Jump to content
Ott Kiivikas

18 aastaselt 300kg lamades surumises!

Recommended Posts

Ma ei tea kuhu see inimene edasi areneb kui 18 aastaselt on 300 kg tulemus käes, mul on aeg vist pensile minna kui koolipoisid juba selliste raskustega mürgeldavad. Ma pole just suur tsehhi keele oskaja, kuid uudisest lugesin niipalju välja.

Vaata lisaks: siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

220-ks tõmmati juba särk selga, raskusi oli kangi rinnale saamisega. Ka 250kg läks suht raskelt alla, ülesse lendas. Vabandage, aga mina ei jaga seda vaimustust. Ok ta on 18, aga ikkagi. Meeletu sild , kang liigub mitte alla ja ülesse vaid ette-alla kuhugi, vastu kõhtu ja siis ülesse. (jah, saan aru, et särk just nii töötabki kuid...) Olen ikka seda meelt, et kang liikugu surumisel rinnale ja siis ülesse, kõrvalt vaadates ei sõida kang ette ja taha vaid otse alla ja ülesse. See on õige surumine. Särgist rääkimata. Aga pole minu asi öelda mis õige, mehed kes on nõus selliste reeglite järgi võistlema siis palun. Ise seda ei teeks, milleks, suure kaalunumbri pärast? Võtame mehel särgi seljast ja paneme selja ilusti vastu pinki, surume rinnalt käskluse peale ja ma pakun , et selle poisi tulemus jääb üsna mitu kilo alla 200-ja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
220-ks tõmmati juba särk selga, raskusi oli kangi rinnale saamisega. Ka 250kg läks suht raskelt alla, ülesse lendas. Vabandage, aga mina ei jaga seda vaimustust. Ok ta on 18, aga ikkagi. Meeletu sild , kang liigub mitte alla ja ülesse vaid ette-alla kuhugi, vastu kõhtu ja siis ülesse. (jah, saan aru, et särk just nii töötabki kuid...) Olen ikka seda meelt, et kang liikugu surumisel rinnale ja siis ülesse, kõrvalt vaadates ei sõida kang ette ja taha vaid otse alla ja ülesse. See on õige surumine. Särgist rääkimata. Aga pole minu asi öelda mis õige, mehed kes on nõus selliste reeglite järgi võistlema siis palun. Ise seda ei teeks, milleks, suure kaalunumbri pärast? Võtame mehel särgi seljast ja paneme selja ilusti vastu pinki, surume rinnalt käskluse peale ja ma pakun , et selle poisi tulemus jääb üsna mitu kilo alla 200-ja.

Olen suht nõus,endale ka selline jubeda sillaga surumine+särgid ei meeldi. :rolleyes:

Aga sellegi poolest väga kõva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See särgiga surumine ei ole päris ikka nii, et panen särgi selga ja teen kaks kuud trenni ja nüüd kang lendab ja kohe 100 kilo rohkem kui muidu. TANK tule ja ma panen sulle selle rärgi selga ja palun tee trenni paar kuud ja siis vaatame, kas sa saad midagi üles ka. See jutt, et võtame talt särgi ära ja paneme ilma suruma, siis selle tüübi puhul võib ta suruda nn IPF reeglite järgi ilma särgita kindlasti 220-230 kg. See särk, mis tal seljas on peaks olema INZER Denim ja selle särgi puhul eeldatakse meeletut triitsepsi surumist. kui piltide pealt vaatate, siis näete, et kui kang on "rinnal" siis on küünarnukid vastu külgi. Selle särgi puhul altsurumine eeldab meeletut triitsa.

Praegune tüüp surus jah nn WPO reeglite järgi, kus kannad võivad üleval olla jne.

Aga jah 18 ja juba 300!!!! Kuid ma mingipärast arvan, et kui me selle mehe kohta tahaksime infot 2-3 a pärast siis ta on vist jubalõpetanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tank - sulle ei sobi kommenteerida suurte meeste tegemisi.

Kui siin kusagil rubriigis tuleb juttu paintballist või granaadiviskest, siis võid rääkida ja lubada asju.

Sa pole ju absoluutselt teemaga kursis, ära võta siis sõna, ainult veel lollimaks teed ennast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võiks jah tunnustada poisi tegemist. väga hea saavutus... aga noh, ega eestlane on nii kade rahvas küll, et kohe kritiseerima, selle asemel, et plaksutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle suva kui palju ja mille abiga keegi surub.

Mulle piisab teadmisest (tsiteerin ühte tuntud Eesti kulturisti): "Vähemalt meie, kulturistid, oleme palju ilusamad!!!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle suva kui palju ja mille abiga keegi surub.

:rolleyes: Seda ei usu sa ise ka...

Mulle piisab teadmisest (tsiteerin ühte tuntud Eesti kulturisti): "Vähemalt meie, kulturistid, oleme palju ilusamad!!!"

Enda kulturistiks tituleerimine ei tee vist kedagi ilusamaks. Seega käib see "ilu" pigem konkreetseid inimesi mööda. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealegi meie oma Eesti poiss Marko Traks surub ka pea samapalju...

PS. ma ei pretendeeri siin mingile tiitlile ega enesetõestusele.

Aga antudjuhul on küll Ott palju ilusam kui see poiss.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, nö. plaksutada võib ju ikka, neid 18 aastaseid pole just palju kes sihikindlusega hiilgaks, see teema aga nõuab seda kindlasti. 100x parem kui oma arengupeetusega eakaaslastega kusagil narkotsi panna ja muidu "kõvat" meest mängida.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga antudjuhul on küll Ott palju ilusam kui see poiss.

Kes see ikka sinu isiklikku meeste maitset vaidlustama hakkab. Mõni teine meeste ilu nautija arvab ehk vastupidi. Ilu on subjektiivne mõiste ja ma arvan, et tippkulturistid ei vasta küll keskmisele iluideaalile (kui selline asi üldse on olemas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes see ikka sinu isiklikku meeste maitset vaidlustama hakkab. Mõni teine meeste ilu nautija arvab ehk vastupidi. Ilu on subjektiivne mõiste ja ma arvan, et tippkulturistid ei vasta küll keskmisele iluideaalile (kui selline asi üldse on olemas).

päevapärl :huh::rolleyes:

Hea on lugeda, et Ott ja Marek tunnustavad teises valdkonnas sportlaste suuri saavutusi. See näitab spordikultuuri kõrget taset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilu on subjektiivne mõiste ja ma arvan, et tippkulturistid ei vasta küll keskmisele iluideaalile (kui selline asi üldse on olemas).

Üldiselt nii saigi kulturism alguse ja mõtte... taga ajada ideaalset välimust.

Kindlasti ei ole ideaaliks rasvunud keha... vb sinu jaoks on muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvunud keha ja Oti vahele mahub veel nii mõndagi. Antud 18 a tüüpi rasvunuks nimetada on selge liialdus.

Olgu sul siis õigus... ütleme pontsakas...

(kõhu ja rinna ümbermõõdul vist suurt vahet ei ole)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×