Jump to content
oks

Liiga vähe kehamassi!

Recommended Posts

Oleks vaja kiiret kehamassi.

Kaalun praegu tõesti vähe ja tahaks kuus mingi ~5kg juurde ikka võtta.

Tean, et hakkab jutt rasvastest söökidest ja et söö hilja, aga mul lihtsalt sellega

ei taha kuidagi kehakaal kasvada.

Oleks abi vaja selles vallas.

Äkki on anda mingeid vahendeid vms. et natukenegi kehakaalu suurendamist kiirendada.

Ise olen noor veel ( 15. )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks vaja kiiret kehamassi.

Kaalun praegu tõesti vähe ja tahaks kuus mingi ~5kg juurde ikka võtta.

Tean, et hakkab jutt rasvastest söökidest ja et söö hilja, aga mul lihtsalt sellega

ei taha kuidagi kehakaal kasvada.

Oleks abi vaja selles vallas.

Äkki on anda mingeid vahendeid vms. et natukenegi kehakaalu suurendamist kiirendada.

Ise olen noor veel ( 15. )

Aasta pärast on plaan 75 kilo rohkem kaaluda? Tore. kiireim viis on vast Mc`Donaldsis käia ja õhtul enne magamaminekut pakk krõpse Coca Colaga alla pista. Päeval muidugi pidevalt midagi näksida(soovitatavalt siis saiakesi ja krõpse). Ei garanteeri küll 75 kilost kaalu tõusu, aga oled oma eesmärgile lähemal.

Muudetud kasutaja potiäss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aasta pärast on plaan 75 kilo rohkem kaaluda? Tore. odavaim viis on vast Mc`Donaldsis käia ja õhtul enne magamaminekut pakk krõpse Coca Colaga alla pista. Päeval muidugi pidevalt midagi näksida(soovitavalt siis saiakesi ja krõpse). Ei garanteeri küll 75 kilost tõusu, aga oled oma eesmärgile lähemal.

Kuskohast sa selle 75 välja võtsid? :D:o Minu teada oli mainitud 5 :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskohast sa selle 75 välja võtsid? :D:o Minu teada oli mainitud 5 :rolleyes:

Kui iga kuu 5kg siis aastaga tuleb 75kg:D

Tegelikult telli siist toitumiskava ja tee korralikult trenni. See kvaliteetne kaal on raske tulema. Selle 5 kiloga kuus lähed rasva ma arvan. Ise võtsin massiperioodil 5kg juurde 4-5 kuuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul aitas see, et hakkasin rohkem sööma. uurisin natuke toitumisalast kirjandust ning tegin selle järgi toitumises omad korrektuurid. Ei olnud küll mingi eriline teaduslik toitumis kava, kuid piisav, et koguda massi ja seda mitte rasva arveelt. kindlast ei mõjuks viie kilone kaalu tõus kuus ka su kehale ja tervisele hästi.

Kui ise kirjandust uurida ei viitsi, siis on vast lihtsaim viis tellida toitumis kava ja seda ka järgida.

Muudetud kasutaja potiäss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,5 kilo kuus mõne aja jooksul ja varsti näed EKG-l sirget joont :rolleyes: Lihasmassi pole võimalik koguda nii kiiresti,pikema aja jooksul isegi steroididega mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no plaan võtta ikka suvega 10kg juurde ikka.

oskate äkki mõnda kahjulikku toidulisandit ntx. soovitada ? :rolleyes:

Kle mees. Mida sa mõtled kahjuliku toidulisandina. Kuhu sul selle kaaluga kiire on? Hakka parem praegu asjaga pihta, täna ja kohe. mine näiteks kohe sööma. ja ära sinna toidu sisse kahjulikku toidulisandit(mida iganes sa selle all ei mõelnud) pane kuna nagu nimi ütleb on see kahjulik. Telli näiteks toitumis kava siit samalt lehelt. Lihtsam kui noorelt surra mingi tundmatu keemia kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no plaan võtta ikka suvega 10kg juurde ikka.

oskate äkki mõnda kahjulikku toidulisandit ntx. soovitada ? :rolleyes:

miks kahjulikku?

tee trenni korraliku tehnika ja suurte raskustega ja söö korralikku toitu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutreeningut pole eriliselt teinud ( kätekõverdused ja hantlid põhiliselt ).

Söön 3 korda päevas.

Ükskord hommikul ( koolis piruka rivis seistes ), siis sealt sisse mõned pirukad ja jook ning korralik söök ka päeval kools ( 12.10 ). Õhtul söön tavaliselt kartuleid ja lihaga kastet.

Pikkus 160 ja kall 40kg :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutreeningut pole eriliselt teinud ( kätekõverdused ja hantlid põhiliselt ).

Söön 3 korda päevas.

Ükskord hommikul ( koolis piruka rivis seistes ), siis sealt sisse mõned pirukad ja jook ning korralik söök ka päeval kools ( 12.10 ). Õhtul söön tavaliselt kartuleid ja lihaga kastet.

Pikkus 160 ja kall 40kg :rolleyes::D

See on ju häbiväärselt vähe, peaksid vähemalt 3x samapalju sööma kui praegu ja pirukad võiksid esialgu ära unustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutreeningut pole eriliselt teinud ( kätekõverdused ja hantlid põhiliselt ).

Söön 3 korda päevas.

Ükskord hommikul ( koolis piruka rivis seistes ), siis sealt sisse mõned pirukad ja jook ning korralik söök ka päeval kools ( 12.10 ). Õhtul söön tavaliselt kartuleid ja lihaga kastet.

Pikkus 160 ja kall 40kg :rolleyes::D

ja siit tulebki probleemi allkikas. ei aita sind ei lisandid ega steroidid. päevas hakka sööm aviis korda. kolme põhi söögikorra vahele pane kaks väiksemat söögikorda(mis ei koosne saiakestest vaid hoopis näiteks kohupiimast vms). hommikusöök kipub ka tavaliselt nõrk olema, tugev hommikusöök annab kogu päevaks energiat ja paneb ka seedimise tööle, mis arvatavasti tõstab ka sinu päevast isu. kätekõverduseja ja hantlid on toredad küll, aga vaja oleks siiki minna jõusaali.

oli vist nii et päevane optimaalne kaloraas on 45 korda kehakaal. see teeb siis sinul umbes 1800 kalorit, mis tuleks massi kogumise ajal kõrgemal hoida.

Muudetud kasutaja potiäss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kardan seda, et kui lähen jõusaali jäängi lühikeseks.

Jah..kehakaal on häbiväärselt väike.

Eks ma ürita nüüd korralikumalt sööma hakata ja tihedamini :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutreeningut pole eriliselt teinud ( kätekõverdused ja hantlid põhiliselt ).

Söön 3 korda päevas.

Ükskord hommikul ( koolis piruka rivis seistes ), siis sealt sisse mõned pirukad ja jook ning korralik söök ka päeval kools ( 12.10 ). Õhtul söön tavaliselt kartuleid ja lihaga kastet.

Pikkus 160 ja kall 40kg :rolleyes::D

Sa tahad öelda et sa sööd kell 12.10 koolis ja järgmine söögikord on alles õhtul?

Pole ime et sa 40kg :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pista ikka sinna vahel neid toudu kordi ka juurde !

tean endal oli ka alugses see kehakaaluga probleem ei tahtnud kuidagi tulla aga nyyd toitumine korras söön ise 5-6 korda p2evas ja kilod tulevad võlu väel!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kardan seda, et kui lähen jõusaali jäängi lühikeseks.

Jah..kehakaal on häbiväärselt väike.

Eks ma ürita nüüd korralikumalt sööma hakata ja tihedamini :rolleyes:.

sa ei jää lühikeseks, ma garanteerin seda. sa kasutaksid seal oma kasvu potensiaali ära. muidu palju süües on sul lootust lihtsalt paksuks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvumist ma ei karda, sest tegelen jooksmise ja muude kaloreid põletavate treeningutega päevas umb. 3 tundi.

Kui jõusaali minna, siis oleks teil pakkuda mõni eri harjutus ?

Et parandada mu kehakaalu ja ei jätaks ka kasvu lühikeseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvumist ma ei karda, sest tegelen jooksmise ja muude kaloreid põletavate treeningutega päevas umb. 3 tundi.

Kui jõusaali minna, siis oleks teil pakkuda mõni eri harjutus ?

Et parandada mu kehakaalu ja ei jätaks ka kasvu lühikeseks :D

Jõutõmme on parim harjutus massi saamiseks. ( või üks parimaid )

Kui korralikul venitada, ei tohiks kasvuga midagi juhtuda.

Parandage kui eksin. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvumist ma ei karda, sest tegelen jooksmise ja muude kaloreid põletavate treeningutega päevas umb. 3 tundi.

Kui jõusaali minna, siis oleks teil pakkuda mõni eri harjutus ?

Et parandada mu kehakaalu ja ei jätaks ka kasvu lühikeseks :rolleyes:

mis sa selle kasvu pärast muretsed, ei ole põhjust ma arvan. kui sa massi tahad, siis peaksid ka võibolla veidi aeroobsega tagasi tõmbama. vähemalt mina teeksin nii. Mingeid ime harjutusi ei ole, lihtsalt korralik kava mille võid valida siit http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime , või siis tellida selle personaalselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×