Jump to content
ristokru

Milline pump tõesti hea?

Recommended Posts

Kuna palju küsitakse aga vastuseid eriti pole saanud siis võiks iga üks kes proovinud mõnd pump toodet rääkida mis toode oli ja kuidas toimis!!

Endal tulemas ka pulmad mõne poole aasta pärast seega mõtlesin midagi head osta, et natuke veel suuremaks saada :)

Oleks väga hea kui siia siis kirjutate,et oleks üks korralik teema olemas!

Tänud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kysimus on muidugi natuke vales alamteemas...

Aga mis ma siin ikka norin.

Pole kyll just v2ga palju erinevaid pumpasid proovinud, kuid Fitness.ee Xploder on minu peal v2ga h2sti toimiv ning ostan seda ka edaspidi.

Toetan eesti toodet pealekauba! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ära söönud mitu tünni Satur8´t ja ühe Satur8 Rush´i. Satur8 toimis väga hästi, kuid Satur8 rush oli jama (vähemasti minule ta nii ei mõjunud kui tavaline Satur8). Soovitan Satur8´t - tõmbab korralikult käima ja ajab lihase punni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen ära söönud mitu tünni Satur8´t ja ühe Satur8 Rush´i. Satur8 toimis väga hästi, kuid Satur8 rush oli jama (vähemasti minule ta nii ei mõjunud kui tavaline Satur8). Soovitan Satur8´t - tõmbab korralikult käima ja ajab lihase punni.

Ostsin satur 8 rushi. Proovin ära ja siis annan teada kuidas mõjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://forums.fitness.ee/index.php?automod...;showentry=1635

Peale arvutuse kirjutamist olen paar korda veel võtnud ja annab tegelikult tunda küll, tauriin peksab südame ülesse, pärast ei saa hästi magada. Efekt on ikkagi sama, motivatsiooni boost.

Huvitav on see, et alati kui ma shocki therapyt võtan siis trenni ajal kuulan klappidest enda muusikat :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin mõned päevad tagasi nitro fx ,ei tahtnud esimese hooga miskit kallimat osta...Pühap. trennis oli küll natuke teistsugune tuhin sees nagu tahaks ennast ületada...Lõhn on mingi jube imelik sel pulbril ja maitse veega segatuna ka natuke selline imelik(aga täitsa joodav,minu jaoks)-selle eest on hind hea...nädala pärast võin edasi rääkida kuidas on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×