Jump to content
tüdruk1

Kõht trimmi

Recommended Posts

Olen 16 aastane tüdruk, 160 cm pikk ja kaalun 50 kg. Suhteliselt saleda kehaehitusega, kuid ma ei ole rahul oma kõhuga. Ja tõesti, seda on mulle ka öeldud, et on inetu kui nii pisikesel ja muidu peenikesel tüdrukul selline kõht üleääre ripub. Probleem selles, et olen juba päris kaua teinud trenni jõusaalis(selles jõusaalis on ka treener, kes on mulle trennikavad teinud), kuid ma ei näe tulemusi. Umbes kuu aega olen teinud iga õhtu kõhulihaseid- umbes 25-30 korda. Toitumisega on nii nagu on. Üritan ikka päevas 2 korda vähemalt sooja toitu süüa, hommikuti enne kooli söön kõhu ilusti täis-tavaliselt 2 teraleiba kanasingiga, tee. Kõige suuremaks probleemiks on sokolaad-ma olen selle hulll. Ma võiks peaaegu igapäev ära süüa tahvel sokolaadi. Muidugi suudan ma ennast piirata aga mitte koguaeg. Tavaliselt on ikka kiusatus nii suur, et ei suuda ära öelda lihtsalt. Kuidas ma toituma peaksin? Mulle ei maitse eriti igasugused köögi- ja juurviljad (keedetult üldiselt eriti mitte). Õnneks saia ja kooke söön väga harva, torte ja saiakesi üldse mitte.

Teiseks küsiks veel seda, et kui mul väiksed sangad seljal on, kas need kaovad keha arenedes ja kasvades ära(olen midagi sellist kuulnud)?

Ja kuna ma tahaksin kõhtu trimmi kuni rinna alla, siis on jälle see probleem, et ma olen suhteliselt rinnakas, kas see mõjutaks mu rindasid väga?

Ootan teie abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee enda elu kergemaks ja telli sellelt treenerilt ka toitumiskava. See on inimeste üldine probleem, et arvatakse, et trenniga saab kõik korda aetud. Selliseid inimesi võib kõikjal leida. Olen küllalt näinud inimesi, kes tahavad ennast suveks vormi saada. Jooksevad, väntavad jne. Aga kui suvi koputab uksele, pole midagi nagu eriti muutunud. Lausa kahju inimestest :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee enda elu kergemaks ja telli sellelt treenerilt ka toitumiskava. See on inimeste üldine probleem, et arvatakse, et trenniga saab kõik korda aetud. Selliseid inimesi võib kõikjal leida. Olen küllalt näinud inimesi, kes tahavad ennast suveks vormi saada. Jooksevad, väntavad jne. Aga kui suvi koputab uksele, pole midagi nagu eriti muutunud. Lausa kahju inimestest :)

Teie poolt kirjutatud esimene lause AINULT käis minu jutuga kokku ma vaatan. Oma tekstis ma ju annan enda arust küllaltki hästi mõista, et tahaksin ka toitumist paremaks muuta- SEEGA ma ei arva, et ainult trenniga saan kõik korda ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teie poolt kirjutatud esimene lause AINULT käis minu jutuga kokku ma vaatan. Oma tekstis ma ju annan enda arust küllaltki hästi mõista, et tahaksin ka toitumist paremaks muuta- SEEGA ma ei arva, et ainult trenniga saan kõik korda ajada.

Teine osa käiski selle kohta, et ütlesid, et kava, mille sulle andis treener ei mõju. Sa võid sellest kõhust vabaneda ka nii, et sa trenni teegi :) Aga ok, jõudu sulle :blink:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kaks on omavahel põhimõtteliselt vastuolus. Eriti kui Fred Antsoni teisi kirjutisi vaadata :D

Esimene, ehk seisukoht et rasva piirkondlikku paiknemist kehas ei saa mõjutada ja et põletamiseks on parim laisk aeroobika, on pisut aegunud.

Ja kui süsivesikud ilusti all hoida (mis paljudel küll ei õnnestu, mul ka :rolleyes:) siis kord nädalas tuleks järgi anda, et leptiin ja ainevahetuse kiirus üleval hoida.

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need kaks on omavahel põhimõtteliselt vastuolus. Eriti kui Fred Antsoni teisi kirjutisi vaadata :rolleyes:

Esimene, ehk seisukoht et rasva piirkondlikku paiknemist kehas ei saa mõjutada ja et põletamiseks on parim aeroobika, on pisut aegunud.

krt siin tekibki suur segadus, kaks eriarvamust

1) fredi oma

2)klassikaline dieet

suvel siis tõsisem dieet, proovin fredy oma vaatame kuidas mõjub, plaan siis päevas max -200g, et midagi lihast ka alles jääks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, Mr mesi vist ütles et Fredi oma sobib ainult Fredile ja teised lähevad sellega pekki. Nii et... :rolleyes:

nja peab veel asja uurima kui enda peal katsetada, ise pole kunagi süsivesikuid piiranud isegi dieedi ajal, tulemus ideaali suunas -500g nädalas, oli kõva trenn ka muidugi 4-5x nädalas intersiivne trenn + otsa 30-40 min sõudmist , teen teema ka enne dieeti et vaatame mis arvamused tulevad selle kohta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee enda elu kergemaks ja telli sellelt treenerilt ka toitumiskava.

Kavast on ainult siis kasu, kui suudad seda järgida :rolleyes:

Mõni kava õnneks arvestab psühholoogia ja biokeemiaga ja teeb asja veidi lihtsamaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need kaks on omavahel põhimõtteliselt vastuolus. Eriti kui Fred Antsoni teisi kirjutisi vaadata :rolleyes:

Esimene, ehk seisukoht et rasva piirkondlikku paiknemist kehas ei saa mõjutada ja et põletamiseks on parim laisk aeroobika, on pisut aegunud.

Täitsa tean, aga inimesel peab valikuvõimalus olema, pealegi nagu Sa isegi ütlesid ei õnnestu paljudel süsivesikute taseme madalal hoidmine. Ise sain oma sangadest ja kõhust lahti just aeglast jooksu tehes (sest kiiremini joosta ma lihtsalt ei jõua :D ) ja alles hiljem avastasin selle lehekülje koos Fredi postitustega ning muutsin ka oma menüü ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeglane aeroobika tühja kõhuga on ka endiselt üsna au sees.

Aga see pole üldse oluline, kui kiiresti sa jooksed, tähtis on, mis su pulss teeb :) Kui süda kurgus peksab, siis pole kiirust vaja mõõta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeglane aeroobika tühja kõhuga on ka endiselt üsna au sees.

Kui juba Fredist juttu oli, siis lisaksin siia veel natuke lugemist:

http://www.tervispluss.ee/97145

Jutt on küll hommikust, aga rohkelt kasuliku infot saab artiklist siiski.

Pulsist ka juttu:

http://ap3.ee/Default2.aspx?PaperArticle=1...artiklid_374818

Muudetud kasutaja TIX poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise pole kunagi süsivesikuid piiranud isegi dieedi ajal, tulemus ideaali suunas -500g nädalas, oli kõva trenn ka muidugi 4-5x nädalas intersiivne trenn + otsa 30-40 min sõudmist , teen teema ka enne dieeti et vaatame mis arvamused tulevad selle kohta...

misassja? süsivesikuid pole ka dieediajal piirand? mis dieet see siis üldse on, mida siis piirad? valku ju ei piirata dieedil. panid rasva pea nulli vä? ja samas sõid soksi, jäätist ja saia ja kreemikooki...? või ei söö sa neid mitte kunagi?

dieet ongi ju süsivesikute piiramine, peale selle vaatad et rasvaga ka üle ei pane, et päris pekki ja väga rasvast ei söö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt ei piiranud süsikate osakaalu, aga piiras kõige absoluutkogust. Sõi sama nänni aga vähem.

Tervisplussi artikkel oli päris hea, lausa üllatus et ka minul on Tervisplussist midagi lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×