha veel teistest videosid n.ö üks päev tegijaga vms. :D M.M , M.K , I.V siis saaks võrrelda nende tegevusi. Minu arust päris põnev :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endast päris nii põhjalikku saadet pole, kuid midagi natuke sarnast on tehtud küll aastal 2001. So. nädal enne NABBA Maailmameistrivõistlusi kulturismis.

Mõni aeg tagasi lubasin siin need vidolõigud Tallinna toimetada jokeri kätte. Tol korral unustasin. Järgmine esmasp olen Tallinnas, katsun meeles pidada ja need kassetid kaasa võtta. Seal muudki huvitavat, ennekõike praegustele juuniorite klassi võistlejatele. Nimelt 1 nädal enne minu esimest võistlust 92 aastal kui olin veel juunior. Harjutan oma vabakava ja teen mõned harjutused. No ja üht-teist veel. Ehk joker sõelub paremad palad välja. TULETAGE MULLE MEELDE, ET MA NEID SEEKORD MAHA EI JÄTA. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea video oli , vaatasin huviga algusest lõpuni <_< Päris palju sõi hommikul :o Ma mõtlesin , et mina olen hea isuga :o

Kui oleks võimalik siis tahaks näha veel teistest videosid n.ö üks päev tegijaga vms. :D M.M , M.K , I.V siis saaks võrrelda nende tegevusi. Minu arust päris põnev :P

Hea video oli!!

Olen täitsa nõus et keegi veel võiks teha päeva tegijaga. Ja kus Ott alles sõi hommikul :o Ma söön pool korda vähem vähemalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea video oli!!

Olen täitsa nõus et keegi veel võiks teha päeva tegijaga. Ja kus Ott alles sõi hommikul :P Ma söön pool korda vähem vähemalt <_<

Nõus!

Väga hea video, sain nii mõndagi uut teada.

Võiks teistest tegijatest ka selline video olla. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea video oli!!

Olen täitsa nõus et keegi veel võiks teha päeva tegijaga. Ja kus Ott alles sõi hommikul :D Ma söön pool korda vähem vähemalt <_<

Noo sa pole tippkulturist ka:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaa, anelka. Kusjuures ma panin ka tähele, et ta seda ütles,et loome rasv on rasvumise põhjus ja pöördusin kohe selle teema juurde eesmärgiga püstitada küsimus: " misasja ta ajab?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma Ronnie filmidest õigesti mäletan, siis isegi tema, kellel kaalu tookord 130kg, ei söönud hommikul nii rikkalikult. Mäletan, et ta segas omale suure kausi putru koos munavalge ja juustuga kokku... aga nii suur kui Oti ports on, see küll ei tundunud. Samas sõi Ronnie jälle päeva jooksul mitu korda massiivseid praade, mida Ott ilmselt ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvade värgi kõrval oli see põlve sidemete kasutamine ka natuke kahtlane. Sest siin foorumis on räägitud, et ei tohiks koguaeg kasutada abistavaid vahendeid muidu põlv jääb nõrgaks aga Ott rääkis, et tuleks vigastuse ennetamiseks kasutada kuid kas siis ei jäägi põlv hädiseks? Oskab keegi asjalikku vastust anda äkki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvade värgi kõrval oli see põlve sidemete kasutamine ka natuke kahtlane. Sest siin foorumis on räägitud, et ei tohiks koguaeg kasutada abistavaid vahendeid muidu põlv jääb nõrgaks aga Ott rääkis, et tuleks vigastuse ennetamiseks kasutada kuid kas siis ei jäägi põlv hädiseks? Oskab keegi asjalikku vastust anda äkki.

Sidemeid võiks kasutada ainult maks raskusega seerias. Muidu võiks ju olla peal ainult soojendus...

kuidas neid nimetadagi, sääred/varukad. Selliseid kasutas Ott ka seal videos. Ise kasutan maks seeriat tehas ja sedagi mitte alati tavalist elastiksidet. Algajatele mina eriti ei soovitaks mingeid sidemeid, nii hullult pole vaja lõhkuda, et põlvedele hakkab. Üritage harjutusi tehes tunnetada lihast. Teete kükki siis laske alla mõõdukalt aeglases tempos, vältige allaistudes säärtele põrkamist. Tugev side annab küll võimaluse oluliselt suurema raskusega kükkida kuid teeb ka osa tööst lihase eest ära. Ei näe sellel mõtet. See oleks sama kui me treeniks rinnalihaseid surumissärk seljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitaks mindki, kuidas Ott põhjendab seda loomsete rasvade teemat. Kulturismi ringkonna liidri sõnu võivad puhta kullana pähe võtta ka tava treenijad ..

Ise näete, kui palju ta süsivesikuid sisse ajab ja kui vähe loomseid rasvu, pekki aga ei ole ja ei tule. Kui magu rasva täis ei ole, siis ei ladestu need süsivesikud kah kohe rasvaks.

Igal õhtul neli õlut grillvorstiga, kumb nüüd ülekaalus süüdlaseks jääb, grillvorstis olev loomne rasv või õlles olev süsivesik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igal õhtul neli õlut grillvorstiga, kumb nüüd ülekaalus süüdlaseks jääb, grillvorstis olev loomne rasv või õlles olev süsivesik?

Grillvorst on soja- ja jahupuder, kõrvale süüakse rohkelt leiba/saia (margariini määrdega), iga vorsti kohta arvesta 100g ketsupit ja 50g sinepit. Alkohol stimuleerib kõhunääret liigselt insuliini tootma, kellel rohkem kellel vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea video oli , vaatasin huviga algusest lõpuni :P Päris palju sõi hommikul :lol: Ma mõtlesin , et mina olen hea isuga :lol:

Kui oleks võimalik siis tahaks näha veel teistest videosid n.ö üks päev tegijaga vms. :( M.M , M.K , I.V siis saaks võrrelda nende tegevusi. Minu arust päris põnev :lol:

Kalmus tegi mulle toitumiskava ja mul jäi ka suu lahti hommikusöögi peale. Minu eelmise hommikusöögiga võrreldes on minu praegune hommikusöök 3 korda suurem:D aga olen ära harjunud ja olen väga rahul. Ärkan natuke varem, et saaks rahulikult sööma hakata:P

Muuseas tänud Kalmusele! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalmus tegi mulle toitumiskava ja mul jäi ka suu lahti hommikusöögi peale. Minu eelmise hommikusöögiga võrreldes on minu praegune hommikusöök 3 korda suurem:D aga olen ära harjunud ja olen väga rahul. Ärkan natuke varem, et saaks rahulikult sööma hakata:P

Muuseas tänud Kalmusele! :P

Mulle on ka enamvähem jäänud toitumiskavasse Kalmuse hommikusöök :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×