Jump to content
Annika Pärtel

TEGIJATE TREENING: Katariina Takkinen - rind ja biitseps

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Sombuse ning uduvihmase 11. veebruari hilistel hommikutundidel jõuame Helsingisse GB Gym´i, kus kohtume Soome glamuurimodelli ja Fitness Model 2005 võitja Katariina Takkineniga. Juba saabudes vabandab neiu, et on viimastel päevadel haiglane olnud ja et ega eriti jõudu ei ole. Noh, mul ka mitte, lohutan…vähemalt hetkel mitte. Meil endal on ju varajane ärkamine ning mitmetunnine laevasõit seljataga. Olen siiski juba eelnevalt sellele mõelnud ja kaasa võtnud mõned Fitness.ee Xploderid. Need kuluvadki nüüd marjaks ära. Jõud taastub kenasti ja peale lühikest soojendust velotrenazhööril ...

Nonii, palun siis kommentaarid ja arvamused siia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea video! Illustreerib vahet kahe naise vahel. Kuskil siin oli küsitlus ka , et milised naised jõusaalis meeldivad. Video on vastuseks. Soomlanna tüüpi meeldivad, selle teise tüüpi üldse ei meeldi. Treening iseenesest äärmiselt primitiivne ja tavaline, aga õnneks teeb ka joogat lisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katariina keha on jah selline nagu eelistasid enamus küsitlusele vastanutest. Ei saa midagi halba öelda, nägus neiu on. Kuigi see Hustleri pilt oli IMO kole. Siin on ta rohkem maitsekam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuradi hea näeb ta välja küll :)

aga treening küll midagi erakordset polnud.

Muudetud kasutaja jaan1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea video! Illustreerib vahet kahe naise vahel. Kuskil siin oli küsitlus ka , et milised naised jõusaalis meeldivad. Video on vastuseks. Soomlanna tüüpi meeldivad, selle teise tüüpi üldse ei meeldi.

"Selle teise tüüpi" ei olegi sinusuguste jaoks, selliste kõrvale käivad palju suuremad mehed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maitse asi... jeebus küll. Andke aru endale.. ei viitsi seda paugutamist lugeda.

Kõik me teame et joker ja aktivist on koos, no milleks teha sellest nr siis et aktivist kellelegi ei meeldi.. keda lubatakse lõikuma hakata, kes on muidu liiga väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah kui läheb jälle asi isklikuks ja väiklaseks, siis panen ise teema lukku ja ei ava enam. Vut.

Olgem positiivsed rohkem. Artikkel on Tegijate Treening, milledes Aktivistid ja Jokerid on nö kõrvalised isikud ja lihtsalt õpilased või nii ja keda tõesti ei pea kommenteerima, eriti ala sellise alatooniga, et soeng ei meeldi vms. Mõtetu ju. Point on ikka rohkem selles, et saaksime kõik midagi nendest artiklitest õppida ja oma treeningutes ja teadmistes ära kasutada, mitte see, et ohoo söödame kellegi ette, keda siis materdada.

Tuletagem siin meelde Hr President Ilvese Eesti 90. sünnipäeva kõnet ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artiklit tuleks ka ikka lugeda. Tegemist on MODELLIGA. Ta teeb trenni selleks, et meeldib ja selleks et pildistamistel hea välja näha. Ta ei ole võistlev sportlane ja teda veidi teise ala inimestega võrdlema hakata oleks teemaväline.

Ja Mee, Aktivistil on suht savi, kellele meeldib või mitte. Ega ma meest siit omale ei otsi. Kuniks on kadedaid inimesi, siis on ka kritiseerijaid. So what? Üks asi on kodus arvuti taga anonüümselt kõvatada, teine asi on ise kuskile jõuda ja midagi saavutada. Huvitav on ainult see, et trennis tullakse küll tihti küsima, et kuidas sa seda või teist teed või mismoodi süüa vms, aga pärast minnakse koju ja loobitakse jamaga üle netis... Vot see on tase jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kui läheb jälle asi isklikuks ja väiklaseks, siis panen ise teema lukku ja ei ava enam. Vut.

Olgem positiivsed rohkem. Artikkel on Tegijate Treening, milledes Aktivistid ja Jokerid on nö kõrvalised isikud ja lihtsalt õpilased või nii ja keda tõesti ei pea kommenteerima, eriti ala sellise alatooniga, et soeng ei meeldi vms. Mõtetu ju.

sõna- ja mõttevabadus on Eestis. Ja kuidas te noored küll areneda kavatsete (kõik kulturistid in general) kui teile ei öelda mis on kõrvalseisja arvates ilus ja mis mitte. See kas kriitika konstruktiivne on, on iseasi.. siis ei pea seda tähele panema.

Kasvatega endale paksem nahk... selle portaali hüüdlauseks on "tervis, jõud, ilu- kõik on siin" terved te võita olla, jõudu võib ka teil olla a vot ilu on see mis on vaatajate silmades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kuidas te noored küll areneda kavatsete (kõik kulturistid in general) kui teile ei öelda mis on kõrvalseisja arvates ilus ja mis mitte.

Kas siinne paneb lihase kasvama/arenema? Oi, ma olen siis varsti ju poole suurem :) Nii et laske käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvatega endale paksem nahk... selle portaali hüüdlauseks on "tervis, jõud, ilu- kõik on siin" terved te võita olla, jõudu võib ka teil olla a vot ilu on see mis on vaatajate silmades.

Mis see siia puutub kui tegeletakse otse solvamisega? Kui ma hakkan igas krdi postituses lahmima, MEE-L on rõve lõust, MEE-l on paks p-se, MEE naine on lits, MEE haiseb nagu skunk, MEE on impo jne ja poen lihtsalt ilusa fraasi taha - Eestis on sõnavabadus ja et mul pole silmi MEE ilu jaoks, sest tal on tra keset nägu ... mõtle ka natuke enne kui kutsud oma fänne omale järgima ja neile ette näitama mis on halb ja mis on hea, mis ilus ja mis mitte.

Üks asi on sõnavabadus, teine on ajuvabadus, millel sa ilmselt vahet ei tee.

PS! Nende "tõdede" väljaütlemisega ei mõelnud ma neid nüüd nii nagu mõtlen. Nii et ära võta isiklikult.

PS2! Ei pidanud siin silmas ainult Tegijate Treeninguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see siia puutub kui tegeletakse otse solvamisega? Kui ma hakkan igas krdi postituses lahmima, MEE-L on rõve lõust, MEE-l on paks p-se, MEE naine on lits, MEE haiseb nagu skunk, MEE on impo jne ja poen lihtsalt ilusa fraasi taha - Eestis on sõnavabadus ja et mul pole silmi MEE ilu jaoks, sest tal on tra keset nägu ... mõtle ka natuke enne kui kutsud oma fänne omale järgima ja neile ette näitama mis on halb ja mis on hea, mis ilus ja mis mitte.

Üks asi on sõnavabadus, teine on ajuvabadus, millel sa ilmselt vahet ei tee.

PS! Nende "tõdede" väljaütlemisega ei mõelnud ma neid nüüd nii nagu mõtlen. Nii et ära võta isiklikult.

PS2! Ei pidanud siin silmas ainult Tegijate Treeninguid.

no solvamisena ma seda küll nimetada ei saaks, mida Jaanus1 kirjutas. No minu poolest lahmigu kes tahes ja mida tahes, ega see väidet tõeks ei muuda :) Sõnavabadusest ja mõttevabadusest olen ma kuulnud ajuvabadusest ma ei tea midagi (loll siis loll, kes see ikka vaielda jõuab)

Isiklikult pole midagi võtta.

Minu poolest olgu aktivist kõige ilusam naine maailmas ja joker kõige suurem/tugevam/armsam who cares mida mina arvan?! :blink: pingutate üle noored...

Siin foorumis on mul kõike muud kui fännclub, mul on arusaam eetilisusest ja ma seda ka väljendan, seda kas see Sulle meeldib i dont give a ****, see pole ju Sinu arvamus vaid minu.

Kui keegi arvab, et inimene peaks oma suu kinni hoidma kuna see kellelegi ei meeldi siis mina arvan selle peale, et edu ning fu** you very much and have a nice day - aint gonna happen :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaühel on õigus oma arvamusele, selge see, aga kui see arvamus välja öeldes kedagi solvata võib, siis oleks targem see välja ütlemata jätta! Iseasi muidugi, kas mingil konkreetsel inimesel kahe kõrva vahel asuv mõtlemiseks ettenähtud organ on suuteline seda välja genereerima!? Siinkohal kordaks Jokeri sõnu, tuletagema president Ilvese kõnet meelde... ehk ärgem mölisegem üksteise kallal asjade pärast, mis pole mölinat väärt!!!

Aktivistile ja Jokerile jõudu ja jaksu tulevaste tegijate treeningute tegemisel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui siin alati selliseks s---loopimiseks läheb, siis tuleb teha ainult üks järeldus, et edaspidi me lihtsalt teile seda lõbutsemise materjali ei pakugi... Või teine variant- kasvage suureks, ja üsna pea lisandub teisigi Tegijate Trenne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok aga äkki saaks ikkagi rahumeelselt ja sõbralikult asju ajada või kui tõsti vaja kuskil kellelegi ära panna, siis teha eraldi teema vms.

Jaanus1 kommentaari tuleks tegelt võtta mõnel (loe Aktivistil) pigem komplimendina, sest ta eesmärk on näha hirmuäratav välja ja fakt on see, et kõigile ei saagi meeldida ja peale pressida, et vot sulle nüüd peab meeldima. Minu arust jutt vajus üldisemaks - sorry kui ma päris täpselt aru ei saanud - ma ju kulturist bljääd.

Aga kui pildil on näiteks kaks kulturisti, miks ei võiks seda ühte lihtsalt kiita? Või peaks olema normaalne, et see kellel väiksem biitseps, seda peab mõnitama ja maha tegema kuna sõnavabadus lausa kohustab selleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok aga äkki saaks ikkagi rahumeelselt ja sõbralikult asju ajada või kui tõsti vaja kuskil kellelegi ära panna, siis teha eraldi teema vms.

Jaanus1 kommentaari tuleks tegelt võtta mõnel (loe Aktivistil) pigem komplimendina, sest ta eesmärk on näha hirmuäratav välja ja fakt on see, et kõigile ei saagi meeldida ja peale pressida, et vot sulle nüüd peab meeldima. Minu arust jutt vajus üldisemaks - sorry kui ma päris täpselt aru ei saanud - ma ju kulturist bljääd.

Aga kui pildil on näiteks kaks kulturisti, miks ei võiks seda ühte lihtsalt kiita? Või peaks olema normaalne, et see kellel väiksem biitseps, seda peab mõnitama ja maha tegema kuna sõnavabadus lausa kohustab selleks?

Marko, Sa oled head tööd teinud, Aktivisti vorm on paranenud tunduvalt. Ja hea oli vaadata kuidas Katariina ja Aktivisti tehnika ning raskused olid kui öö ja päev.

Aktivist, endiselt tuletan meelde, et see mida küla juku või alevi taavi arvab EI OLE tähtis. Sul hea mees olemas, mis vahet seal on kes mida piuksub.

Seekord ei tulnud Tegija Treeningu kui artikli kohta ühtegi paha sõna ju !

Noored - kõik on fine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa tulemas on ka varsti uus artiklite sari Fitness.ee poolt, kus treeninguid tehakse tuntumate jõusaali treeneritega ja õpilaseks on algaja kulturist. Loodetavasti suhtute sellesse sarja natuke leplikumalt ja ei hakka kohe autoreid mudasse trampima ja sõnavabadusega üle külvama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaanus1 kommentaari tuleks tegelt võtta mõnel (loe Aktivistil) pigem komplimendina, sest ta eesmärk on näha hirmuäratav välja ja fakt on see, et kõigile ei saagi meeldida ja peale pressida, et vot sulle nüüd peab meeldima. Minu arust jutt vajus üldisemaks - sorry kui ma päris täpselt aru ei saanud - ma ju kulturist bljääd.

Ütleme nii, et kui oleks seda öelnud mõni tuntud suur ja tugev mees, siis oleks ma lausa kõrvust tõstetud jah... :) Aga nendelt tuleb komplimente niigi, selleks ei ole netti vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd kakelge sõbrad, võtke rahulikult. No ütles ütles üks seltsimees,et talle ei meeldi Aktivist. Ja siis ? Ei saagi ju kõigile meeldida,inimesed on erinevad. See kes meeldib kõigile,ei meeldi tegelikult tõeliselt mitte kellegile. Pole mõtet kriitika peale vihaselt reageerida,see näitab inimese iseloomu nõrkust ja "peent" nahka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nüüd kakelge sõbrad, võtke rahulikult. No ütles ütles üks seltsimees,et talle ei meeldi Aktivist. Ja siis ? Ei saagi ju kõigile meeldida,inimesed on erinevad. See kes meeldib kõigile,ei meeldi tegelikult tõeliselt mitte kellegile. Pole mõtet kriitika peale vihaselt reageerida,see näitab inimese iseloomu nõrkust ja "peent" nahka.

Naha paksuses ei ole asi. Rääkigem asjast. Kui tehakse ükskord minuga trennivideo, vot siis laske käia ja kõvatage.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×