Jump to content
punamtsike

otile protein nr 1

Recommended Posts

mille kuradi pärast see prot nr 1 vahule läheb. pakendil on kirjas - kõvasti raputada juua kohe peale raputamist. kuidas ma seda vahukogu peale raputamist joon. muidugi ta selgineb mõne aja möödudes ära aga no ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahu punamtsike, valgubaasil tooted on juba kord sellise koostisega, et segades tekkib vaht, ise olen toiminud nii, et enne du??i alla minekut olen sheigi valmis seganud ja tulles ära joonud, selleks ajaks on vaht ära vajunu ja samuti kui lasta natuke seista tulevad maitseomadused paremini esile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah aga prot nr 1 läheb ikka tunduvalt rohkem vahule kui näit fasti analoogsed tooted. vaht vahuks aga ta raibe selgineb ikka päris pikalt. niiet kui vaja kiiret valgusheiki teha siis tekitab see ootamine kergelt stressi. aga no olgu elab üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On sul ka suured probleemid :) Loksuta siis ennem kui trenni tegema hakkad valmis, või hoopis kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle punamtsike sa sega siis juba kuu aega ette ära või kui ikka vahutab siis söö otse pulbrit. Point selles kui ei oska või ei taha, siis võib ju alati muud toodet proovida. Nt. proovi muna-baasil tehtud pulbreid ... siis näed, mis on vahutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole vahutamise vastu midagi, aga miks on No1 kotile kirjutatud: ''juuakse kohe pärast segamist''. Mul tekkis seega küsimus: ega mitte ometi segatult seistes ta toiteväärtus ei vähene?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Etiketil on kirjas nii, sellepärast et, mitte ei tekkiks situatsiooni kus palaval suvepäeval näiteks õhtuks see jook halvaks ei läheks, ( hiljem on müüale hea öelda, et ostsin halvaks läinud pulbri. Tihtilugu on nii segamise kui doseerimise erinevus pakendil sellega mida inimesed teevad. ( Näit. kreatiinil võtta 2gr, see kui sa sööd 20 see on sinu enese probleem, alati märgitakse väiksem kogus või segamisviis, mis ei ole tervisele ohtlik, see kui inimene segab ja joob hiljem või suuremas koguses kui soovitatud on tema enese vastutusel). Toiteväärtus ei vähene, seistes tulevad lihtsalt maitseomadused paremini välja, meeldivat poeelamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga asjalikud vastused härra lihas ja lugupeeted m.m. inimene küsib ott kiivikalt päris asjaliku küsimuse ja teie hakkate siin pilama. peate ennast mingiteks tegijateks või küsimust/küsijat lolliks. naljavennad. äkki härra muskel suvatseb ise pulbrit süüa. siinkohal tahakski ära märkida, et asjaliku vastuse saamiseks maksab küsida otse otilt või fast.ee foorumis marek kalmuselt (keda vahel toetab teooriaga karl saar). ja näiteks härra lihase taoliste ekspertide hinnangud võib vabalt lugemata jätta. reeglina sealt midagi asjalikku ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast arust kirjutasin täitsa tõsiselt, kui sul on mõni parem idee välja pakkuda, siis tee seda, mitte ära tule hüppama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik vastavad ja küsivad vastavalt oma võimetele . Lihtsalt: rumalatele küsimustele on raske targasti vastata ja vastupidi ...

Mina ise, kasutan treeningjärgseks taastumiseks toitesegu, mis koosneb viiest komponendist (vadak, kaseinaat, glutamiinpeptiid, kreatiintsitraat ja BCAA - firmdelt Evolution , Tai Kane ja Optimum) ja mis ka vahutab. Süsteem: segad enne du?hi alla minekut ära ja pärast jood - toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle T nagu tihane. Kuna punamtsike hakkas siin "lõõpima" erinevate toodete kallal ja muidu äärmustesse laskuma, siis lihtsalt toetasin teda.

Ja pealegi oled just sina see, kes nii varmas kohe igale küsimusele vastama. Kes sa oled, kust tuled, millega üldse tegeled, sest nagu aru saan ei julge sa isegi mitte oma pilti ikoonina kasutada?! Ja mis see T tähendab, kui juba nimi sul ette jäi mr.T alias BA A-teamist?

Aga mis Otti või Marekisse puutub, siis mõlemad on tublid ja kõvad mehed. Loodame et tuleb äge lahing ja veel rohkem loodan kellegi kolmanda sekkumist tiitliheitlusesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah tõesti. tegelikult olen ma kuue aastane ida-virumaa koolipoiss. vaatan telekast iga päev teletupse ja a-rühma. minu lemmikud on BO-BO ja B.A. ja see pilt. seda ei maksa üldse tähele panna. see mu vanaisa pilt. sõjaväes tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh jah mis seal ikka "sõdida"

Kulutagem rohkem energiat parem trennile siis kuuldavasti pidavat lihas paremini kasvama. Aga ega mina kah täpselt ei tea ... keegi ütles nagu.

Aga T... las su vanaisa tuleb homme lavale ... paneb ehk Oti ja Mareki paika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×