Jump to content
Janno R.

Ülakeha

Recommended Posts

võta ntx esimene kolmeks jagatud kava edasijõudnutele,ja jäta jalapäev välja liclt,võid ka mingisuguseid harjutusi lisada sinna näiteks biitseps,triitseps jne päevale lisada ka randme treeningu ja selja päevale kaela treeningu...annab lisaefekti ülakeha väljanägemisele minuarust vähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa oled ratastoolis või milles probleem, et jalgu treenida ei saa?

ma ei saa aru mis kõik ylakeha vastu on, mul näiteks jalad treeningutest võrreldes ylakehaga nii suured et ma aint ylakeha jõusaalis teekski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks ta peaks ?

Aga miks ta EI peaks? Kõige suurema lihasgrupi treeningu tulemusena eristatav kasvuhormooni ärajätmine on lauslollus. Küki arvelt kasvab sul biitseps ka, nii kummaline kui see ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks ta EI peaks? Kõige suurema lihasgrupi treeningu tulemusena eristatav kasvuhormooni ärajätmine on lauslollus. Küki arvelt kasvab sul biitseps ka, nii kummaline kui see ei ole.

No aga ikkagi miks ta peaks ?? Kas keegi käseb või ? kui ei taha siis oma asi ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks omalt poolt niipalju, et kui lõpetasin jalgade treenimise ära, hakkas kohe ülakeha kasvama ja oi mis tempoga. Ju siis oli jalgade treening organismile liiga koormav ja ei võimaldanud ülakehal areneda. Mis on ka loogiline, sest kehal on omad limiidid. Mis ei tähenda seda et ma tulevikus jalgu edasi treenima ei hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks omalt poolt niipalju, et kui lõpetasin jalgade treenimise ära, hakkas kohe ülakeha kasvama ja oi mis tempoga. Ju siis oli jalgade treening organismile liiga koormav ja ei võimaldanud ülakehal areneda. Mis on ka loogiline, sest kehal on omad limiidid. Mis ei tähenda seda et ma tulevikus jalgu edasi treenima ei hakkaks.

äkki on asi selles, et sa andsid kehale kütust vähe ja sellest ei jätkunud, nüüd kui jalad ei olnud programmis vajas kütet aint ülakeha, mille vajaduse su toitumine ka kattis nt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks omalt poolt niipalju, et kui lõpetasin jalgade treenimise ära, hakkas kohe ülakeha kasvama ja oi mis tempoga. Ju siis oli jalgade treening organismile liiga koormav ja ei võimaldanud ülakehal areneda. Mis on ka loogiline, sest kehal on omad limiidid. Mis ei tähenda seda et ma tulevikus jalgu edasi treenima ei hakkaks.

Kava oli sobimatu. Liiga sage v6i liiga intensiivne. Siin ei ole jalgade treenimise v6i treenimata j2tmisega mitte midagi pistmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava oli sobimatu. Liiga sage v6i liiga intensiivne. Siin ei ole jalgade treenimise v6i treenimata j2tmisega mitte midagi pistmist.

No eks ma pean siis väga austatud inimeste sõna mängu tooma.

Tsitaat Otsuse raamatust mahajäänud lihasgruppide treeningu kohta : "Lihtsaim võimalus on pidurdada tugevamate lihasgruppide arengut. See toimib alati! On ebatõenaoline, et organismis on reserve "andetute" lihaste kasvuks tingimustes, kus üldine koormus on niigi suur."

Marek Kalmus avaldas ka siin hiljuti arvamust: "Võimatu on kõiki lihasgruppe korraga edasi viia arengus. On mingi kindel hulk võimsust, energiat mida me omame. (nimetame selle hetke saavutusvõime max-iks) Suunates seda ühel lihasgrupile, jääb seda vajaka kusagil mujal. Tasapisi aga keskendudes kord ühele kord teisele lihasrühmale me vaikselt oma keha täisustada suudamegi. Nii kasvab ka üldine energiahulk meis mida me lühikese aja jooksul suudame trennis endast välja paisata, et mõjutada siis üht või teist lihast treenides."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki on asi selles, et sa andsid kehale kütust vähe ja sellest ei jätkunud, nüüd kui jalad ei olnud programmis vajas kütet aint ülakeha, mille vajaduse su toitumine ka kattis nt...

Ma ei muutnud ABSOLUUTSELT midagi peale jalgade treeningust (ajutiselt) loobumise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks ma pean siis väga austatud inimeste sõna mängu tooma.

Tsitaat Otsuse raamatust mahajäänud lihasgruppide treeningu kohta : "Lihtsaim võimalus on pidurdada tugevamate lihasgruppide arengut. See toimib alati! On ebatõenaoline, et organismis on reserve "andetute" lihaste kasvuks tingimustes, kus üldine koormus on niigi suur."

Pidurdamine ei t2henda mittetreenimist.

Ma kordan veel kord, vale sagedus ja vale intensiivsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eks ma pean siis väga austatud inimeste sõna mängu tooma.

Tsitaat Otsuse raamatust mahajäänud lihasgruppide treeningu kohta : "Lihtsaim võimalus on pidurdada tugevamate lihasgruppide arengut. See toimib alati! On ebatõenaoline, et organismis on reserve "andetute" lihaste kasvuks tingimustes, kus üldine koormus on niigi suur."

Marek Kalmus avaldas ka siin hiljuti arvamust: "Võimatu on kõiki lihasgruppe korraga edasi viia arengus. On mingi kindel hulk võimsust, energiat mida me omame. (nimetame selle hetke saavutusvõime max-iks) Suunates seda ühel lihasgrupile, jääb seda vajaka kusagil mujal. Tasapisi aga keskendudes kord ühele kord teisele lihasrühmale me vaikselt oma keha täisustada suudamegi. Nii kasvab ka üldine energiahulk meis mida me lühikese aja jooksul suudame trennis endast välja paisata, et mõjutada siis üht või teist lihast treenides."

Tsitaadid on toredad asjad.Nendega on võimalik põhjendada absoluutselt kõike.

Ka lollusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kordan veel kord, vale sagedus ja vale intensiivsus.

Antud kontekstis on tegemist spetsialiseerumisega. Elimineerisin jala treeningu, kohe tekkis uus energia - rakendasin selle ülakeha treeningusse ja tulemused räägivad enda eest. Skeem toimib and that's it!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud kontekstis on tegemist spetsialiseerumisega. Elimineerisin jala treeningu, kohe tekkis uus energia - rakendasin selle ülakeha treeningusse ja tulemused räägivad enda eest. Skeem toimib and that's it!

"Lihtsaim võimalus on pidurdada tugevamate lihasgruppide arengut. Selleks tuleb vähendada koormust: vahendi raskust, mahtu, intensiivsust, sagedust."

"Üheks praktilisemaks võimaluseks on nõrgemate lihaste treenimine kaks korda ja teiste lihaste koormamine vaid ühel korral nädalas."

Ära jätmisest pole nagu juttu ju?

Muudetud kasutaja Ixus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Lihtsaim võimalus on pidurdada tugevamate lihasgruppide arengut. Selleks tuleb vähendada koormust: vahendi raskust, mahtu, intensiivsust, sagedust."

"Üheks praktilisemaks võimaluseks on nõrgemate lihaste treenimine kaks korda ja teiste lihaste koormamine vaid ühel korral nädalas."

Ära jätmisest pole nagu juttu ju?

Võta ära jätmist kui drastilist meetodi! Point on selles, et kehal jääb rohkem energiat üle. Ma ütlen veelkord. Andis reaalset tulemust, vähemalt lühiajaliselt seni kindlasti.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud kontekstis on tegemist spetsialiseerumisega. Elimineerisin jala treeningu, kohe tekkis uus energia - rakendasin selle ülakeha treeningusse ja tulemused räägivad enda eest. Skeem toimib and that's it!

Sinu puhul oli ilmselgelt tegemist ületreeninguga - kava oli kas vale või sulle ebasobiv.Jalatreeningu "elimineerimisega" su koormus vähenes,sealt ka edu.

Ehk siis,selle asemel,et endale sobiv normaalne treeningkava leida,rookisid sa alakeha treeningu hoopis välja.

Algajad on siin ennegi revolutsiooniliste,kenjaalsete & intellektuaalselt 'uvitavate algatustega välja tulnud,ega sa esimene ole, :lol:

Loodetavasti ei ravi sa peavalu giljotiiniga - skeem ju toimiks, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida krt Te hädaldate, Bigpunisher ütleb ju selgelt, et ta jättis jalad AJUTISELT ära, mitte ei loobund nende treenimisest lõplikult!!! Mõne jalavigastuse korral ju ka ei saa neid eriti treenida, kui üldse, kas siis samal ajal ei tohi ülakehatrenni ka teha??? See, kui AINULT ja järjepidevalt ülakeha treenitakse on muidugi lauslollus! Nagunii tatsame jalgade peal ringi ka koguaeg, mingi koormuse annab see ka ju ja soojenduseks tehakse ka tavaliselt jooksu, mis on ka mingismõttes jala trenn! Nii et, kui ajutiselt kavast välja lülitada, siis maailmalõppu see küll ei tähenda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta ära jätmist kui drastilist meetodi! Point on selles, et kehal jääb rohkem energiat üle. Ma ütlen veelkord. Andis reaalset tulemust, vähemalt lühiajaliselt seni kindlasti.!

Aga tee nüüd teistpidi tsükkel, vaata mis siis juhtub. Kõigil huvitav teada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan et jõutõmmet ja kükki peaks ikka tegema iga nädal regulaarselt....koormust võiks ikka alaseljale ja jalgadele hoida. Isegi siis kui on jalad küllalt hästi arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalmus kunagi kirjutas, et nooremana jättis jalad unarusse, sest need olid rattatrennist niigi ülearenenud. Siiamaani kahetseb, sest jalgu pole ta ikka veel tagant järgi arendada suutnud ülakehaga proportsionaalseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×