Jump to content
Amarillo

Palavik

Recommended Posts

tere,

palavik 10 päeva olnud 37-37.2 pole kõrgemale läinud(hommikuti ja öösiti vist pole, kuna tunnen väga hästi millal on palavik millal mitte) , käisin arsti juures, vereproovid korras, polekski nagu midagi viga??? enesetunne on võimas , kuigi kohatine palavikuväsimus.

Pole umbes 10 päeva trennis käinud, ei teagi kaua oodata, rusikad sügelevad juba.Arst ütles et mingi viirus sees, kuid jäi ebamääraseks ja ei teadnutki millest tuleneb.Kõige imelikum on see, et ainuke sümptom on PALAVIK!! muud viga mitte midagi pole, poleksi nagu mingit haigust.

Söönud siis esimestel haiguspäevadel küüslauku,1g C-vitamiini, terafluu jõin kõik ära jne, ei mitte midagi ei mõju, ületreeningut ka ei ole sest mõtlesin et võiks isegi intensiivsemalt trenni teha. millses siis viga võib olla????? mõtlesin proovida Kalmuse varianti et palavik välja higistada, kaua ei saa ju jõukast eemal olla..

söögiisu on ka veits langenud.

tänud vastajatele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nohu ja köha pole üldse?

Imelik lugu suht, endal oli sama lugu, nohu ja palavik 37.0 - 37.2. Õnneks mul ema arst ja see sai kuskil 6 päevaga välja ravitud :rolleyes:

Palavikuga ma küll trenni ei soovita minna!

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nohu ja köha pole üldse?

Imelik lugu suht, endal oli sama lugu, nohu ja palavik 37.0 - 37.2. Õnneks mul ema arst ja see sai kuskil 6 päevaga välja ravitud :rolleyes:

Palavikuga ma küll trenni ei soovita minna!

ei, ainult palavik , see ongi haiglane situatsioon, kuid mingi kuu aega tagasi olin ka samas situatsioonis, see oli mõned päevad kus oli inetsiivistunud nohu, siis olin terve.immuunsüsteem on läbiaegade ok olnud.

informatsiooniks siis et see palavik võib olla sellest et mul krooniline röga kurgus/ nohu, see nohu/röga juba väga pikki aastaid eluvaliteeti langetanud ja täsiselt lähen öösiti närvi kui nagu "tomat" on kurgus kinni mis kuidagi öra ei tule.Arst rääkis mandlite ära opereerimisest.Põletikulist näidustust veres polnud, et see variant siis vist välistatud, aga kunagi et tea....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, ainult palavik , see ongi haiglane situatsioon, kuid mingi kuu aega tagasi olin ka samas situatsioonis, see oli mõned päevad kus oli inetsiivistunud nohu, siis olin terve.immuunsüsteem on läbiaegade ok olnud.

informatsiooniks siis et see palavik võib olla sellest et mul krooniline röga kurgus/ nohu, see nohu/röga juba väga pikki aastaid eluvaliteeti langetanud ja täsiselt lähen öösiti närvi kui nagu "tomat" on kurgus kinni mis kuidagi öra ei tule.Arst rääkis mandlite ära opereerimisest.Põletikulist näidustust veres polnud, et see variant siis vist välistatud, aga kunagi et tea....

Võta mandlid maha :D Endal oli põhimõtteliselt aastaläbi nohu , lasin mandlid maha võtta ja nüüd on nohu väga harv tulema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid negatiivsed asjaolud ka mandlite eemaldamisel on?

1 päev ei saa eriti rääkida , 2 päev saad juba rahulikult sosistada , 3 päev saad rääkida ja 5ndal päeval saad valuta süüa. Aga jumala eest ärge jooge seda jogurtit , mida arstid teile toovad :rolleyes: See ei taha teie paistes kurgust kuidagi läbi minna ja on ülivalus. Ise kaanisin jääkülma piima. Klaas korraga siis läheb kurk hetkeks hästi paiste, ootad 15min saad järgmise klaasi juua xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda juhul , kui mandlites põletikku pole

No miks sa soovitad siis mandlid ära lõigata kui arst ütles talle , et tal EI ole põletikku?

Käisin ka arsti juures selle asjaga ja mulle öeldi, et mandleid pole küll ära mõtet lõigata. Pigem on asi tulnud liiga kuivast õhust. Ostan varsti tuppa õhuniisutaja ja hakkan lahtise aknaga magama. Vaatan kas muutub midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No miks sa soovitad siis mandlid ära lõigata kui arst ütles talle , et tal EI ole põletikku?

Käisin ka arsti juures selle asjaga ja mulle öeldi, et mandleid pole küll ära mõtet lõigata. Pigem on asi tulnud liiga kuivast õhust. Ostan varsti tuppa õhuniisutaja ja hakkan lahtise aknaga magama. Vaatan kas muutub midagi.

Aga arst midagi sokkis ju nende maha võtmisest. Arstiga peaks seda mandlite värki arutama , et kas oleks kasu sellest midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No miks sa soovitad siis mandlid ära lõigata kui arst ütles talle , et tal EI ole põletikku?

Käisin ka arsti juures selle asjaga ja mulle öeldi, et mandleid pole küll ära mõtet lõigata. Pigem on asi tulnud liiga kuivast õhust. Ostan varsti tuppa õhuniisutaja ja hakkan lahtise aknaga magama. Vaatan kas muutub midagi.

arst ütles mulle et võib olla põletikune ta vaatas neid ja polnud ilusad vms , vereproov ei näidanud põletikku, kirjutasin vist veits mööda või said valesti aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Minul on selline 37,0-37,2 palavik olnud juba 4 kuud. Siiamaani pole ära läinud. Algas täiesti tavaliselt, köhugripist ja jäi lijtsalt kuni siiamaani püsima. Alguses prablasin , kahtlustasin igasugusedi haiguseid, tegin teste jne, kõik oli korras. Pmtsetl olen teinud siiamaani läbi kõik testid alates vereproovidest kuni tomograafiani. Mitte kui midagi. Nii et pmtselt mina ei saanudki teada oma palaviku põhjust ja ausalt öeldes enam ei huvita ka. Esimesed kuu aega oli nõrk olla ja uimane, nüüdseks ära harjunud sellega ja saan trenni teha jne.

Käi aga tee veel uuringuid ja vaata mis öeldakse. Madala palaviku puhul tihti ei leitagi põhjust. Palavikul võib olla mitusada põhjust, ngu mulle üks arst ütles.

Tean ühte inimest kellel selline asi juba 5 aastat põhjust pole leitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Minul on selline 37,0-37,2 palavik olnud juba 4 kuud. Siiamaani pole ära läinud. Algas täiesti tavaliselt, köhugripist ja jäi lijtsalt kuni siiamaani püsima. Alguses prablasin , kahtlustasin igasugusedi haiguseid, tegin teste jne, kõik oli korras. Pmtsetl olen teinud siiamaani läbi kõik testid alates vereproovidest kuni tomograafiani. Mitte kui midagi. Nii et pmtselt mina ei saanudki teada oma palaviku põhjust ja ausalt öeldes enam ei huvita ka. Esimesed kuu aega oli nõrk olla ja uimane, nüüdseks ära harjunud sellega ja saan trenni teha jne.

Käi aga tee veel uuringuid ja vaata mis öeldakse. Madala palaviku puhul tihti ei leitagi põhjust. Palavikul võib olla mitusada põhjust, ngu mulle üks arst ütles.

Tean ühte inimest kellel selline asi juba 5 aastat põhjust pole leitud.

krt ära hirmuta :D:rolleyes: , osadel inimestel ongi tavaline temperatuur 37

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui mandlid on ära armistunud ja/või pidevalt põletikulised, siis on neist ainult kahju kui kasu... põhimõtteliselt hakkavad mürki tootma.. lõppkokku võttes võib see kõik mõjuda südamele, liigestele, väsimus, immuunsuse langus...

Kasulikud on ainult terved mandlid!

Mul endal ka maha lõigatud...Tundub et üle pika aja esimene talv, kui mul pole angiini. ja tegelikult isegi viirustest olen SIIAMAANI puutumata jäänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut temat tegema, tegelen trenniga rohkem kaalu langetamise kui musklisse ajamise eesmärgil, kuid suutsin nakatuda mingisse viirussse, palavik köha jne. Aga imelik see, et söögiisu oli null, praktiliselt ei tarbind toitu poolteist nädalat, trenni ka muidugi ei teind, kuid veider see, et suutsin kaalus kosuda ligikauda 2kg, oskab keegi sellist fenomeni seletada??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põskkoopapõletik on suurepärane palavikuhoidja. Therafluud ja coldrexid ei ole head pikaajalisel kasutamisel- hoiate kunstlikult kehatemp. madalal. Organism võitleb batsillidega keha temp. tõstmise abil.

Probleemsed kurgumunad soovitan enda kogemusele tuginedes kiiresti eemaldada. Elu nagu hernes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka kord sellises olukorras olnud,kus palavik püsis ka 3 nädalat kuskil 37,4-37,5 kraadi. Ülimalt ebameeldiv olukord,peaks mainima. Kuid ma sain sellest lahti,seda üsnagi ekstreemsel viisil. Alguses läksin sauna, ajasin temperatuuri leiliruumis kõrgeks,istusin seal siis umbe pool tundi,kui tundisn,et enam ei jõua,siis läksin välja ja viskasin kausitäis jääkülma vett kaela,pärast seda läksin jälle pooleks tunniks sauna. Ni terveks saingi,juba järgmine päev alanes palavik ja enesetunne muutus suurepäraseks. Noh,tegemist on üsnagi ekstreemse ravimeetodiga,iga kord ei pruugi ta töötadagi.aga teatud juhtudel on ta asendamatu.

<<Üldiselt näitab madala palaviku püsimine nõrka immuunsussüsteemi.Samuti pole mõtet kohe väikese palaviku alandamiseks kasutada palavikualandajaid,nende ohtralt kasutamine nõrgestab immuunsussüsteemi ja võtab ära organismilt harjumuse bakterite invansiooni korral nendega võitlusesse asuda. Tegelikult pole palavikku alandama hakata,kui pole tegemist eluohtlikku palavikuga,alla 40 C pole mingit mõtet neid võtta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka kord sellises olukorras olnud,kus palavik püsis ka 3 nädalat kuskil 37,4-37,5 kraadi. Ülimalt ebameeldiv olukord,peaks mainima. Kuid ma sain sellest lahti,seda üsnagi ekstreemsel viisil. Alguses läksin sauna, ajasin temperatuuri leiliruumis kõrgeks,istusin seal siis umbe pool tundi,kui tundisn,et enam ei jõua,siis läksin välja ja viskasin kausitäis jääkülma vett kaela,pärast seda läksin jälle pooleks tunniks sauna. Ni terveks saingi,juba järgmine päev alanes palavik ja enesetunne muutus suurepäraseks. Noh,tegemist on üsnagi ekstreemse ravimeetodiga,iga kord ei pruugi ta töötadagi.aga teatud juhtudel on ta asendamatu.

<<Üldiselt näitab madala palaviku püsimine nõrka immuunsussüsteemi.Samuti pole mõtet kohe väikese palaviku alandamiseks kasutada palavikualandajaid,nende ohtralt kasutamine nõrgestab immuunsussüsteemi ja võtab ära organismilt harjumuse bakterite invansiooni korral nendega võitlusesse asuda. Tegelikult pole palavikku alandama hakata,kui pole tegemist eluohtlikku palavikuga,alla 40 C pole mingit mõtet neid võtta. :D

jah, seda olukorral kus tõesti 100% midagi tõsist viga pole, aga mine kosupõletikuga vms , vaatame kas tuled elusalt tagasi:P

no kui teaks et kindlalt midagi tõsist pole siis karastaks ja läheks higistaks selle väikse palaviku välja.

tänud sulle siis vastsue eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selgus et mul on krooniline mandlite põletik, oleks vaja kiirelt nina-kõrva-kurgu arstile pääseda et vajadusel ära lõigata vms , sest see hoiab mul palavikku üleval.

Kuid järjekord konsulatatsioonile on rohkem kui 2 kuud!!!!

teab keegi kohta kus oleks väiksem järjekord?

vajadusel oleks võibolla valmis tasuma ka kui kuhugi erakliinikusse vms saaks, keegi oskab aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×