Jump to content
Poiss73

Abi vaja

Recommended Posts

Et siis olen jõusaalis käinud varsti juba 7 kuud ja erilist tulemust pole näha ! Nädalas käin jõusaalis keskmiselt 2-5 korda . Viimased 3-4 kuud olen kasutanud ka fasti muschle+ valgujooki ja see ka eriti ei aita !

Ise kardan et asi vanuses ? Sest olen alles 15.. , aga ikkagi tahaks paremaid tulemusi näha , sest rinnalt läheb praegu vaevu 70 kg . Teen muidu 2 eri kava (Rind,käed ja selg,jalad ) kordamööda , mis tehti mulle revalis ning toitumine peaks ka enam-vähem korras olema... Olen ise mõelnud et äkki ma pingutan siis liiga vähe , aga rohkem pingutades jääb seerjate vahele suured vahed sest käed on lihtsalt valusad / väsinumad

Et oleks abi vaja :)

Muudetud kasutaja Poiss73 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui palju sa kaalud, kui pikk sa oled? Äkki sa lihtsalt tahad liiga palju, ma arvan, et 7 kuud ja lükkad 70 kilo, arvestades keskmist 15 aastat poissi on väga hea ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju sa kaalud, kui pikk sa oled? Äkki sa lihtsalt tahad liiga palju, ma arvan, et 7 kuud ja lükkad 70 kilo, arvestades keskmist 15 aastat poissi on väga hea ju.

Minu Arvates ikka üsna kehv tulemus ise olen 14 a vana jõukas kaind~6 kuud ja rinnalt lükkan 90kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et sina oledki järgmine Rambo

mismõttes ma ei saa aru nagu...päris palju on neid imeloomi siin 14 aastaseid kes selliseid raskusi juba tõstavad ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mismõttes ma ei saa aru nagu...päris palju on neid imeloomi siin 14 aastaseid kes selliseid raskusi juba tõstavad ju :)

Just :)

Muudetud kasutaja zander14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna endast täpsemad andmed!

Rinnalt surumist võib võrrelda, kuid oleks hea märkida ära ka jõutõmme ja kükk! Väga palju on saalis neid, kes ainult rinnalt surumist teevadki...

Küki max on 120 tõmmet pole proovinud aga serriad on tehtud 110x8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu Arvates ikka üsna kehv tulemus ise olen 14 a vana jõukas kaind~6 kuud ja rinnalt lükkan 90kg

Nojah.

Üks juntsu leidis siis lõpuks voorumist kellegi,kellega võrreldes ta end suure&tugevana tunneb ja kohe pidi sellest kõigile parastava kilkamisega teada andma ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks juntsu leidis siis lõpuks voorumist kellegi,kellega võrreldes ta end suure&tugevana tunneb ja kohe pidi sellest kõigile parastava kilkamisega teada andma ..., :)

Loe kogu teemat,Nimelt taheti teada teisi tulemusi peale rinnalt surumise mitte et kilkan siin

Muudetud kasutaja zander14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe kogu teemat,Nimelt taheti teada teisi tulemusi peale rinnalt surumise mitte et kilkan siin

Lugesin teema.Ei suutnud leida põhjust,miks sul oli vaja hakata ennast kiitma ja teema-algatajat halvustama.

Sinu tulemusi ei küsinud keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin teema.Ei suutnud leida põhjust,miks sul oli vaja hakata ennast kiitma ja teema-algatajat halvustama.

Sinu tulemusi ei küsinud keegi.

Ma avaldasin lihsalt arvamust ja andsin võrrelda milline võiks tulemus olla! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole 15a kohta midagi väike ju...

Palju ennem trenni tegemist siis kaalusid ?

Ma ise olen 18a, 179-180 cm pikk ja kaalun 72kg.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole 15a kohta midagi väike ju...

Palju ennem trenni tegemist siis kaalusid ?

Ma ise olen 18a, 179-180 cm pikk ja kaalun 72kg.

Enne jõusaali minekut olin umbes samas kaalus , aga kindlasti veits peki ära põlenud kah :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te nüüd rabelete siin, 14 a 90 kg suruda pole nüüd mingi 10 maailmaime. Mõni arenebki kiiresti välja juba noorena ja palju sõltub ka kaalust. Mäletan veel ,kui ise olin umbes 13-14 a ja ainuke trenn oli kätekõverdused. Kuid käisin ka kergej'stikus siis veel. Mõtlesin ka, et prooviks seda surumise harjutust siis. Panin mingi 70 kg ka suht kergelt veel ülesse. Rohkem julgenud proovida, kuna kedagi läheduses polnud ja kang tundus ka kudagi suur :) kuna ise olin siis ikka suht väike ja kerge poiskene veel. Teised poisid olid minu vanuses juba kõik tunduvalt suuremad :) Niiet kõik on suhteline :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te nüüd rabelete siin, 14 a 90 kg suruda pole nüüd mingi 10 maailmaime. Mõni arenebki kiiresti välja juba noorena ja palju sõltub ka kaalust. Mäletan veel ,kui ise olin umbes 13-14 a ja ainuke trenn oli kätekõverdused. Kuid käisin ka kergej'stikus siis veel. Mõtlesin ka, et prooviks seda surumise harjutust siis. Panin mingi 70 kg ka suht kergelt veel ülesse. Rohkem julgenud proovida, kuna kedagi läheduses polnud ja kang tundus ka kudagi suur :) kuna ise olin siis ikka suht väike ja kerge poiskene veel. Teised poisid olid minu vanuses juba kõik tunduvalt suuremad :) Niiet kõik on suhteline :D

uskumatud mehed koos 13 aastane läheb esimestkorda saali ja surub kohe 70 ... ma ei tea ma sõnatu

Muudetud kasutaja Ahha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma avaldasin lihsalt arvamust ja andsin võrrelda milline võiks tulemus olla! :)

Jajah.

Nimelt seda ma ju ütlesingi - et sa ei suutnud pidada vastu kiusatusele ja hakkasid kilkama, :)

Keegi teine seda ju ei teinud.

Teema-algataja küsis siin abi,mitte seda,kui 'irmuskõva polt siin keegi on.

Kuna aga teema-algataja ei ole täpsustanud - vaatamata ettepanekutele - ei oma treeningkava ega söömist ;siis ei ole esialgu midagi arutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te nüüd rabelete siin, 14 a 90 kg suruda pole nüüd mingi 10 maailmaime. Mõni arenebki kiiresti välja juba noorena ja palju sõltub ka kaalust. Mäletan veel ,kui ise olin umbes 13-14 a ja ainuke trenn oli kätekõverdused. Kuid käisin ka kergej'stikus siis veel. Mõtlesin ka, et prooviks seda surumise harjutust siis. Panin mingi 70 kg ka suht kergelt veel ülesse. Rohkem julgenud proovida, kuna kedagi läheduses polnud ja kang tundus ka kudagi suur :) kuna ise olin siis ikka suht väike ja kerge poiskene veel. Teised poisid olid minu vanuses juba kõik tunduvalt suuremad :) Niiet kõik on suhteline :D

Päris tasemel vend pidid siis olema (Y) , meil klassis 20 poissi ja 60+ suruvad rinnalt ainult 2 ( mina ja veel 1 ). Kõik oleme vanuses 15-16 kah..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jajah.

Nimelt seda ma ju ütlesingi - et sa ei suutnud pidada vastu kiusatusele ja hakkasid kilkama, :)

Keegi teine seda ju ei teinud.

Teema-algataja küsis siin abi,mitte seda,kui 'irmuskõva polt siin keegi on.

Kuna aga teema-algataja ei ole täpsustanud - vaatamata ettepanekutele - ei oma treeningkava ega söömist ;siis ei ole esialgu midagi arutada.

Nu panin ka kava kirja.. loodan et saate aru :)

Kava 1

Sõudeergomeeter / ratas 10 min

Pec Deck 12 - kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Lamades kang - 8 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Tõmban bloki lõua alla - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Õlalt surumine plokkseadmel - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Põlve sirutus - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Jala tahalihvimine plokkseadmel - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Jalapress - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Ratas 20 min pulls 140-145

Kava 2

Sõudeergomeeter / ratas 10 min

Lõuatõmme vastukaaluga - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Alatõmme plokil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Päkkadele tõus seistes - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Külgpainutus hantlitega - 2x15 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Põlve painutus - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Keretõsted kõhupingil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Keretõsted alaseljapingil - 12 kordust seerjaid 3-4 paus 1 min

Ratas 20 min pulls 140-145

Seda ka , et enamus asju teen 4 seerjat aga paus venib teinekord kauemaks ja söön võimalikult palju valgu tooteid kohupiima, muna ja ka liha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×