Jump to content
RDK

Proteiin

Recommended Posts

Vabandan kohe alguses ära, kui kuskil on mu küsimusele vastus, mina seda igatahes ei leidnud.

Nii minu mõte oli selline: teen valmis endale proteiini joogi, panen külmkappi, ise lähen trenni ja trennist tagasi tulles joon selle ära. On hea mõte? :D

Ehk siis teisisõnu kas ma võin teha proteiini valmis ja lasta tal seista paar tundi(soovitatavalt külmkapis) ja tagasi tulles siis see ära juua. Siiamaani olen proteiini võtnud alati peale trenni, arvestades, et pesemine ja kojujõudmine võtab ka oma 30-40 min.

Teisisõnu:

1) Kas proteiin võib seista valmis tehtuna?

2) Kas on hea/mõtteks juua proteiini 30-40 min pärast trenni (kui ei, siis kas varem või hiljem) ?

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Ega see ära sealt ei kao küll.

2) Organism pidavat jah esimese tunni jooksul kõige paremini omastama seda.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan kohe alguses ära, kui kuskil on mu küsimusele vastus, mina seda igatahes ei leidnud.

Nii minu mõte oli selline: teen valmis endale proteiini joogi, panen külmkappi, ise lähen trenni ja trennist tagasi tulles joon selle ära. On hea mõte? :D

Ehk siis teisisõnu kas ma võin teha proteiini valmis ja lasta tal seista paar tundi(soovitatavalt külmkapis) ja tagasi tulles siis see ära juua. Siiamaani olen proteiini võtnud alati peale trenni, arvestades, et pesemine ja kojujõudmine võtab ka oma 30-40 min.

Teisisõnu:

1) Kas proteiin võib seista valmis tehtuna?

2) Kas on hea/mõtteks juua proteiini 30-40 min pärast trenni (kui ei, siis kas varem või hiljem) ?

Ette tänades

1) ja

2) mina jooks kohe peale trenni või siis maksimum 20min, tunni aja pärast juba uus söögiportsjon, peale 30minutit oled oma aja maha maganud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) ja

2) mina jooks kohe peale trenni või siis maksimum 20min, tunni aja pärast juba uus söögiportsjon, peale 30minutit oled oma aja maha maganud

kust sa selle max 20 min leidsid? Või paned tuima nagu enamustel kordade?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt vist mida kiiremini seda parem.

Tsiteerin artiklit:

Üks teostatud uuring näitas, et kui sheik tarbiti vahetult pärast trenni, oli glükogeeni resünteesi kiirus kolm korda kiirem, kui treeningjärgne jook tarbiti 2 tundi pärast trenni lõppemist.
Mida kiiremini pärast trenni oma sheigi joote, seda parem!!!

artikkel, huvitavat lugemist just treeningjärgse toitumise kohta : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2782

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõua ka mulle kohale, miks sa kohe seda peale trenni tarbi siis :D Aga kui mu mälu mind peta, siis on aminohapped kõige tähtsamad peale trenni kohe.( nt bcaa) Asendab ükskõik millist toitesegu. Poole tunni pärast on omal kohal siis valgu/süsivesiku taastusjook. Võin ka eksida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) ja

2) mina jooks kohe peale trenni või siis maksimum 20min, tunni aja pärast juba uus söögiportsjon, peale 30minutit oled oma aja maha maganud

30 min peale trenni pidavat jah aken süsivesikutele sulguma. Aga jah, üldiselt peale trenni kohe on lihastele kõik aknad avatud, niiet kasutage ikka ära :D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma saan ka kohe pärast trenni endale sheiki teha ja see pole mingi probleem, lihtsalt segada piimaga ja jätta koju külmkappi ja siis pärast koju jõudse see ära juua on lausa fantastiline :D Hea külm nagu olema peab, maitse lausa fantastiline (Protein No.1, maasikamaitseline)

Aga tänan kõigile kes vastasid ja eks ma siis hakkan kohe pärast trenni tarbima. Vastustest oli tõesti palju kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×