Jump to content
Amarillo

Liigne ülekaal???

Recommended Posts

tere,

1)Kas liigne ülekaal, mõjub ka noorsportlasele halvasti?

2)Kuna on piir, et tervisele hakkab mõjuma?

3)Mida toob kaasa suur kaalumuutus tervise aspektis? (mitte lihaskadu vms)

Vanust 17 aastat hetkekaal 88kg tühjalt, pikkus 184cm.Plaanis korraliku massikava/toitumisega saavutada kaal 100kg, rasvaprotsent on umbes 20-30% (pole kunagi mõõtnud ega uurinud).Suve lõpus olin tühjalt 77kg, ehk siis muutus vahepeal 11kg.Peale 100kg on plaanis tõsisem rasvapõletus, kuhugi sinna 85kg kanti.

Kuidas mõjub sihuke plaan tervisele? südamega ei teki probleeme? ikkagi ülekaalu oleks umbes 15kg, muidugi liigne kehakaal ei tuleks krõpsude,maiustuste arvelt!

ps. olen tervisevärdi , ärge rääkige et iga 4jas ülekaaluline vms, palun nimetada kõik probleemid mis tervisega võivad kaasneda (va lihaskasv:P)

TÄNUD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks sa kohe rasva ära ei põleta ja siis lhasmassi ei hakka tegema ? mina enda kogemusest võin öelda et pärast on palju raskem rasva põletada kui lihast teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks sa kohe rasva ära ei põleta ja siis lhasmassi ei hakka tegema ? mina enda kogemusest võin öelda et pärast on palju raskem rasva põletada kui lihast teha

mind see väike polster ei sega, rohkem huvitab tervis, ennem ikka lihakogumine siis põletus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ütlesin et ma ei tea palju on umbes äkki on sinna kanti

M66da siis.

Mingist 20 % alates ma sinu asemel lausmassiperioodi peale ei m6tleks. S88ks ikka nii, et kaalunumber j22b samaks ja kaaluk6igutamised, mida sa planeerid ei ole hea sinu yldisele arengule. Hormoonide produktsioon jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×