Jump to content
oks

Liiga vähe kehamassi!

Recommended Posts

Rasvumist ma ei karda, sest tegelen jooksmise ja muude kaloreid põletavate treeningutega päevas umb. 3 tundi.

Kui jõusaali minna, siis oleks teil pakkuda mõni eri harjutus ?

Et parandada mu kehakaalu ja ei jätaks ka kasvu lühikeseks :rolleyes:

Vali Tööriistad ja Treeningkavade alt endale vastav kava ja tee selle järgi.

Sis treenid ka enamus lihasgruppe ja lühikeseks sa ei jää:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõmme on parim harjutus massi saamiseks. ( või üks parimaid )

Kui korralikul venitada, ei tohiks kasvuga midagi juhtuda.

Parandage kui eksin. :rolleyes:

jajah baasharjutused on võibolla natuke imerelvad massi kasvatamisel.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis käies, kardad, et kasv jääb kinni? ei jää. põhimõtteliselt, kui sa sellest aru ei saa, siis mõtle nii, et raskus turjal vajutab sind kokku ja siis ripu ja venid pikemaks lahti uuesti

halb sõnastus, a ära karda, ei jää ta midagi kinni. süüa tuleb, siis kasvad ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii sain nüüd väga väga palju targemaks

Kuna on halb uudis see, et kooli spordisaalis pole eriti jõutreeningu värke.

Ainult pmst. rinnalt surumine.Siis saab veel jalgadele teha ja mingi masinaga, et tõmbad käed tagant rinnale kokku ja siis see k et tõmbad kangi üleval alla rinnani ( vabandust, ei tea nimesid neil, aga loodan et saate aru ).Mida te soovitate teha selliste masinate puhul ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvumist ma ei karda, sest tegelen jooksmise ja muude kaloreid põletavate treeningutega päevas umb. 3 tundi.

Kui jõusaali minna, siis oleks teil pakkuda mõni eri harjutus ?

Et parandada mu kehakaalu ja ei jätaks ka kasvu lühikeseks :D

sa jooksed igapäev ca 3h ? :rolleyes: nii on mu meelest väga raske kaalu tõsta, kui päevas jooksed ca 3h, eriti veel kui sööd vähe. Miks sa nii palju jooksma pead vms asju tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa 3 tundi päevas aeroobset teed, siis selleks, et sinu kaalu juures juurde võtta, sa pead mitte lihtsalt sööma, sa pead ÕGIMA. Kogu su vaba aeg peaks kuluma söögi tegemisele ja selle söömisele.

Ära tee nii palju aeroobset ja hakka SÖÖMA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

160cm ja 40kg ei ole häbiväärselt väike. Ei ole ette antud mingeid norme mis on häbiväärne ja mis mitte. Kaal pole esmane näitaja!

Selline jutt põhjustab masendust! Soovitan rohkem ja korrapärasemalt süüa. Söögiaegadel ei tohiks olla liiga pikka vahet nagu näiteks hommik-õhtu. Uuri harjutustepanka, venitustepanka ja treeningkavasid. Püüa lihaseid tunnetada.

Usun, et saad 5kg umbes 3-e kuuga kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii sain nüüd väga väga palju targemaks

Kuna on halb uudis see, et kooli spordisaalis pole eriti jõutreeningu värke.

Ainult pmst. rinnalt surumine.Siis saab veel jalgadele teha ja mingi masinaga, et tõmbad käed tagant rinnale kokku ja siis see k et tõmbad kangi üleval alla rinnani ( vabandust, ei tea nimesid neil, aga loodan et saate aru ).Mida te soovitate teha selliste masinate puhul ?

Ühesõnaga on olemas kang, mis toob su kavasse koheselt: rinnalt surumise, svungi, küki, jõutõmbe, kangiga vastu kõhtu sõudmise, kangiotsa vastu kõhtu tõmbamise, säärtele tõusu kangiga. Mis sa hing veel ihaldad! Lisaks paistab olemas olevat eraldi seljalihaste masin, pec-tec ja jalgade masinad. Terve müriaad harjutusi, mis võib igast kondikubust tehha sellise koletise et hoia mütsi kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda kogemusest võin rääkida, et kuna ka suht värskelt trenni alustanud ja pööranud ka väheke tähelepanu toitumisele, siis mul tuli 5 kg pooleteise kuuga juurde. Muidugi mul on pikkust 176cm ja vanust 17. Et tuleb lihtsalt korralikult trenni teha ja süüa, see aitab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa 3 tundi päevas aeroobset teed, siis selleks, et sinu kaalu juures juurde võtta, sa pead mitte lihtsalt sööma, sa pead ÕGIMA. Kogu su vaba aeg peaks kuluma söögi tegemisele ja selle söömisele.

Ära tee nii palju aeroobset ja hakka SÖÖMA.

Sa tõesti peksid palju sööma kui sa teed 3 tundi iga päev veel aeroobset trenni :D My Gooth ja sööd ka veel 3 korda päevas kindlasti vähe! Muidugi sa ei võta juurde. :) Nagu sulle juba palju räägitud siis kordan veel söö poiss söö Et suureks saada :) Ja söö 5-6 korda päevas ! Parem oleks kui iga 2-3 tunni tagant sööksid...jutt käib loomulikult mitte sellisest söömisest et sööd kõhu täis ja on raske hingata vaid normaalselt. Usun et said aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa ei jää lühikeseks, ma garanteerin seda. sa kasutaksid seal oma kasvu potensiaali ära. muidu palju süües on sul lootust lihtsalt paksuks minna.

Kuidas sa seda talle garanteerida kavatsed ?

Teemaalgatajal, kui ta oma kasvu pärast muret tunneb, soovitaksin minna endokrinoloogi vastuvõtule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no need normid kust algab häbiväärne ja mitte on inimese enda peas paikka pandud.samas oma massi üle häbeneda ei tohiks sest inimene ei ole ise oma kehatüüpi ja selle omadusi valinud.hea tööga on võimalik aga massi juurde saada küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kaalusin suve lõpus ~61kg. Siis otsustasin, et võiks ka normaalne välja näha.. hakkasin lihtsalt rohkem sööma, näiteks kui enne sõin riisi/kartuli/makaroni kõrvale 3 viinerit, siis edaspidi sõin 6 kindlasti. Tõstsin kõiki koguseid.. Jõuludeks sain 70kg kätte, siis hakkasin jõusaalis käima ja jätsin suitsetamise ka maha, nüüd on juba 75kg käes...aegamööda tuleb, kiirustades ei saa. Söö rohkem lihtsalt!:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu seis siis selline.

Sain suhteliselt kiiresti 3kg juurde, aga tänu haigusele kaotasin need kohe kiiresti :D

Mõtlesin sõbraga, et võiks trenni teha ( tal kang olemas ) läksime tema poole ja hakkasime kangi rinnalt suruma.

Ning õhtuti ka peale 50+50 kõhulihaseid.

On see mõtekas ? teeb see mulle halba või head ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu seis siis selline.

Sain suhteliselt kiiresti 3kg juurde, aga tänu haigusele kaotasin need kohe kiiresti :D

Mõtlesin sõbraga, et võiks trenni teha ( tal kang olemas ) läksime tema poole ja hakkasime kangi rinnalt suruma.

Ning õhtuti ka peale 50+50 kõhulihaseid.

On see mõtekas ? teeb see mulle halba või head ?

Palju teil raskusi seal on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see sinu vähest kehakaalu lohutab siis, ma ütleks , et ma olen spordipoiss. teen kõvast trenni , söön korralikult , kuid olen ikka väga kõhna

arvan , et küll see keha kaal kunagi ikka tõuseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see sinu vähest kehakaalu lohutab siis, ma ütleks , et ma olen spordipoiss. teen kõvast trenni , söön korralikult , kuid olen ikka väga kõhna

arvan , et küll see keha kaal kunagi ikka tõuseb.

sööd sa 4-5x päevas ja koguselt 600g igakord? vot see on normaalne, kui siis ka kaal ei tõuse siis lihtsalt 1kg korraga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja siit tulebki probleemi allkikas. ei aita sind ei lisandid ega steroidid. päevas hakka sööm aviis korda. kolme põhi söögikorra vahele pane kaks väiksemat söögikorda(mis ei koosne saiakestest vaid hoopis näiteks kohupiimast vms). hommikusöök kipub ka tavaliselt nõrk olema, tugev hommikusöök annab kogu päevaks energiat ja paneb ka seedimise tööle, mis arvatavasti tõstab ka sinu päevast isu. kätekõverduseja ja hantlid on toredad küll, aga vaja oleks siiki minna jõusaali.

oli vist nii et päevane optimaalne kaloraas on 45 korda kehakaal. see teeb siis sinul umbes 1800 kalorit, mis tuleks massi kogumise ajal kõrgemal hoida.

pole ju aega et korda päevas süüa ja rahakotil ei jätku ka jaksu nii mitu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu seis siis selline.

Sain suhteliselt kiiresti 3kg juurde, aga tänu haigusele kaotasin need kohe kiiresti :rolleyes:

Mõtlesin sõbraga, et võiks trenni teha ( tal kang olemas ) läksime tema poole ja hakkasime kangi rinnalt suruma.

Ning õhtuti ka peale 50+50 kõhulihaseid.

On see mõtekas ? teeb see mulle halba või head ?

Ei tee ta sulle ei halba ega head !

Sulle on siin kõvasti soovitusi jagatud, ma ei saa aru, miks sa neid ei kuula ? Pole siis mõtet küsidagi ju !

Sellise varustusega jõusaalis, nagu kirjeldasid, saad sina kui algaja väga vabalt korraliku trenni tehtud, kui vähekenegi viitsid !

Täpsemalt- mis trenn see 3 tundi päevas sul on ?

Kui sa pole kunagi jõusaalis käinud siis küsi kelleltki targalt nõu, lase endale kava kokku panna. Kui sa pole kunagi trenni teinud, treeni alguses terve keha korraga, harjuta liigesed ja südame koormusega, õpi ära õige harjutuste sooritamise tehnika ja lihase tunnetamine. Peale seda saad hakata intensiivsust, raskusi, harjutuste arvu suurendama ja kava mitmeks jaotama! Võta rahulikult, söö ja treeni korralikult ja lihas kasvab mis mühiseb !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siin lugesin kõik need postitused läbi jne, ning sooviks küsida oskab keegi mingit asjalikku söömist puudutavat lehekülge anda?, kus on näiteks ära toodud palju valke/rasvu/süsivesikud sisaldab vms. Nimelt ennem kuu ajalist pausi ja 3me nädala pikkust pmt õlale varieeruvaid harjutusi tehes (oli väike õla vigastus, õigemini siis Serratus Anterior'i) ja nüüd on kehakaal mõnusalt langenud kuna sain pmt teha ainult 2 kuud kõhulihast teha. kaal oli 80 ja nüüd hüpleb 73-75 vahel. pikkust 187, tean et mõne arust pole 5e kilo kadu kuigi suur, mõne arust imepisikene, aga 3/4 aastat olen käinud jõusaalis ja põhi siht on olnud 85-90 kilo kätte saada ning füüsilise vormi parandamine ja nüüd on asi läinud vastupidises suunas, seega tahaks need kaotatud 5 kilo võimalikult kiiresti tagasi saada, mitte just 1 kuuga nagu teema autor seda soovis aga maksimaalselt 2-2.5 kuuga. siis oleks kõik jälle ideaalis minu jaoks.

Söön ikka nagu ennem 4-5x päevas, vahel isegi kuni 6x päevas, söön praktiliselt kõike peale kiirtoidu ja krõpsude taolise jama ning portsud on päris korralikud ning nüüd hakkan jälle võtma ka RECO2'te peale igat tenni (nagu ka ennem, 4x nädalas peale treeningut).

nüüd siis sai natukene teid valgustatud natukene ja suundun asja juurde:

Seda toitumist puudutavad lehekülge soovin saada loogiliselt võttes selleks, et söömist natukene spetsialiseerida jne, et tahaks ikka rasva jne paika panna, kuna tunnen et lihast on olemas, aga ei ole välja paista. lähitulevikus on plaan oma rasva% ära mõõta ning peale seda siis võtta toitumine tõsisemalt käsile.

Mõne arust on see postitud keeruline ja segane, vabandust aga selline on kord minu väljendus ;), kui keegi aru ei saanud siis võib üle küsida, vb teine kord seletan paremini, ning kriitikat on muidugi oodata, kuna ainult läbi soovituste, kriitika ja enesekogemuse õpib kõige paremini ;)

Ettetänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võta kooli sööklas praad vahele iga päev. Ma ise käin kutsekas, seal teevad kokad ise süüa ja 15 kr poolpraad ja 25 täispraad( kartulipuder, maksa või lihakaste) täisprae ükskord ära sõin(peaaegu) siis oli selline tunne, et kui veel söön, oksendan kohe välja. Seal pannakse ohtralt toitu ja hind ka odav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×