Jump to content
intsu007

Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

Recommended Posts

Kus nüüd on alles hiromandid välja tulnud :blink:

Mis mul on mingitest tulnukatest? Kas nad mõjutavad minu elu? Ei usu.

See on sama teema nagu jumalasse uskumine. Kes tahab, see usub.

Ärge nüüd oma pead sellega liiga vaevake,niikuinii te midagi teha ei saa,on see tõsi või mitte. Elage rõõmsat elu edasi :)

Õige jutt matti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EI OLE ufo-fänn, aga mina olen 100% kindel, et leidub planeete, kus eksisteerib mõistuslik elu. Aga ma ei saa aru, miks arvatakse, et UFO-d peavad olema pärit samasuguse eluvormiga planeedilt, nagu Maa. Võib olla nii, et seal elavad mõistusega olendid ei vaja hingamiseks hapnikku, ehk suudavad nad seda ise sünteesida ja ehk nad ei hingagi; ehk toituvad nad nt. kivimist; ehk neil ei olegi vereringe sellisel kujul, nagu meil jne.? Ehk on üldse astraalsed? Millegipärast on üldpilt inimesesarnase väliskujuga - 2 jalga ja kätt, pea, kael, keha. Võib-olla see mõistusega olend on hoopis mingi sültjas mass? Aga nad on olemas ja käivad ka siin külas. Juba asteekide raidkividel on lennuaparaatide kabiinide kujutisi. Ja maailmalõpp võib tulla täiesti ootamatult - inimkond ei suuda iial kontrollida kogu ilmaruumi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus nüüd on alles hiromandid välja tulnud :)

Mis mul on mingitest tulnukatest? Kas nad mõjutavad minu elu? Ei usu.

See on sama teema nagu jumalasse uskumine. Kes tahab, see usub.

Õige jutt matti!

See, et sa oma koduuksest kaugemale näe on jah üldiselt sinu probleem :blink::lol: :lol: Ja keegi polegi siin paanikas ega kogu kiirnuudleid :lol: Siin toimub arutelu teema üle :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et sa oma koduuksest kaugemale näe on jah üldiselt sinu probleem :blink::lol: :lol: Ja keegi polegi siin paanikas ega kogu kiirnuudleid :lol: Siin toimub arutelu teema üle :lol:

Minul pole mingit probleemi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI OLE ufo-fänn, aga mina olen 100% kindel, et leidub planeete, kus eksisteerib mõistuslik elu. Aga ma ei saa aru, miks arvatakse, et UFO-d peavad olema pärit samasuguse eluvormiga planeedilt, nagu Maa. Võib olla nii, et seal elavad mõistusega olendid ei vaja hingamiseks hapnikku, ehk suudavad nad seda ise sünteesida ja ehk nad ei hingagi; ehk toituvad nad nt. kivimist; ehk neil ei olegi vereringe sellisel kujul, nagu meil jne.? Ehk on üldse astraalsed? Millegipärast on üldpilt inimesesarnase väliskujuga - 2 jalga ja kätt, pea, kael, keha. Võib-olla see mõistusega olend on hoopis mingi sültjas mass? Aga nad on olemas ja käivad ka siin külas. Juba asteekide raidkividel on lennuaparaatide kabiinide kujutisi. Ja maailmalõpp võib tulla täiesti ootamatult - inimkond ei suuda iial kontrollida kogu ilmaruumi.

Ma arvan, et suht sarnase eluviisiga teistel planeetidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaevasin nüüd väga vana teema üles, kuid keda häirib võib pm saata :)

Maailmalõpp on tõesti lähedal, nii et meil ei ole enam midagi teha. Kõik on seotud Maia kalendriga ja nende ennustusega.

Kõik jõukasse end uhvodeks ja reptiloidideks :D

2012

2012 Teema para-web'is

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda filmi "2012" olen juba pikka aega oodanud, vaba aega tekib siis lähen kinno uudistama :) . Rääkides reaalselt maailmalõpust siis maajadel ilmselt lihtsalt sai kalender läbi, ega nad seda lõpmatuseni ei jõudnud ette teha - ega see maailmalõppu nüüd kohe tähenda :D

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda filmi "2012" olen juba pikka aega oodanud, vaba aega tekib siis lähen kinno uudistama :) . Rääkides reaalselt maailmalõpust siis maajadel ilmselt lihtsalt sai kalender läbi, ega nad seda lõpmatuseni ei jõudnud ette teha - ega see maailmalõppu nüüd kohe tähenda :D

Ilmselt? Enne wikist järgi ei viitsinud vaadata? Midagi ei saa läbi, lihtsalt uus ajastu algab. http://en.wikipedia.org/wiki/Mayan_calenda..._the_Long_Count Vaadates, mis suunas sündmused maailmas arenevad, siis pole inimkonna jaoks lõpp üldse välistatud, Maa pöörleb ikka edasi, füüsiline Maa häving on väga ebatõenäoline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailmalõpu kuupäevi on nii metsikult olnud juba, et see 2012 on väheusutav. Aga ette ei või teada, pole mõtet nüüd kartma ka hakata:D

Võibolla toimub hoopis mingi oluline muutus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt? Enne wikist järgi ei viitsinud vaadata? Midagi ei saa läbi, lihtsalt uus ajastu algab. http://en.wikipedia.org/wiki/Mayan_calenda..._the_Long_Count Vaadates, mis suunas sündmused maailmas arenevad, siis pole inimkonna jaoks lõpp üldse välistatud, Maa pöörleb ikka edasi, füüsiline Maa häving on väga ebatõenäoline.

Wikis on kohe kirjas, et maailmalõppu kindlalt ei tule? Wiki teab kõike! :)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis Te pabistate, ega see esimene kord ei ole,kui maailmalõppu ennustatakse. Ja kui tulebki,siis meie ei suuda sinna niikuinii midagi parata,ka parima tahtmise puhul :D Elame näeme :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega minagi ei usu sellesse eriti ja tegelt ei tahagi uskuda, veelvähem sellele mõelda, aga üks erinevus nende ennustustel siiski on. Kui muidu on ennustajad olnud nn konkreetsed isikud, siis nüüd on selleks väljasurnud kultuur.

Samas, kui mõelda, millised ennustused on täppi läind Nostradamusel ja veel ajalise täpsusega - I maailmasõda, II maailmasõda ja veel edasi. Kuid 1999 aasta kohta polnud tal õigus. :)

Ja eks ta nii ongi, et kui kunagi tulebki maailmalõpp ei saa meie midagi teha. Kui Päike eksisteerib veel 4 miljardit aastat on Maal samapalju aega. Eriasi on see, kui inimesed iseend ja Maad ära ei hävita. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×