Jump to content
KK2005

Probleemid Rinnaga

Recommended Posts

Rene sul on jah rind päris hea olen ise näinud.Oma silm on kuningas. Ma ka seda sama teinud mis sina päris kaua aega aga tulemusi suurt pole. Mul rind probleemne lihas nagu ma olen aru saanud ,aga palju seeriaid ja kordusi seerjates sa nende harjutuste puhul teinud oled??

Ma ise arvan , et ta hakkas kasvama mul 3-4s ja 8-10 kordust. Praegu rinnale eriti rõhku ei pane , treenin natuke , et ära ei vajuks :blink: 6x ja alla selle on praegu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah , ülevalt lasen hantlid ainult natuke rohkem koomale , muidu sama

Minu arust on veel eriti effektiivne alumises venitatud faasis haoida 1-2 sek ja siis sujuvalt üles. negatiivne faas jälle kerge pigurdusega ja seisatada alumises jne... poovige kellel rinnaga probleeme, minul mõjus...!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks oli kuus liiast või tähendab polnud mõttet nii palju harjutusi teha. Alles hiljuti tegin siiani 5-6harjutust rinnale, nüüd teen 3 ja rind kasvab paremini!!! Aga see võibolla ka inviduaalne. Ise teen hetkel kaldpingil surumist, hor. surumist, neg. hantlitega. Aga ikka nii ,et viimased keegi aitab sõrmega kaasa :) Nii ,et ise ei soovita nii palju harjutusi.

Loodan ,et abi :blink:

Täiesti õige tähelepanek,

3, maximum 4 harjutust, rohkem pole vajagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti õige tähelepanek,

3, maximum 4 harjutust, rohkem pole vajagi.

Aga misasjad ma siis välja jätan???? Kõik ju head harjutused? Ma mõtlesin et hakkan tegema lamades surumist, rööbaspuudel surumist, pulloverit, kaldpinnal surumist ja venituseks ka lendamist. Kas see oleks hea mõte siis ju põhimõtteliselt on neli harjutust. Rinda teen ma 1 max 2 korda nädalas.Aga mis harjutusi ise teed??

Muudetud kasutaja KK2005 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×