Jump to content
Janno R.

Milliseid jalatseid kannate?

Recommended Posts

Pärast 2.5 aastat suvaliste jooksutossudega trennis käimist hankisin ma endale lõpuks paar kuud tagasi korralikud Do Win'i tõstespordi jalanõud:

Do-win_2008_small.jpg

Vahe on väga märgatav: kükis suudan jõudu palju paremini rakendada ja igasuguste peakohal harjutuste juures (rebimine, tõukamine, peakohal kükk) on tunda oluliselt paremat stabiilsust. Jooksutossuga ajab asja ära kuid ta ikka ei ole tõstespordi jalanõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärast 2.5 aastat suvaliste jooksutossudega trennis käimist hankisin ma endale lõpuks paar kuud tagasi korralikud Do Win'i tõstespordi jalanõud:

Do-win_2008_small.jpg

Vahe on väga märgatav: kükis suudan jõudu palju paremini rakendada ja igasuguste peakohal harjutuste juures (rebimine, tõukamine, peakohal kükk) on tunda oluliselt paremat stabiilsust. Jooksutossuga ajab asja ära kuid ta ikka ei ole tõstespordi jalanõu.

Palju maksid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kannan tosse.

Plätud on suvel (rannas) käimiseks, ja sokkidega trennis käivaid mehi on lihtsalt imelik vaadata.

Kui jaksad jõusaali pileti või kuukaardi osta, jaksad ka tossud osta.

+1 +1 +1

http://www.glaglashoes.com/en

ülikerged ja üliõhulised

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nr 44 saapad Demar

Parimad jalavarjud, mis mul elus üldse on olnud!

Ennast juba aastaid igati õigustanud. Tippkvaliteet!

Sobib ideaalselt vabaaja jalatsiks, võib ka joosta ja muidu trenni teha.

Väga head ka "enesekaitseks" (kuidas... selle mõtleb igaüks ise välja)

Riietuse kohapealt sobivad väga hästi urban camo pükste ja nahktagiga.

Miinus on see, et metall sees ja lennujaamades tuleb lasta alati läbi valgustada, kui ei taha ennast läbi otsida lasta.

5843bc7f574805a9e004d5d5a5a44b4c.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet seal on, peaasi, et plätu ei ole jalapäeval : )

Muidu ise kannan sõjaväest kaasa saadud assicsi tosse :D

Muudetud kasutaja Angelo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.

Olen nüüd mõnda aega kasutanud sporditossust täiesti erinevat jalanõud ning pean ütlema, et olen väga rahul. Ülimalt mugavad jalavarjud, nagu käiks paljajalu. Varbad on ilusti vabalt ja " laiali". Kasutan neid jõusaalis ning minule täiesti tip-top viks-vonks.

post-26479-0-29680500-1330291135.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

101006.png

Sellised, keegi kunagi kirjutas ka nendest siin samas teemas, mõtlesin et tasuks proovida. Väga mugavad on ja võib vabalt pesumasinas pesta, mida on ka mitu korda tehtud, väga kerged on ja õhulised :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal mingid nike jooksutossud, väga hästi ajavad asja ära, nii jooksurajal kui ka kükke tehes.

Ma ei soovita jooksutossudes kükke teha ega üldse jalajõutrenni nendega teha. Nad on ebastabiilsed ja kõrgema pehme kannaga. Paljudel juhtudel on ka valele jalatüübile mõeldud jooksutoss ostetud. Jalavigastused (eriti põlved) on kerged tulema.

Mul endal on Reebok

Olympic lifting trainers:

http://www.roguefitness.com/reebok-crossfit-oly-women-s-white-charge-green-aubergine.php

Kasutan trennis ka Vibram Fivefingers jalatseid: http://barefoot-shoes.findthebest.com/sites/default/files/1051/media/images/Vibram_FiveFingers_Bikila_LS_Barefoot_Shoe.png

Jooksmiseks on Nike Free jalatsid: http://www.nikefree40v2.com/images/Nike%20Free%203.0%20V3/nike-free-30-v3-womens-grey-black-white-271955.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tantsutrennis Capezio või Sansha tantsutossud, aeroobikas-jõusaalis Reebok smooth fit all out kõrgemad tossud. Pärast ühte toredat "tööõnnetust" on vaja hüppeliigesele lisatoestust natuke, need tossud täitsa täidavad seda eesmärki. Julgen täitsa soovitada, eriti hinna tõttu, mis oli Tartu Zeppelini II korruse spordipoes (nime ei mäleta) 35€ reebok-smooth-fit-all-out-gold-3.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×