Jump to content
Poiss73

Abi vaja

Recommended Posts

uskumatud mehed koos 13 aastane läheb esimestkorda saali ja surub kohe 70 ... ma ei tea ma sõnatu

Kangi proovisin jah esimest korda aga eelnevatel aastatel oli kah ikka midagi tehtud. 9 a sai maadlust tehtud 1,5 aastat ja mingeid väiksemaid raskusi ka tõstetud kodus. Onu tiris mind juba 6 a jõusaali :) Eks ma lohistasin, siis juba mingeid raskusi seal. Eks see kõik kokku andis siis juba nooruses hea füüsilise. Aga enne kui ma proovisin seda surumist, siis polnud 2 a jooksul peale kätekõverduste midagi teinud :) Üldiselt eeldan, et mida varem selle alaga alustada seda parem. Omal nahal ju proovitud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga proovi pausidega 30 sek. Ja sul ikka on sellised raskused, et viimast seeriat tehes sa justkui sured ?

Juba 1 minutiga muutub raskeks kardan et kui 30 sek. oleks peaksin kergematega raskustega tegema :S ja viimast seerjat tehes ma küll päris ei sure :) , aga väga raske hakkab küll jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa näiteks siit lehelt võta mingit kava. Ja kui tahad jõudu ikka kasvatada, siis vea oma pausid ikka 2-3min. Raskused peavad ka olema suht max lähedal. Selline 1 min pausid eeldavad kergemaid raskusi ja see treenib rohkem vastupidavust kui jõudu :) Ja kordused too madalamale, ehk siis kuni 8 kordust seerias :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju kaalu ka on?

kaalu on Ileliia palju :) nimelt 85kg kui esimest korda jõusaali sai mindud kaalusin 95kg pikust hetkel ainult 168cm ja suure kaalu pärast on ka kükk natuke suurem kui peaks.Õnneks toitumiskava abiga langeb kaal veelgi.Ideaalne oleks 75kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalu on Ileliia palju :) nimelt 85kg kui esimest korda jõusaali sai mindud kaalusin 95kg pikust hetkel ainult 168cm ja suure kaalu pärast on ka kükk natuke suurem kui peaks.Õnneks toitumiskava abiga langeb kaal veelgi.Ideaalne oleks 75kg.

Sinu asemel vaataks rohkem rasvaprotsenti kui kaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalu on Ileliia palju :) nimelt 85kg kui esimest korda jõusaali sai mindud kaalusin 95kg pikust hetkel ainult 168cm ja suure kaalu pärast on ka kükk natuke suurem kui peaks.Õnneks toitumiskava abiga langeb kaal veelgi.Ideaalne oleks 75kg.

Siis väike polster nagu oleks jah :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei tea kus mõõta rasvaprotsenti.

Robocopi poes saab.

Teema algatajle.

Sinuga pole midagi valesti. Tee normaalse kava järgi trenni, söö korralikult ja sa kasvad, tulemused ka kasvavad. Ju sa pole lihtsalt selline koll, kes läheb esimest korda jõusaali ja surub 70, tere tulemast klubisse, ma arvan, et enamus pole sellised :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nu panin ka kava kirja.. loodan et saate aru :)

Kava 1

Sõudeergomeeter / ratas 10 min

Pec Deck 12 - kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Lamades kang - 8 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Tõmban bloki lõua alla - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Õlalt surumine plokkseadmel - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Põlve sirutus - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Jala tahalihvimine plokkseadmel - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Jalapress - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Ratas 20 min pulls 140-145

Kava 2

Sõudeergomeeter / ratas 10 min

Lõuatõmme vastukaaluga - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Alatõmme plokil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Päkkadele tõus seistes - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Külgpainutus hantlitega - 2x15 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Põlve painutus - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Keretõsted kõhupingil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Keretõsted alaseljapingil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Ratas 20 min pulls 140-145

Seda ka , et enamus asju teen 4 seerjat aga paus venib teinekord kauemaks ja söön võimalikult palju valgu tooteid kohupiima, muna ja ka liha.

Siis selline kava ...

Oot ...

mismoodi sa tahad oma rinnaltsurumist parandada,kui sul rinnale kaks harjutust,triitsepsile - mina ei näe midagi,õlale üks harjutus +veel lõuatõmme(sa ei öelnud,millise haardega teed) ?

Ja kas on mingi põhjus,et sa pea-aegu ei tee harjutusi vaba raskusega,sealhulgas ka kükki ja jõutõmmet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×