Jump to content
NOT

Õige toitumine

Recommended Posts

Olen siis kasutanud umbes kaks kuud toitumiskava mis on koostatud minu ja osade abivalmis kasutajate poolt siit foorumist. Kehkaal on tõusnud selle ajaga umbes 5kg. (Alustasin toitumiskava kasutamist kui kaalusin 61kg, nüüd kõigub kaal 66 ja 67kg vahel.) Kuid mulle tundub, et mu keha ei saa piisavalt süsikaid.

Kava on iseenesest selline:

Hommikusöök – kell 06.00

*Kaerahelbe puder (~500g)

*Kolm keedumuna

*Klaas piima ( ~350ml)

Lõuna eelne oode – kell 10.00

*Jogurt (400g)

Koolilõuna – kell 13.00

Soe toit:

*Kartul/riis/makaronid/tatar/supp jne ..

*Porgandi, kapsa või muu salat.

*Klaas piima(250ml)

Enne trenni – kell 15.00

*Kohupiim(200g)

*Mahl(200ml)

Peale trenni – kell 18.00

*MASS2 segatud piimaga.

Õhtusöök – kell 19.00

Soe toit:

*Kartul/riis/makaronid/tatar/supp jne ..

*Porgandi, kapsa või muu salat.

*Klaas piima(350ml)

Õhtusnäkk – kell 22.00

*Kodujuust(200g)

*Klaas piima(350ml)

*Õun, banaan või muu puuvili.

MASS2 olen kasutanud nädala ning võtan seda ainult peal trenni. (3 korda nädalas peal jõusaali)

Olen 15a vana ja pikkust on mul 180cm. Suurimaks eesmärgiks on suurendada kehakaalu samal ajal saavutades hea füüsiline vorm.

Minu ideaal kaal oleks kuskil 80kg ringis aga suveks tahaksin kaaluda vähemalt 70kg kui mitte rohkem. Oleksin väga väga tänulik kui vaataksite selle kava üle.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohupiima on vähevõitu!

Miks seda kohupiima seal siis rohkem olema peaks??? :)

6igem oleks 8elda, et terve menyy peale ei ole nagu valku piisavalt. 2 grammi p2evas iga oma kehakilo kohta. V6id julgelt nii 140-150 grammi valku p2evas tarbida.

Miks sulle yldse meeldib endale m6lemad soojad toidud ilma kala/liha/linnuta teha?

Muudetud kasutaja Karu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte et ma midagi teaks, aga sa sööd küll kuradi palju.

OT: Enda pikkus 200cm, kaal 88kg ning ma söön vähemalt 2 korda sinust vähem :|

Mul on jube kiire ainevahetus. Nt. koolis peale esimest tundi on juba kõht suht tühi. :/

Valke vähe? Ei tundu nagu küll olevat ..

//Unustasin lihtsalt liha lisada toitumiskavasse kuigi ma söön seda soojatoidu juurde.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on jube kiire ainevahetus. Nt. koolis peale esimest tundi on juba kõht suht tühi. :/

Valke vähe? Ei tundu nagu küll olevat ..

//Unustasin lihtsalt liha lisada toitumiskavasse kuigi ma söön seda soojatoidu juurde.

Kui hommikul läheb kõht liiga kiiresti tühjaks, siis lisa rasva rohkem :) Tegelt võiks rasva rohkem ka üldises menüüs olla. Pole sul kirjas muidugi kõiki süsikate koguseid, kuid tundub, et neid seal piisavalt :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hommikul läheb kõht liiga kiiresti tühjaks, siis lisa rasva rohkem :) Tegelt võiks rasva rohkem ka üldises menüüs olla. Pole sul kirjas muidugi kõiki süsikate koguseid, kuid tundub, et neid seal piisavalt :D

Ehk oskad soovitada mida lisada? Endal on pea tühi praegu. :)

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on jube kiire ainevahetus. Nt. koolis peale esimest tundi on juba kõht suht tühi. :/

Valke vähe? Ei tundu nagu küll olevat ..

//Unustasin lihtsalt liha lisada toitumiskavasse kuigi ma söön seda soojatoidu juurde.

Kustotsast ta sul kiire on, kui kahe kuuga 5 kilo juurde võtad? Kui sa niimoodi jätkad, on sul suveks ilusti 15 kilo rasva ümber keha, mis vaevalt sinu eesmärk on. See, et sul kõht tühi on, ei näita ainevahetuse kiirust, vaid seda, et hommikuses pudrus on liiga palju süsivesikuid. Pane mune rohkem ja kodujuustu kah veel lisaks hommikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kustotsast ta sul kiire on, kui kahe kuuga 5 kilo juurde võtad? Kui sa niimoodi jätkad, on sul suveks ilusti 15 kilo rasva ümber keha, mis vaevalt sinu eesmärk on. See, et sul kõht tühi on, ei näita ainevahetuse kiirust, vaid seda, et hommikuses pudrus on liiga palju süsivesikuid. Pane mune rohkem ja kodujuustu kah veel lisaks hommikul.

Ma ei saa aru kuidas ma saaksin rasvuda sellise toitumise juures kui ma olen hetkel pikk ja alakaaluline ning ma teen aktiivselt rasket trenni. Ehk suudad sina mulle selle lahti seletada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kuidas ma saaksin rasvuda sellise toitumise juures kui ma olen hetkel pikk ja alakaaluline ning ma teen aktiivselt rasket trenni. Ehk suudad sina mulle selle lahti seletada?

no kui sa sööd päevas rohkem kui kulutad siis ju tõuseb kehakaal? või lõikad tüki pekki kõhupeaalt õhtuti? ideaale on süüa mingi paarkümend kalorit üle kui kulutad, siis minimaalne rasva % tõus, kuid mitte maksimaalne lihaskasv.Vist oli et lihas seal +500kcal üle saavutab oma maximum kasvu.Nädalas on ideaalne +500g, nii et oled omadega eesmärgi piires.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kustotsast ta sul kiire on, kui kahe kuuga 5 kilo juurde võtad? Kui sa niimoodi jätkad, on sul suveks ilusti 15 kilo rasva ümber keha, mis vaevalt sinu eesmärk on. See, et sul kõht tühi on, ei näita ainevahetuse kiirust, vaid seda, et hommikuses pudrus on liiga palju süsivesikuid. Pane mune rohkem ja kodujuustu kah veel lisaks hommikul.

Kust otsast ta siis edasi peaks tõusma, kui tal kaal kõigub 66-67 vahel. Tähendab seda, et kaal tõuseks edasi tuleb ikka üldist cal tõsta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui juba kaal mitu kuud kõigub, siis küll. Kahe kuuga jõusaalis saab heal juhul kilo lihast, ülejäänud on pekk.

Ma tean omal nahal, mida see mass2 teeb, kasvatab tisse, mitte rinnalihast. Aga kui mees on kogu elu kõhna olnud, siis on see massisoov arusaadav. Kaalunumbrit tõstab kõige edukamalt ikka süsivesik, pane peale trenni valgud-süsivesikud vahekorras 1:4.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui juba kaal mitu kuud kõigub, siis küll. Kahe kuuga jõusaalis saab heal juhul kilo lihast, ülejäänud on pekk.

Ma tean omal nahal, mida see mass2 teeb, kasvatab tisse, mitte rinnalihast. Aga kui mees on kogu elu kõhna olnud, siis on see massisoov arusaadav. Kaalunumbrit tõstab kõige edukamalt ikka süsivesik, pane peale trenni valgud-süsivesikud vahekorras 1:4.

Tegelikult olen ma natuke üle kolme kuu jõusaalis käinud aga see selleks. Jah, ma olen kogu elu olnud kõhna ning see aasta otsustasin ennast käsile võtta. Ilmselt tellin paar nädala jooksul siit endal toitumiskava sest mõni mees suutis mulle hirmu nahka ajada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mm.. Ise olen nüüd varsti 3 kuud jõusaalis käinud. Kahe esimese kuuga kaal tõusis 3kg võrra. Iga päev 50g. Ja ma ise ka kiire ainevaheusega ektomorf. Ma küll nii palju ei söönud, kuid pekki pole küll eriti juurde tulnud või siis lihtsalt "lihased" on suurenenud. Kõhulihaseid on pareminigi näha ja kõvasti suuremad, kui alusatades.

Pikkust 180

Kaal 72

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×