Jump to content
fromfirsttolast

koormus ja kava

Recommended Posts

Niisiis olen 16 aastane,180cm pikk,kaalun 58kg,kõhna kehaehitusega.

*käin 3 korda nädalas võitluskunstis taekwondos.

*1-2 korda nädalas jõusaalis ja ujumas.

*teen ka kodus kõhulihaseid ja hantlitega trenni

Olen hästi peenike,häirivad käsivarred,sellepärast ei meeldi mulle ka t-särgiga käija <_< ...

mul oleks vaja kava,ehk koorman ma end üle ?

ToiTumisharjumused ei ole mul veel paigas õieti

Aitäh!

Muudetud kasutaja fromfirsttolast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis olen 16 aastane,180cm pikk,kaalun 58kg,kõhna kehaehitusega.

*käin 3 korda nädalas võitluskunstis taekwondos.

*1-2 korda nädalas jõusaalis ja ujumas.

*teen ka kodus kõhulihaseid ja hantlitega trenni

Olen hästi peenike,häirivad käsivarred,sellepärast ei meeldi mulle ka t-särgiga käija <_< ...

mul oleks vaja kava,ehk koorman ma end üle ?

Toiduharjumused ei ole mul veel paigas,aga paranevad.

Aitäh!

no kui sul piisavalt staazi siis küll ei tohiks üle teha, aga ma ei tea ju kui intensiivselt trenni teed, kui tunned et oled väsinud ja ei jõua nt jõusaali minna, siis jäta minemata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahjuks ei ole

Mnjah, kahjuks on ka siis nii, et kui sul kava tellimiseks juba raha leidu, siis vaevalt sul leidub ka raha selle järgi süüa. Kannata siis veel, kuniks lähed tööle ja hakkad ise teenima. Siis kasvata muskleid edasi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge heidutage noormeest, saab ilma kava tellimiseta ka läbi, kui tahet ja motivatsiooni on!Internetis on kõik olemas, vaja ainult terad sõkaldest eraldada.Siitsamast lehelt juba leiab palju väärtuslikku infot toitumise kohta ja näidistreeningkavad on siinsamas pealehel olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge heidutage noormeest, saab ilma kava tellimiseta ka läbi, kui tahet ja motivatsiooni on!Internetis on kõik olemas, vaja ainult terad sõkaldest eraldada.Siitsamast lehelt juba leiab palju väärtuslikku infot toitumise kohta ja näidistreeningkavad on siinsamas pealehel olemas.

Toit toiduks ja kava kavaks, kuid kui sul ikka raha pole, et saaks vajalikud ained kätte, siis pole selle kavaga midagi teha <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui sinu arust vajalikud ained on kallid valgupulbrid, kreatiin ja/või lõhefilee iga päev, siis jah vaene inimene ei suuda osta.Ise pean vajalike "ainete" all silmas pigem selliseid lihtsaid ja odavaid toidukaupu nagu muna, piim, kala, kana, juurviljad, puuviljad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kui toidukava koostajale öelda, et suuri rahasummasid meie kodus ei leidu, siis ta ka annab natuke odavamaid sööke (kanafilee asemel lihtsalt kana vms). Kuidagi kindlasti annab seda sättida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen maximuse poolt. Minul pole ka raha, et toituda täpselt mingi kava järgi. Söön seda mis on, aga palju, ütlen vanematele ka, et palun too rohkem muna/kohupiima/kodujuustu jne, see ei ole hirmus väljaminek. Areng on olemas, kasvan küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui sinu arust vajalikud ained on kallid valgupulbrid, kreatiin ja/või lõhefilee iga päev, siis jah vaene inimene ei suuda osta.Ise pean vajalike "ainete" all silmas pigem selliseid lihtsaid ja odavaid toidukaupu nagu muna, piim, kala, kana, juurviljad, puuviljad jne.

Ok seletame, siis nii, et kui su vanemad suudavad sulle tagada igapäevaselt vajaliku koguse piima,mune liha, kodujuustu jne. siis võiks eeldada ka, et siis peaks saama ka suht lõdvalt vanematelt selle toitumiskava raha. Kas sa arvad tõesti, et need toiduained on odavad we <_< Ise alustasin ka kunagi treeninguid, kui elasin veel vanemate kulul ja ma pole pärit mingist rikkast perekonnast. Ok jõudu sain päris palju nende aastatega juurde. Jõudu on võimalik ka kesmise toidu pealt kasvatada suht hea tasemeni. Kuid lihase mõõtmed ei muutunud, kuna saanud piisavalt valku ja igapäevaselt poleks meie pere seda saanud lubada siis. Ok peale seda, kui hakkasin ise endale leiba teenima muutus ka asi. Kuna sain oma valgud kätte ja peale seda olen sama rasva % 13 kg raskem. Kas sa tõesti arvad, et valgupulber tuleb kallim, kui mõni muu toidukaup, siis arvuta uuesti. Sõber just ütleski, et per......... hakka või aint pulbreid söömagi, kuna see tuleb juba odavam, kui tavatoit :D Kui inimesel pole ikka piisavalt raha, et tagada valgu vajadus organismis, siis kasva sul seal midagi. Söö siis porgandit või siili, muutu seal midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen maximuse poolt. Minul pole ka raha, et toituda täpselt mingi kava järgi. Söön seda mis on, aga palju, ütlen vanematele ka, et palun too rohkem muna/kohupiima/kodujuustu jne, see ei ole hirmus väljaminek. Areng on olemas, kasvan küll.

Tore, kui su vanemad saavad seda kõike sulle vajalikus koguses osta. Kahjuks kõigil saa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ee... tegelikult mu point oli rohkem selles, et ära teema algatajat ära hirmuta. Sa ütlesid a'la oota kuni ise hakkad teenima, siis mine jõusaali, enne pole mõtet, sest ei saa vajalikus koguses aineid. Mina julgustan just trenni tegema, ilma eriliste lisanditeta ja siit saadud kava (tasuta, kõigile kättesaadav) ja tarkustega areneb väga arvestatavalt. Ja ma ei ütle, et vanemad peaksid suurtes kogustes vajalikku asju sulle kokku ostma. Minu mõte oli stiilis umbes et, "ema kui sa homme salatit nagunii teed, tee see kodujuustuga" või "kui sa nagunii natuke magustoitu valmistad, tee see parem kohupiim, kui mingi muu". Umbes nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piimatooted,munad ja sellised nüüd nii kallid ka pole,aga kui suures koguses tarbima hakata.....

mida hommikul,peale kooli,peale trenni ja õhtul ja kui palju ?

tänan arutamise eest!

küll ma kunagi saan endale valgupulbreid ja asju lubada aga niikaua tahaks kah ikka areneda <_<

lihasmassi pole mul juurde tulnud õieti,arvan et viga ikkagist söögiharjumustes.

Muudetud kasutaja fromfirsttolast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ee... tegelikult mu point oli rohkem selles, et ära teema algatajat ära hirmuta. Sa ütlesid a'la oota kuni ise hakkad teenima, siis mine jõusaali, enne pole mõtet, sest ei saa vajalikus koguses aineid. Mina julgustan just trenni tegema, ilma eriliste lisanditeta ja siit saadud kava (tasuta, kõigile kättesaadav) ja tarkustega areneb väga arvestatavalt. Ja ma ei ütle, et vanemad peaksid suurtes kogustes vajalikku asju sulle kokku ostma. Minu mõte oli stiilis umbes et, "ema kui sa homme salatit nagunii teed, tee see kodujuustuga" või "kui sa nagunii natuke magustoitu valmistad, tee see parem kohupiim, kui mingi muu". Umbes nii.

Vaata, kuna ma olen olnud kunagi suht samas seisus, et meeldinud käia eriti t-särgis, kuna käed ja jalad olid suht peenikesed. Aga trenni tegin kõvasti, kuid ilma vajaliku toiduta muutunud midagi. Ma hirmuta siin kedagi, vaid räägin nagu asi on tegelikult. Ma olen ise selle kunagi läbinud. Pole mõtet luua siin mingeid illusioone asjast, et tee natuke seda ja seda ja küll ta tuleb. Sellest ei piisa lihtsalt, et oma peenikesi käsi ja jalgu suuremaks saada <_<

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
räägi natuke palju see iga kuu maksma läheks ja seda peab ju kaua kasutama.

Üldiselt võid võtta nii, et iga keha kg kohta läheb sul vaja 2-2,5 g valku, et siis loomsed. Taimsetes toitudest saadavaid valke ära arvuta. Sul oleks siis vaja vähemalt 120 g valku päevas. Võta siis ülevalt kaloriarvuti ja vali ained, mida kasutada tahad. Peale seda võid arvutad ka hinnad, mis need maksma lähevad. Aga sinna tuleb ka siis ikkagi lisada veel süsikad ja rasvad................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuunikala konserv 135g, ~30g valku - 8,50.- selle 120g valku saaksid kätte 34 eeku/päevas.Munad tuleksid veel odavamad.Süsivesikud saad kartulitest, need on mingi 5kr kilo?Küllastunud rasvad saaksid samuti munast.Küllastumata rasvad - jood kasvõi rapsiõli natuke.Kaltsiumi saamiseks pead vist piima ka jooma või selle odavamat derivaati - petti.Tuunikala, munad ja kartul sisaldavad ise ka juba palju vitamiine, aga lisaks võid veel pärmi süüa (hommikul tühja kõhu peale ja 1h jooksul midagi muud mitte süüa).Pakk pärmi on kroon.Mingeid odavamaid puuvilju/juurvilju ka veel igaksjuhuks lisaks.Saaks väga odavalt läbi.Päevas ~100.- või nii.Veel üks odav, aga suure toitainete sisaldusega on veel näiteks loomamaks ja ilmselt ka muud taolised rupskid.Aedviljadest soovitaksin sibulat - hea odav, aga väga efektiivne, pead vaid maitse välja kannatama.Lisaks veel küüslaauku - looduslik anaboolse toimega "toidulisand".

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga lisaks võid veel pärmi süüa (hommikul tühja kõhu peale ja 1h jooksul midagi muud mitte süüa).Pakk pärmi on kroon.

Mis seal pärmis head on? Ja mida see annab ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärm, kuivpärm

Toiteväärtus 100 grammi kohta:

Kalorsus 323.3 kcal

Valgud 37 g

Rasvad 1.6 g

Süsivesikud 39 g

Vesi 5 g

Alkohol 0 g

Vitamiin A 0 µg

Vitamiin D 0 µg

Vitamiin E 0 mg

Vitamiin C 0 mg

Vitamiin B1 2.35 mg

Vitamiin B2 5.4 mg

Niatsiin 42.9 mg

Vitamiin B6 2 mg

Vitamiin B12 0 µg

Naatrium 52 mg

Sool 0.13 g

Kaalium 2000 mg

Kaltsium 44 mg

Magneesium 195 mg

Fosfor 1290 mg

Raud 16.1 mg

Tsink 13.5 mg

Jood 0 µg

Seleen 3 µg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas seda süüakse , enne trenni ja kui süüakse , siis kui palju seda ja kui kaua enne trenni ? Mr Mesi-gi sõi vist pärmi enne trenni oma treeningvideos , kui ma nüüd ei eksi.......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni süüa oleks üsna rumal, pärm sellisel kujul nagu ta poes on nendes 1kr pakikestes, hakkab kõhus sul kääritama.St. ta hakkab seal elama ja paljunema ja sööb toitaineid sinu eest ära ja maol on tükk tegemist selle pärmi lagundamisega.Endal järgi proovitud, väga sitt tunne oli.Aga hommikul tühja kõhu peale ja pärast 1h jooksul mittemidagi süüa - siis ei olnud midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×