Jump to content
arrow

Käesurumine.

Recommended Posts

Baaris üks kaugelt üle 100 kg nö suur mees hakkas pinda käima , et surume kätt,et tal pole keegi kätt maha pannud, mina suur , mina tugev jne. Lükkasin jõutõstjast sõbra ette , 75 kg, prillidega tüüp , et kui temal käe maha paned siis proovime, suur mees hävis haledalt , julmalt ja mitu korda , situatsioon nagu mõnes filmis, sell ei osanud midagi enam öelda ja kadus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt sai ka sõbrapool 31'sel kõvasti käesurumist tehtud ja nüüd mõlemad käed kanged ja jõusaali suurt ei kipu :D . Aga tegelikult see käesurumine üks huvitav tegevus minu arust. Kust üldse nende võistluste jne kohta informatsiooni saaks? Netist otsides ma suurt mdgi ei leidnud, kui ainult vanu tulemusi vms...

Ja kas on äkki lausa olemas sellised asju nagu käesurumise trenne vms? :D

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on aidanud see, kui nö keeran oma käe vastase käe peale randmest ja siis surun samaaegselt kätt maha ja avaldan ka survet vastase randmele. Loodan, et saate mu poindist aru. Päris keeruline jutt tuli.

Jah, keerad randme nii öelda lukku. See aitab hästi alistada ka füüsiliselt üle olevat vastast. Tehnika on selle toore tegevuse juures natuke siiski oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×