Jump to content
Indrek K

Komplekteerime maailma parima kulturisti!

Recommended Posts

Vaatasin mingi aeg tagasi Tuvikeste esimesi hooaegasid, seal Al ja ta pokerisemud panid kokku oma ideaalnaist :blink: Kelle jalad, kelle pepu, kelle rinnad jne.

Siit ka idee, panna kokku PARIM kulturist, võtta parimad lihased, võib ka ühelt konkreetselt nimelt mitu lihasgruppi võtta, peaasi, et kõik lihased oleks nimetatud! Pildide lisamine oleks ka tore, kuigi see võib tüütu olla, nii et pole nii väga tähtis, aitab ka nimedest.

Arvan, et sellest saaks päris huvitav lugemine ja loodan, et see teema ei lähe "kakluseks" kätte nagu siin foorumis paljud teemad lähevad...

Teema teine mõte on siis see, et kellel on parim biitseps, parim triitseps, parim rind jne. On ju mõnel atleedil ülikõva triitseps, aga, mõni muu kehaosa jääb teistele tunduvalt alla.

Ise pole oma parimat välja nuputanud veel, nii et palun äkki keegi teeb algust :)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlad Markus Rühlilt. Rühl

Kõht ja keskkoht Dexter Jacksonilt.

See on juba nii friiiki kombinatsioon :rolleyes:, et edasi jätab teistele ehitada.

post-3807-1204124903_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ron Coleman + lisada Darrem Charles'i kõht = seda ei suuda keegi lüüa.

Darremi kõht? Mida sa silmas pead? näita pilti - ise ei leidnud midagi ülivõrdelist :rolleyes:

Ahjaa - Schlierkampfi larhv kuluks ka ära.

Kes fototöötluse ette võtab? Joker?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris huvitavaks on läinud :rolleyes: Keegi tõepoolest võiks photoshoppi teha, endal puuduvad igasugused kogemused ja oskused ses vallas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu ideaal siis-darrem C-biits,phill H-triits-flex W-6lad-ronnie-selg,s22r-lee prist-reis-tom p,puus ja tuharar-olev annus,rind-ronnie colman,k6ht v6taks enda oma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu ideaal siis-darrem C-biits,phill H-triits-flex W-6lad-ronnie-selg,s22r-lee prist-reis-tom p,puus ja tuharar-olev annus,rind-ronnie colman,k6ht v6taks enda oma

Aga kui saaks endale yhe mehe keha valida siis kindalast phill heat k6ige t2iuslikum minu arust ise arvan,et 2008 Mr O ka kui tuleb samasugune vorm nagu Ironmanil...Minu arust on v2ga suur t2htsus millist keha keegi hindab ja tahab sest ise on v6imalik lihaseid lihvida ja vormida seda ytlen omast kogemusest ja olen seda ka teistel t2heldanus kui ei oleks v6imalik keha muuda poleks ka erinevatel harjutustel ka ju m6tet???(Kui m6nele mehele meeldib ryhl siis t6esti tere hommikust :rolleyes::D:o )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on maailma parim kulturist Arnold Schwarzenegger ja võtaksin kõik lihased temalt :rolleyes:

Kui teha massikoletist, siis peaks sobima Tom Platzi jalad

3535.jpg

Ka mulle avaldavad Tom Plaz-i jalad enim muljet. Tõsi, nii "haiget" vormi nagu pildil ei presenteerinud ta mitte just tihti aga jah, materjal on ebamaine. Kusagil on sellest pildiseeriast pilt ka tagant vaates. RÄNK.

Tom Platz-i jalad, Doerian Yates-i selg, Arnoldi rind biits tema parima vormi hetkel, Kevin Levrone-i õlad, triitsepsid, Darrem Charles-i kõht, sääred????? ei teagi aga pea oleks minu oma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui komplekteerida üks mees eesti tippkulturistidest näiteks?:rolleyes: Kelle kehaosi siis eelistaksite?

Siin on seda isegi üritatud teha, mul oli au anda sellele Frankensteinile oma käed.

http://www.fitness.ee/main.php?main=huvita...ame&gid=629

Aga kellel piltide lõikamine lappimine käpas võiks ju üritada oma nägemus siia kokku panna. Siin galeriides Eesti vendadest pilte küll. Lõikuge, riputage siia ülesse. Oleks huvitav vaatamine kindlasti. Päris tõsiselt, proovige! ! !

NB! Mehi ja naisi kokku lõigata ei tohi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×