Jump to content
birgit55

Kes on proovinud

Recommended Posts

Tere

Mõtlesin, et küsin kas keegi on proovinud treenida ja toituda spetsialisti poolt tehtud kava järgi.

Milliseid tulemusi see on andnud ja kui kiiresti neid silmaga saab näha kui toimida täpselt ettekirjutuste järgi?

Aitähh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja toitusin, ca 3 kuuga 9kg maha ja sõber räägib, et mul rinnalihased tekkinud ... mainin ära, et kava jälgisin tagasivaadates umbes 80% ulatuses, sest vahest ei olnud võimalik ettekirjutusi täita või olin ise laisk. Kui täita kõike ettekirjutusi siis on tulemused kindlasti kiiremad tulema. Iagastahes soovitan kõigile toitumiskava, see töötab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mõtlesin, et küsin kas keegi on proovinud treenida ja toituda spetsialisti poolt tehtud kava järgi.

Milliseid tulemusi see on andnud ja kui kiiresti neid silmaga saab näha kui toimida täpselt ettekirjutuste järgi?

Aitähh

Pakun et ligi 65% foorumi aktiivsetest liikmetest on tellinud omale kava trenni ja toidu jaoks ning mitte ei proovi, vaid rutiinselt selle j2rgi elavadki.

Umbes 20% on ise piisavalt spetsialistid ja teevad need kavad ise ning on vahel veel rohkemgi rahul, sest ikkagi... ise tehtud, h2sti tehtud. V2hemalt nii v6ib loota.

Kyll aga on veel 10%, kes panevad tyhja ja 5%, kes usuvad, et moosisaiaga saab vinge sixpacki.

Hirmsalt loodan, et need viimased numbrid on tegelikult v2iksemad! :D:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi Karu, ma arvan, et sa võid neid protsente seal omavahel julgelt vahetada. 5% ehk teavad midagi (spetsialistiks võib nimetada ka neist väga väheseid), 65% arvavad, et proteiin on mingi maagiline valge pulber, mida tuuakse muula tagumikus Afganistanist ja ülejäänud 30% tiksuvad seal kusagil vahel. :rolleyes: Aga lootmine pole keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi Karu, ma arvan, et sa võid neid protsente seal omavahel julgelt vahetada. 5% ehk teavad midagi (spetsialistiks võib nimetada ka neist väga väheseid), 65% arvavad, et proteiin on mingi maagiline valge pulber, mida tuuakse muula tagumikus Afganistanist ja ülejäänud 30% tiksuvad seal kusagil vahel. :rolleyes: Aga lootmine pole keelatud.

Ei tea kas nii hull ka ikka asi on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja toitusin, ca 3 kuuga 9kg maha ja sõber räägib, et mul rinnalihased tekkinud ... mainin ära, et kava jälgisin tagasivaadates umbes 80% ulatuses, sest vahest ei olnud võimalik ettekirjutusi täita või olin ise laisk. Kui täita kõike ettekirjutusi siis on tulemused kindlasti kiiremad tulema. Iagastahes soovitan kõigile toitumiskava, see töötab :rolleyes:

Rinnalihased on sul sünnist peale olnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutasin Mr. Kalmuse koostatud treening- ja toitumiskava, põetasin 10kg rasva, samas tuli jõudu juurde ning visuaalne pilt oli väga boeno! Naine, kui ka nii mõnigi sõber, ajas silmad punni ja kiitis tulemust.

Soovitan Marek Kalmust - väga meeldiv koostöö.

Muudetud kasutaja Military poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutasin Mr. Kalmuse koostatud treening- ja toitumiskava, põetasin 10kg rasva, samas tuli jõudu juurde ning visuaalne pilt oli väga boeno! Naine, kui ka nii mõnigi sõber, ajas silmad punni ja kiitis tulemust.

Soovitan Marek Kalmust - väga meeldiv koostöö.

kui kaua olid jõusaalis käinud? see lihase suurenemine ja samaaegselt rasvapõletus on kahtlane pika kogemusega jõusaali kalale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui kaua olid jõusaalis käinud? see lihase suurenemine ja samaaegselt rasvapõletus on kahtlane pika kogemusega jõusaali kalale

Jõusaaliga olin enne kava tellimist tegelenud ikka oma mitu aastat, aga dieedil polnud enne olnud ja selle kõige paremaks lbiviimseks pöördusin Mareku poole. Ma pole öelnud, et rasvapõetusega kaasnes lihase suurenemine - kehakaal langes selle 4 kuuga 10kg, jõud aga suurenes lihase tiheduse arvelt ehk muutus kvaiteetsemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2006 aasta suvelaagris

2007 aasta suvelaagris

praegune vorm

käsi

Alates 2006 sügisest treenineriks Joker, st nii toitumine kui trennikavad temalt. Treenime koos ja olen ühtlasti ka ööpäevaringse jälgimise all :rolleyes: Kõige esimesel pildil võis kaal olla kuskil 65 kanti, hetkel on 60-61. Välimust hinnake ise.

Olgu mainitud, et trenni tegin stabiilselt juba aastast 1999, mõni aasta peale seda läbisin aeroobikatreenerite koolituse, olin treener ja tegelesin ka tantsimisega. 2003 aastast hakkasin jõusaali tõsisemalt suhtuma, aga tegin täiesti omapead, toit oli paigast ära ja toidulisandeid ei kasutanud ka enne kui 2006 aasta suvest alates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaaliga olin enne kava tellimist tegelenud ikka oma mitu aastat, aga dieedil polnud enne olnud ja selle kõige paremaks lbiviimseks pöördusin Mareku poole. Ma pole öelnud, et rasvapõetusega kaasnes lihase suurenemine - kehakaal langes selle 4 kuuga 10kg, jõud aga suurenes lihase tiheduse arvelt ehk muutus kvaiteetsemaks.

ideaalne kaalulangus tervislikus mõttes, endal dieedi ajal peagi plaan 10-15kg 2-3 kuuga, plaan ka vist tellida korralik toitumiskava

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavasid jälginud 2 ndlat, nii, et newbie veel sellel alal. Ise olen rahul. Kahe nädalaga alla läinud 2 kilo. Lihastes tunnen muutusi hetkel veel küll ainult saalis. Visuaalselt veel ei näe. Naise väitel on "sangad" väiksemaks läinud. Selline peale-tööd-väsimus on ka kadunud. Olenemata trennist ja suuremast koormusest, kui enne treeningute alustamist, on energiat palju rohkem.

Minupoolne pluss punkt Kiivikasele. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×