Jump to content
äSS12

tere tahaks küsida

Recommended Posts

tere ma olen 15.a poiss kg 64kg jõukas olen käinud ligi kaks kuud ja nüüd tahaks massi juurde saada.

Mis oleks kõige parem massilisaja äkki .Mass2 ja kuidas on teile mass2 mõjunud on ja kas ültse on .

Jään vastuseid ootama. a ja palju ta massi nagu juurde annab umbes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen 15.a poiss kg 64kg jõukas olen käinud ligi kaks kuud ja nüüd tahaks massi juurde saada.

Mis oleks kõige parem massilisaja äkki .Mass2 ja kuidas on teile mass2 mõjunud on ja kas ültse on .

Jään vastuseid ootama. a ja palju ta massi nagu juurde annab umbes

pehmelt öeldes treeni aasta aega ja loe veits, siis räägi oma toidulisadest, kui sulle siin keegi tegija soovitab siis ainult sellepärast et ta peab oma tooteid müüma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen 15.a poiss kg 64kg jõukas olen käinud ligi kaks kuud ja nüüd tahaks massi juurde saada.

Mis oleks kõige parem massilisaja äkki .Mass2 ja kuidas on teile mass2 mõjunud on ja kas ültse on .

Jään vastuseid ootama. a ja palju ta massi nagu juurde annab umbes

Põhiline mis massi annab on ikka üle oma tarbitava kaloraaži söömine. Ise ei kasuta massilisandeid ega midagi, puhtalt toidu peal ning kaal tõuseb :rolleyes:

Ja võid alustada lugemist ka siit: http://www.fitness.ee/main.php?main=draw_g...mp;bot=bot.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen 15.a poiss kg 64kg jõukas olen käinud ligi kaks kuud ja nüüd tahaks massi juurde saada.

Mis oleks kõige parem massilisaja äkki .Mass2 ja kuidas on teile mass2 mõjunud on ja kas ültse on .

Jään vastuseid ootama. a ja palju ta massi nagu juurde annab umbes

Et sa alustasidki kohe massikavaga?Ja kahe kuuga selline effekt?

Äkki tutvustad meile nii oma treening kui toidukava?

Koormused sul ilmselt tohutud,kui organism juba kahekuulise trenni järel toidulisasid vajab ...

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et sa alustasidki kohe massikavaga?Ja kahe kuuga selline effekt?

Äkki tutvustad meile nii oma treening kui toidukava?

Koormused sul ilmselt tohutud,kui organism juba kahekuulise trenni järel toidulisasid vajab ...

mA küsisin kas mass2 võib võtta mida sa ahv mölised oled küll vana tegija aga.

Ära mölise selge

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mA küsisin kas mass2 võib võtta mida sa ahv mölised oled küll vana tegija aga.

Ära mölise selge

kõike asju võib võtta, võib plekki ka toorelt süüa või siis autokumme närida, kuid nali naljaks.

soovitan nt küsida arstide,kulturistide ja erapooletute treenerite käest eriarvamusi ja teha järeldused.

arstid: poiss mis sinu probleem on, raiskasid riigi raha õpingutega ja nüüd lahkud ilmast võlaga.

kulturist: a jaa see vana hea toode, krt oli aeg kus mul see hästi mõjus, jah see ju ainult purustatud kohupiim, kühvelda jõuga

eratu treener : noh ei tea kas nii noorel veel seda pulbrivärke vaja on, aga kui koormus ja tahtmine suur miks mitte, ennem võiks ikka vähemalt pool aastat trenni teha , siis esimesele puhtale valgupulbrile mõelda.

soovitan siis vähemalt pool aastat ilma pulbrita elada ja pärast peale treeningut manustada.

Kuid kui sa võtad mass2 = mitte midagi ei juhtu sinuga kui 10 aastanegi võtab, lihtsalt pikaajaline kasutamine ei tea mis õigustatud.

tubli suhtumine, õige vend

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere ma olen 15.a poiss kg 64kg jõukas olen käinud ligi kaks kuud ja nüüd tahaks massi juurde saada.

Mis oleks kõige parem massilisaja äkki .Mass2 ja kuidas on teile mass2 mõjunud on ja kas ültse on .

Jään vastuseid ootama. a ja palju ta massi nagu juurde annab umbes

Lugesin sealt purgi pealt aga pole kirjas palju see massi juurde annab aga kui korraga sisse süüa siia umbes 2kg :rolleyes:, ära sõima nii tühja teisi...

Muudetud kasutaja zon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mA küsisin kas mass2 võib võtta mida sa ahv mölised oled küll vana tegija aga.

Ära mölise selge

Räägiksid sa nii näost näkku? Ei, siis ära räägi ka siin. Kaaludes 64kg puhutakse sind pikali. Kodus ohutult monitori taga olles ollakse ikka väga kõvad mehed.

SÖÖ, see MASS2 ei kao sul kuhugi. Ära taha kõike ka liiga kiiresti, see lihtsalt ei käi nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mA küsisin kas mass2 võib võtta mida sa ahv mölised oled küll vana tegija aga.

Ära mölise selge

Oi.

Meie hulka on lisandud vapper imevägilane,kes kodus monitori taga mehetegusid teeb, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselt soovid sa kõike liiga kiiresti. Peale kahte kuud ei ole mingit mõtet toidulisandeid tarbima hakata. Kõigepealt ürita aastaga mingi põhi alla treenida. Siinkohal ära unusta söömist. Söö nii palju kui vähegi sisse ajada jõuad ikka rohkem valgurikkaid tooteid (kohupiim,liha muna jogurtid jne.) Ära põe rasva minemist. Kui trenni teed siis seda ei juhtu. Sööööööööö !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×