Jump to content
Janno R.

Milliseid jalatseid kannate?

Recommended Posts

Kui keegi aga teab tuua mõnda konkreetset näidet spets jõusaali jalatsite kohta siis, võite seda ka teha ! Eelpool sai mainitud milliseid üks tuttav mulle soovitas, kuid ei saand pilti silme ette millised need võiksid olla.

kasuta tõstekingi parem, hoiab jala kindlalt paigas, on väga väga vastupidavad ning küki reksid hakkavad kohe tulema..

post-14149-1290882767_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus nagu rohkem sellest et kust neid hea on hankida.

ikka otse nende lehelt :) seal ju kirja ka, et neid feike liigub jube palju jne..

aga need jalanõud on suht kallid.. samas, üks kommenteeris, et alguses on imelik, sest keha asend muutub treenides, kuid spordihallis sees pidi ok olema.

Mulle sellised jalanõud kükkimiseks ja muudeks asjadeks ei sobiks, sest konts peab ikka all olema ja jalg kindlalt paigal..

Aga need poisid ja tüdrukud kes plätudega trenni harrastavad teha, jäävad kindlasti rahule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka otse nende lehelt ;) seal ju kirja ka, et neid feike liigub jube palju jne..

aga need jalanõud on suht kallid.. samas, üks kommenteeris, et alguses on imelik, sest keha asend muutub treenides, kuid spordihallis sees pidi ok olema.

Mulle sellised jalanõud kükkimiseks ja muudeks asjadeks ei sobiks, sest konts peab ikka all olema ja jalg kindlalt paigal..

Aga need poisid ja tüdrukud kes plätudega trenni harrastavad teha, jäävad kindlasti rahule.

Igavesti vahvad jalavarjud. :)

Eks samasugust mugavust ja funktsionaalsust on võimalik ka muud moodi saavutada. Käige paljajalu! ;) Ei maksa midagi... ;)

Ise olen viimase aasta trenni teinud lihtsalt sokkidega, et jalalaba-varbad oleksid võimalikult loomulikus asendis...

Samas...Ostsin endale ka uued varvaskingad SANSHA LEGENDE

...kus loomulikkusest ei ole suurt juttugi :D

Leidsin ühe verdtarretama paneva video varvaskingadel tehtavast ...võib öelda võimlemiskavast. Asi muutub täiesti pööraseks alates 3.40...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisama trenni teen vetruva talla ja pealt eriti õhkuläbilastvate reebokitega.

Ilu pärast sai ostetud ka ühed adidase "moesussid", mis oma täistalla ja vedruefekti puudumise tõttu osutusid väga headeks esimesteks (odavateks) jõutõstmise jalanõudeks. Kontsa küll pole, aga ilusamad kui ketsid B)

Eks need kontsaga jõutõste tufflid tuleb ka soetada. Ainus probleem on, et neid tuleb tellida ja siga kotis osta mulle eriti ei meeldi, arvestades nende hinda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igavesti vahvad jalavarjud. B)

Eks samasugust mugavust ja funktsionaalsust on võimalik ka muud moodi saavutada. Käige paljajalu! :P Ei maksa midagi... ;)

Ise olen viimase aasta trenni teinud lihtsalt sokkidega, et jalalaba-varbad oleksid võimalikult loomulikus asendis...

Samas...Ostsin endale ka uued varvaskingad SANSHA LEGENDE

...kus loomulikkusest ei ole suurt juttugi :D

Leidsin ühe verdtarretama paneva video varvaskingadel tehtavast ...võib öelda võimlemiskavast. Asi muutub täiesti pööraseks alates 3.40...

See video on lausa emamaiselt ilus ja tundub ka ebainimlik :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See video on lausa emamaiselt ilus ja tundub ka ebainimlik B)

Hiinlased...

Mõtlesin ka, et huvitav, mis neid motiveerib? "Za rodinu" idee? Üks väike vääratus ja hea, kui ainult lappimisega piirdutakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna jalgadega on vist eluaeg probleeme olnud - ei saa pikalt kanda kinniseid jalanõusid, sest jube kergelt hakkavad higistama!

Leidsin pika tuhnimise peale soomest Glagla "Wind-Air Teh" kossid saalis käimiseks.

Talla all on 7 korralikku õhuava, jalanõu on nagu ÜLI kerge, pealt põhiliselt võrgust - Jalg ei higista

ning hea on trenni teha. HIND oli 50 eur.

Pilt:

GLA-MC8-00992-NNN.jpg

Video:

Glagla Shoes

Kel huvi ja soome satub siis mina leidsin need peale mingi terve hunniku spordi ja jalatsi poodide läbi kammimist hoopis Citymarketist!

http://www.glaglashoes.com

-v-

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kel huvi ja soome satub siis mina leidsin need peale mingi terve hunniku spordi ja jalatsi poodide läbi kammimist hoopis Citymarketist!

Thx, mul sama mure, millisest sitikast ?

Ja kui sa juba tuulutusega susse otsid siis ega sa tuulutusega tantsukingi ja -susse ei ole otsinud ? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna jalgadega on vist eluaeg probleeme olnud - ei saa pikalt kanda kinniseid jalanõusid, sest jube kergelt hakkavad higistama!

Leidsin pika tuhnimise peale soomest Glagla "Wind-Air Teh" kossid saalis käimiseks.

Talla all on 7 korralikku õhuava, jalanõu on nagu ÜLI kerge, pealt põhiliselt võrgust - Jalg ei higista

ning hea on trenni teha. HIND oli 50 eur.

Pilt:

GLA-MC8-00992-NNN.jpg

Video:

Glagla Shoes

Kel huvi ja soome satub siis mina leidsin need peale mingi terve hunniku spordi ja jalatsi poodide läbi kammimist hoopis Citymarketist!

http://www.glaglashoes.com

-v-

Väga viis jalavari... neid saab ka kõrgemaid. ...ka hea ventilatsiooniga.

post-8381-1291097951_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Thx, mul sama mure, millisest sitikast ?

Ja kui sa juba tuulutusega susse otsid siis ega sa tuulutusega tantsukingi ja -susse ei ole otsinud ? B)

Kusjuures tõesti (oma räige kriitikaga) paremaid tosse me ei oska tahta, soovitan täiega. Otsida võid neid suurematest Citykatest, nagu nt. Helsingis Jumbo keskuses olevast, või Malmist, v-b leiad ka Idakeskuse omast. Ise ostsin need KOTKA linna Citymarketist.

Suurusega on lood selline, et kui nt. jalg 44 (on kosse mis lähevad 44, samas teised 44 jälle jäävad väikeks.) Siis need on just need teised, ehk mul üldiselt läheb 44 suurus, kuid nende 44 oli otsast kitsas.

Kingi ja susse samalaadseid ei ole veel leidnud. Kuigi pani mõtlema, et peaks otsima hakkama...

-v-

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan adidase tosse alati, üldtreeningu suunitlusega. Teen sprinti, kükke, kossu.... jne ainult jalkat ei kipu pelama, kuna see teada-tuntud tossuhävitaja. Kuid enne neid tosse kandsin adidase tennisetosse ja vaat need olid eriti vastupidavad, isegi jalgpalli võis mängida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kasutusel 3 erinevat jalanõu trennis. Kükki teen tõstesaabastega (Adidase omad), varustusega surumist ja jõutõmmet teen tõmbesussidega, muid asju teen ketsidega. Tavalist teen nii, et kui on surumise päev, siis olen terve trenn sussides. Kui on kükipäev, siis terve trenn tõstesaabastes, vastasel juhul terve trenn ketsides. Tõstesaapaid soovitan samu, mida batmannu näitas. Väga head ja vastupidavad on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valdavalt NB jooksujalats, sest soojenduseks jooksen. Ja peale puusavigastust kardan põrutada. Aga plaanis on endale siiski organiseerida õhema tallaga jalats. Mingi asic vms toss on veel, kuid seda kasutan eranditult jooksuks õues (ja põhimõtteliselt ei oleks saali sellega viisakas minna:)

Vabal ajal kannan mõnusat talvejalanõud (ma olen veendnud, et konts ja suusapüks näeks midagi muud kui kelmikas välja). Suvel olenevalt tujust - ühed lemmikud on adidase aeroobikajalanõud (nii neetult mugavad, kerged jms, et kiiresti võtsin trennist ära igapäevaselt käiku:). Aga kui tuleb tuju, siis läheb käiku ka nt tanksaabas või 12cm kontsa... Valdavalt eelistan siiski madalaid jalanõusid. Ja suvel võimalusel ka rulluisku ;)

Plätud on ka trennis olemas - ujumistrennis siis.. et mitte kukalt vastu põrandat põrutada.. Saalis ei näe väga otstarvet... Ja kui kedagi peaks huvitama, siis roosad NB päritolu on trenniomad, rannas ja suvel tänaval on mingid muud - Rademarist ostetud mingi 6-7a tagasi aga ilusti vastu pidanud, ainult päritolu ei loe enam kuskilt välja:P

Rattaga sõidan pigem jäiga tallaga jalanõuga - mugavam, jalg püsib paremini pedaalil. Maal randa sõites on muidugi üpris savi, tehtud ka plätuga, kuid plätu ühel korral ja varbaotsast kaugushüpet harjutanud ja ei olnud teab-kui-mõnus ühe plätuga mööda metsa teist taga ajada:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valdavalt NB jooksujalats, sest soojenduseks jooksen. Ja peale puusavigastust kardan põrutada. Aga plaanis on endale siiski organiseerida õhema tallaga jalats. Mingi asic vms toss on veel, kuid seda kasutan eranditult jooksuks õues (ja põhimõtteliselt ei oleks saali sellega viisakas minna:)

Vabal ajal kannan mõnusat talvejalanõud (ma olen veendnud, et konts ja suusapüks näeks midagi muud kui kelmikas välja). Suvel olenevalt tujust - ühed lemmikud on adidase aeroobikajalanõud (nii neetult mugavad, kerged jms, et kiiresti võtsin trennist ära igapäevaselt käiku:). Aga kui tuleb tuju, siis läheb käiku ka nt tanksaabas või 12cm kontsa... Valdavalt eelistan siiski madalaid jalanõusid. Ja suvel võimalusel ka rulluisku ;)

Plätud on ka trennis olemas - ujumistrennis siis.. et mitte kukalt vastu põrandat põrutada.. Saalis ei näe väga otstarvet... Ja kui kedagi peaks huvitama, siis roosad NB päritolu on trenniomad, rannas ja suvel tänaval on mingid muud - Rademarist ostetud mingi 6-7a tagasi aga ilusti vastu pidanud, ainult päritolu ei loe enam kuskilt välja:P

Rattaga sõidan pigem jäiga tallaga jalanõuga - mugavam, jalg püsib paremini pedaalil. Maal randa sõites on muidugi üpris savi, tehtud ka plätuga, kuid plätu ühel korral ja varbaotsast kaugushüpet harjutanud ja ei olnud teab-kui-mõnus ühe plätuga mööda metsa teist taga ajada:D

Leidsin endal ka 12 cm sed. ;)

Kuid üks hiiglama tore jalats on veel Dr Martens`i Air Wair

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kannan tosse.

Plätud on suvel (rannas) käimiseks, ja sokkidega trennis käivaid mehi on lihtsalt imelik vaadata.

Kui jaksad jõusaali pileti või kuukaardi osta, jaksad ka tossud osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×