Jump to content
arrow

Käesurumine.

Recommended Posts

Minu küsimus oleks, et kuidas suhtute käesurumisse (baarides, kõrtsides, firmapidudel, niisama kodus sõbraga jne, kus iganes)? Ja kuidas on teie, kui jõutrenniga tegelevate inimeste tulemused selles?

Mina isiklikult tahaks õppida käesurumise tehnikat. See hetkel mul samahästi kui puudub. Seega surun puhta jõuga. Vahetevahel kusagil baaris ikka tuleb mõni nn väljakutsuja ja suurel enamikel juhtudest olen mina see, kes vastase alistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu küsimus oleks, et kuidas suhtute käesurumisse (baarides, kõrtsides, firmapidudel, niisama kodus sõbraga jne, kus iganes)? Ja kuidas on teie, kui jõutrenniga tegelevate inimeste tulemused selles?

Mina isiklikult tahaks õppida käesurumise tehnikat. See hetkel mul samahästi kui puudub. Seega surun puhta jõuga. Vahetevahel kusagil baaris ikka tuleb mõni nn väljakutsuja ja suurel enamikel juhtudest olen mina see, kes vastase alistab.

käesurumisel on väike nõks, nimelt kui vastane surub kogujõga siis sa lased hetkeks omalt poolt järgi ja kohe surud järsult vastu(vastasel kaob vastupanu ära ja sul pole olulist pinget)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu küsimus oleks, et kuidas suhtute käesurumisse (baarides, kõrtsides, firmapidudel, niisama kodus sõbraga jne, kus iganes)? Ja kuidas on teie, kui jõutrenniga tegelevate inimeste tulemused selles?

Mina isiklikult tahaks õppida käesurumise tehnikat. See hetkel mul samahästi kui puudub. Seega surun puhta jõuga. Vahetevahel kusagil baaris ikka tuleb mõni nn väljakutsuja ja suurel enamikel juhtudest olen mina see, kes vastase alistab.

toore jõuga ongi õige, sa ei peagi kalmuse käe kavalusega maha suruma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on aidanud see, kui nö keeran oma käe vastase käe peale randmest ja siis surun samaaegselt kätt maha ja avaldan ka survet vastase randmele. Loodan, et saate mu poindist aru. Päris keeruline jutt tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, kui ikka pidevalt kaotada, siis ikka võtaks surumise isu ära küll :rolleyes:

Mina küll ei arva, et käesurumine mõttetu on.

Sellisel juhul küll, kui profisportlane olla, siis on see ohtlik, kuna vigastused võivad suhteliselt lihtsalt tekkida.

Mina aga käin jõusaalis niisama oma lõbuks ja mõnusaks ja kasulikuks ajaveetmiseks ning ma ei leia, et vahetevahel mõne ärpleja käe mahasurumises oleks midagi halba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi surusin päris tihti ja enamuses ikka võitsin, aga enam ei taha üldse suruda, isegi mitte potentsiaalselt nõrgema vastasega, sest see on tegelikult räme ja ebaloomulik pinge küünarliigesele. (samas ma ei väida, et olen kasutanud äkki mingis mõttes valet tehnikat ja seda saaks teha küünarliigese-sõbralikumalt) Juba kooliajal kui vahetundides sai kõvasti ja mitmeid kordi kätt surutud, siis mingil ajal peale surumist lõi küünarnukki selline imelik valu sisse, käsi läks kohe täiesti nõrgaks. Valu tundus olema kusagil liigese sees. Nüüd ükskord kui jälle kahe mehega (ikka järgemööda :D ) surusin ja surusin maha nii vasaku kui parema käega mitu korda, siis järgmisel päeval oli jälle see rõve valu tagasi. See tuleb vist tagasi alati kui jälle surun, vahet pole mitu aastat vahepeal vahet on. :rolleyes: T*ra küll, pärast ei saanud 2 nädalat jõusaalis korralikult trenni teha, lamades surumine oli eriti hädine ja ka selja harjutused kannatasid tugevalt. Enam sellist lollust ei tee.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi surusin päris tihti ja enamuses ikka võitsin, aga enam ei taha üldse suruda, isegi mitte potentsiaalselt nõrgema vastasega, sest see on tegelikult räme ja ebaloomulik pinge küünarliigesele. (samas ma ei väida, et olen kasutanud äkki mingis mõttes valet tehnikat ja seda saaks teha küünarliigese-sõbralikumalt) Juba kooliajal kui vahetundides sai kõvasti ja mitmeid kordi kätt surutud, siis mingil ajal peale surumist lõi küünarnukki selline imelik valu sisse, käsi läks kohe täiesti nõrgaks. Valu tundus olema kusagil liigese sees. Nüüd ükskord kui jälle kahe mehega (ikka järgemööda :D ) surusin ja surusin maha nii vasaku kui parema käega mitu korda, siis järgmisel päeval oli jälle see rõve valu tagasi. See tuleb vist tagasi alati kui jälle surun, vahet pole mitu aastat vahepeal vahet on. :rolleyes: T*ra küll, pärast ei saanud 2 nädalat jõusaalis korralikult trenni teha, lamades surumine oli eriti hädine ja ka selja harjutused kannatasid tugevalt. Enam sellist lollust ei tee.

mul omal vanamees surus vennaga koos juba amma ammu ja oli peaaegu 2ra surumas kui kyynarnukis k2is l2bi j6hker valu...nyyd on seda valu siiani tunda(umbes 20 a tagasi)6nneks triitsepsi surumist ei sega aga biitsepi t6mbamisega anna p2ris j6hkralt tunda eriti veel alla laskmisega...nii et v2ga pe....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõuka-ajal ajal sai töötatud ühes populaarses joogikohas, mida põhiliselt külastasid mehed, väljaviskajana. Ja see kätesurumisvärk algas alati siis, kui mingi kvantum juba sees oli - ju siis isastel lõi välja loomariigile omane soov teisele isasele koht kätte näidata. Alko toob ju inimese loomuse esile. Ja, et asi edasi jamaks ei läheks, lõpetasin need spartakiaadid julmalt alati ära. Aga küünarliigesele ta kõige parem asi ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõuka-ajal ajal sai töötatud ühes populaarses joogikohas, mida põhiliselt külastasid mehed, väljaviskajana. Ja see kätesurumisvärk algas alati siis, kui mingi kvantum juba sees oli - ju siis isastel lõi välja loomariigile omane soov teisele isasele koht kätte näidata. Alko toob ju inimese loomuse esile. Ja, et asi edasi jamaks ei läheks, lõpetasin need spartakiaadid julmalt alati ära. Aga küünarliigesele ta kõige parem asi ei ole.

Isastel on eluaeg eksisteerinud loomariigile omane soov teisele isasele koht kätte näidata, sest nad lihtsalt ei kannata konkurentsi. See jääb aegade lõpuni ilmselt nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks seal käesurumises mingid huvitavad väiksemad lihased seda tööd ka teevad... Viimati kui ise suruma juhtusin, tegin seda endast u 35 kg väiksema mehega. Peenike pikk poiss, mängib maahokit. Minu kaal oli 100, temal 64. Parema käega punnitasin mis punnitasin. Käed seisid sirgelt ja lõpuks pani tema maha. Ma ei tea, kas nüüd tuli see jõud tal vajadusest suuremale mehele ära panna vms. Vasakut pole mul keegi kunagi veel maha pannud... <_< Temagi mitte.

Ja ise olen paremakäeline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures endal sama asi, surusin endast palju kergema mehega parema käega ja oli ilge punnitamine....samas vasakuga ei olnud mingi probleemi. Olen ise ka paremakäeline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole kunagi keegi kätt ära surunud,samas jään ma vägi tihti viiki,kuna lihtsaslt ei lähe edasi, parema küünarliigese anomaalia on põhjuseks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks seal käesurumises mingid huvitavad väiksemad lihased seda tööd ka teevad... Viimati kui ise suruma juhtusin, tegin seda endast u 35 kg väiksema mehega. Peenike pikk poiss, mängib maahokit. Minu kaal oli 100, temal 64. Parema käega punnitasin mis punnitasin. Käed seisid sirgelt ja lõpuks pani tema maha. Ma ei tea, kas nüüd tuli see jõud tal vajadusest suuremale mehele ära panna vms. Vasakut pole mul keegi kunagi veel maha pannud... <_< Temagi mitte.

Ja ise olen paremakäeline.

Mina ei imesta, et ta sind võitis.

Hokikepi hoidmine ja liigutamine arendab käsivarre- ja käe(randme)lihaseid. Need lihased töötavad ka käe surumisel. Tema lihased on arendatud vastupidavaks, sinul ei ole. Niikaua punnitasite, kuni sina väsisid, temal jätkus veel vastupidavust ja sellega ta sind võitiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita kellegile, kes tahab korralikult jõusaali treeningutega jätkata. Võib kergelt igasuguseid vigastusi saada ning seega kannatab jõusaali treening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar nädalat tagasi siis ühel peol tuli järgmine väljakutsuja. Võit tuli eriti kergelt, kuigi tüüp minust raskem. Ja kus siis hakkas alles vabandama:D Et tema alles eile surus ühega ja õlg siiamaani haige ja kange alles. Ja et ma olla veel küünarnukki ka liigutanud laua peal :( Kehv kaotaja öeldakse selliste kohta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paar nädalat tagasi siis ühel peol tuli järgmine väljakutsuja. Võit tuli eriti kergelt, kuigi tüüp minust raskem. Ja kus siis hakkas alles vabandama:D Et tema alles eile surus ühega ja õlg siiamaani haige ja kange alles. Ja et ma olla veel küünarnukki ka liigutanud laua peal :( Kehv kaotaja öeldakse selliste kohta :)

kehv kaotaja aga peol käesurumise võitmine on sinu jaoks siis nii meeletu saavutus, et seda siin sedasi promoda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kehv kaotaja aga peol käesurumise võitmine on sinu jaoks siis nii meeletu saavutus, et seda siin sedasi promoda?

See teema on VABADE TEEMADE ALL, VABAS FOORUMIS, nii et ma võin siin rääkida või sinu moodi öeldes "promoda" põhimõtteliselt mida iganes mu hing heaks harvab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi kutsuti ühele asutuse peole esinema, pidulised olid juba parajalt jommis ja üks neist astus peale minu etteastet arbuusid kaenla all ligi ja ütles, jah, lihast sul on aga jõudu niikuinii mitte.

Et tavai kapp surume kätt. Seal oli selline shampuse pokaale täis laud, tegin ettepaneku panna kahele poole täis valatud pokaalid, kes kaotab koristab pärast jama ära. Võimalik, et mul muidugi erti jõudu ei ole, kuid see arbuusivend pidi tollel korral mängima pärast koristajat. Rahval oli muidugi nalja palju.

Kunagi olen korra ka käesurumise Eesti MV stel võistelnud ja saanud 5 koha. Eks see vajab spets tehnikat, peab oskama oma jõudu õieti rakendada. Aga jah, käe võib sellega pikaks ajaks tuksi panna küll kui valesti suruda.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×