Jump to content
RDK

Rasked lihasevalud

Recommended Posts

Loodan, et see on õige koht, kuhu oma teema postitada. Tähendab 2 päeva tagasi(teisipäeval) käisin jõusaalis ja treenisin kätt(biitseps, triitseps ja käsivars - täismäng). Eile(kolmapäev) oli normaalne, lihased olid mõnusad nagu alati pärast trenni. Täna aga hommikul ärgates tundsin kohutavat valu. Kätt ei saa sirgeks panna, peab kõver koguaeg hoidma. Valu lööb esile just sealt biitsepsi ja käsivarre vahepeal, seal kus küünarnukk on, ainult teisel pool. Kas keegi oskab öelda, mis viga ja kui kaua need valud kestavad ja mida tegema peaks.

Edit: Kiiresti lisan, et kui käsi sirgeks panna, siis tekib selline tunne, nagu oleks hull kramp sisse löönud.

Muudetud kasutaja RDK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

järgmine kord venita (rohkem)/ka peale trenni tuleb abiks :D küll see üle läheb, sõbral ka olnud see, ta ei viitsi venitada ka. Täpselt ei mäleta kahjuks kaua see kestis, mingi mõni päev kuni nädal võis olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise mõtlesin ka, et venituse viga. Samas ma tegin venitusi, aga ju siis mitte piisavalt. Proovin siin kergelt kätt masseerida ja panin salvi ka peale ja vasak käsi tunneb ennast juba inimese moodi :D Aga parem annab ikka tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline tugev lihasvalu tekib tavaliselt algajatel (kui alles alustavad treeningutega) või kui on pikem paus sisse tulnud.

Kuidas sul sellega on? Äkki tuli treeningute vahele pikk paus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline tugev lihasvalu tekib tavaliselt algajatel (kui alles alustavad treeningutega) või kui on pikem paus sisse tulnud.

Kuidas sul sellega on? Äkki tuli treeningute vahele pikk paus?

Täpselt nii, ma tegin omast arust kõik õigesti, nagu olen koguaeg teinud. Aga jah, tõesti mul oli pikem vahe sees, natuke alla aasta, ja nüüd hakkasin kohe uuesti selle sama tambiga edasi panema, mis kunagi tegin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu. Aga nüüd kus ma juba kannatan, kas on mingit head soovitust, kuidas seda valu kiiremini eemale peletada? Samuti tahaksin teada, kas võin naaseda kohe jõusaali pärast lihasevalu (Näiteks kui üks hommik ärkan ja olen korras, kas võin kohe samal päeval minna jõusaali või pean veel mõne päeva puhkama või lihtsalt muid lihaseid treenima mõned päevad?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu. Aga nüüd kus ma juba kannatan, kas on mingit head soovitust, kuidas seda valu kiiremini eemale peletada? Samuti tahaksin teada, kas võin naaseda kohe jõusaali pärast lihasevalu (Näiteks kui üks hommik ärkan ja olen korras, kas võin kohe samal päeval minna jõusaali või pean veel mõne päeva puhkama või lihtsalt muid lihaseid treenima mõned päevad?)

Võid kasutada ka valuvaigisteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge suured tänud teile vastamise eest, ma kasutan teie nõuandeid(teen kerget aeroobset trenni ja võtan lahjat valuvaigistit).

Veelkord tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×