Jump to content
intsu007

Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

Recommended Posts

Minge panka, võtke nii palju võlgu kui saate... ! :lol:

Mina teadsin küll, et lähim maailmalõpp on 2032 või midagi.

2000ndel aastal jäi maailmalõpp nägemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa hakkad vaatama selle teemaga nö related videosid, siis tulevad ming ufo'd ja ma ei tea veel mis asjad esile :lol: ja teiseks mingid vennad ennustavad maailma lõppu aastal 2012 jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea mõte...

Sealt planeedilt on mingi Fallen Angelid ka pärit, need olid vist mingid hiiglased, mis on 36 ft pikad :lol:

Nagu, miks ma varem sellest midagi kuulnud pole ?

Aga nagu ma aru sain, ma vaatasin ilma hääleta, siis see planeet peabki niimoodi tiire tegema. Et samas ei tohiks ju midagi juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa hakkad vaatama selle teemaga nö related videosid, siis tulevad ming ufo'd ja ma ei tea veel mis asjad esile :lol: ja teiseks mingid vennad ennustavad maailma lõppu aastal 2012 jne

mingi hetk oli kuulda ka 2008............MEHED PEESE MAJAS :lol: :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu need rohelised vennikesed oma ulmeliste kalkulaatorite taga loevad seda siin ja on arvata, et see aeg nihkub veel lähemale! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga teaduslik hinnang :lol: Tikutops on USAst vähemalt 2x väiksem. Vähemalt! :lol:

Kusjuures isegi Jupiter ei ole nii väike, et oleks Päikesest vähemalt 12 korda väiksem. Päikese läbimõõt on 1,392 miljonit kilomeetrit ja Jupiteril 142 800 km, 1392000:142800=9,7... Võiks öelda, et vähemalt 9 korda väiksem. :lol:

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures isegi Jupiter ei ole nii väike, et oleks Päikesest vähemalt 12 korda väiksem. Päikese läbimõõt on 1,392 miljonit kilomeetrit ja Jupiteril 142 800 km, 1392000:142800=9,7... Võiks öelda, et vähemalt 9 korda väiksem. :lol:

Ma ei kujuta ette, kust tuleb see "12". Esiteks läbimõõdu järgi suuruste vahet otse võtta ei saa. Siis on 100km telefonikaabel ja meetrine jupp samast kaablist ka ju ühe suured selle loogika järgi.

Suurusest rääkides tuleksid minu arvates kõne alla ruumala võrdlused. Ruumalade vahe on neil kahel 100x ringis ja masside vahe 1000x ringis. Esiteks on arusaamatu, kust number 12 tuleb, teiseks ei ole see kindlasti õige suurusjärk. Minu jaoks kaotab kogu edasine arutelu tõsiseltvõetavuse kui kohe alguses on selline väide maha pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×