Jump to content
Capricorn

Metsakaamera

Recommended Posts

http://www.ilm.ee/~uploader/loodus/?leht=art07metsakaamera

Praegu just hirmus suur metssigade kari seal sööb, üle 20 sea

Mul vähemalt koduarvutis Windows Media Playeriga (mida arvatavasti enamus kasutab videote vaatamiseks) ei avanud seda, avasin BS Playeriga ("Ava URL" ja sinna kirjutada mms://tv.eenet.ee/siga), aga eks proovige järgi.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok... ja miks me seda nüüd vaatama pidime? st point gde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee update WMP... Mul igatahes töötab ja mul kõige uuem ver.

No, mind näiteks huvitab selline asi. Sõber endal kah jahimees.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok... ja miks me seda nüüd vaatama pidime? st point gde?

Oled sa kunagi metssiga vabas looduses näinud? Ok, võibolla ühte-kahte korraga, aga sellist karja ja keda nii pika aja jooksul saab reaalajas jälgiga? Vaevalt, sest päeval nad eriti ei liigu ringi ja pimedas palja silmaga ega tavalise kaameraga ei näe ka midagi. Et suhteliselt haruldane vaatepilt minu arust, eriti loodust ja loomi armastavate inimeste jaoks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ükspäev vaatasin lihtsalt 1h jutti, kuidas üks üksik kult seal oli. vahepeal hiilis üks kass ja 2 kährikut ka ligi:D

Ma nägin ka kährikut, aga see jooksis ühel hetkel kiiresti ära ja varsti oli ka põhjust näha: metssigade kari tuli. :D Nüüd just enne kui see suur kari tuli, siis panin selle video käima, vaatasin et maa valge (jälgi ei olnud) ja kedagi seal ei ole, natuke siis sirvisin netti ja järsku hakkas kõlaritest röhkimist ja ruigamist kostma. B)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise olen autoga 8st metsseast(kõik olid täiskasvanud) mööda sõitnud, kes rahulikult tee peal kõndisid ja isegi minust välja ei teinud, aga asukohta ei avalda, sest mulle meeldisid nad elusana B) , kuigi kohalikud jahimehed teavad niikuinii, kust neid leida. :D Kuna möödusin neist aeglaselt, siis oli päris lahe neid vaadata, mõnusad prisked, lihastes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...mõnusad prisked, lihastes :D

FAST on isegi vastava toidulisandi välja toonud, et selliseks kergem saada oleks, see uudis kajastus mõni aeg tagasi ka siin portaalis:

http://www.fitness.ee/lehed/pilt/tekstid/4021.jpg

"Kuivaks nagu metssea poeg". B)

Nüüd siis notsudel kõht täis ja lasid jalga.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti võibolla võib näha inimesi, kes sinna sööki juurde viivad, päev-paar tagasi nägin mõnda aega peale seda kui sigade kari oli ära läinud. Sead vast enam täna tagasi ei tule (vähemalt samast karjast mitte), aga võibolla mõni kährik või rebane.

Tohoh, jälle kari platsis (natuke väiksem), kas tõesti samast pundist? :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
terve persetäis neid, 20 tükki umbes. ajab isu peale küll, lihaisu

Jah, kulturistidele peaks see liha küll meeldima, väga vähe rasva, süsikaid üldse mitte, palju valku. :D

metssealiha (100 g):

- 155 Kcal, 4 g rasva, 28 g valgud, 0 g süsivesikud

Ja kusjuures metsloomade lihas pidavat kreatiinisisaldus ka mitmeid kordi suurem olema kui kodustatud loomadel. B)

Tee update WMP... Mul igatahes töötab ja mul kõige uuem ver.

Ei hakkagi jamama selle Media Playeriga. BS Player tundub paremgi, hea mugav "screenshotte" ka teha, vajuta ainult "P"-tähte ja pilt salvestub ise programmi kausta.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen kah seda ükskord vaatand pool ööd jutti..seal kus see kaamera on.. tartu lähedal..täpsemalt igaks juhuks ei avalda on seda karja ainult 1. Peaks olema üle 30 sea selles karjas. Endal kodus ulukiliha paar korda nädalas laual..käin vanaisaga jahis ajamas ja metsavahel nendega kokku juhtuda on päris pull:D Ahjus tehtud põdra või metssealiha on überhea ikka tõesti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vist oli rebane, kes seal vahepeal hiilis, nägite? Ma üsna viimasel momendil vaatasin, just siis kui kaardist välja läks, ei saanud täpselt aru. Või oli kährikkoer?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×