Jump to content
Indrek K

Vabaraskustega kava?

Recommended Posts

Kuna pahatihti pole võimalust masinaid kasutada, siis äkki keegi oskab öelda, kust saaks vabaraskustega kava? Äkki keegi teadjam viitsib midagi kähku kokku klopsida või on netis midagi, otsides igatahes midagi head ei leidnud ise!?

Tänan tähelepanemise eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on nati liiga üldine, praegu teen kahte lihast päevas pluss kõhtu ka vähe peaaegu iga trenni trenni lõpus. Eks peab vist ise midagi mõtlema nagu siiani teinud olen, mõtlesin, et äkki on olemas kohe spetsiaalselt selline kava, kus masinaid ei kasutata.

Aga tänud igatahes!

Või kui on kellelgi ideid, siis andku teada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No see on nati liiga üldine, praegu teen kahte lihast päevas pluss kõhtu ka vähe peaaegu iga trenni trenni lõpus. Eks peab vist ise midagi mõtlema nagu siiani teinud olen, mõtlesin, et äkki on olemas kohe spetsiaalselt selline kava, kus masinaid ei kasutata.

Aga tänud igatahes!

Või kui on kellelgi ideid, siis andku teada ;)

Kus sa treenida kavatsed?

Lisaks vabaraskustega sooritatud baasharjutustele v6id osta endale...n2iteks kummilindid ja sooritada ka isoleeritud harjtusi. Peale vabaraskuste on veel hulk harjutusi, kus kasutatakse omaenda keha raskust.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenin kodus, üritan jõudumööda jõusaalis ka käia, aga viimasel ajal on seda suht harva juhtund ja olen just kodus teind, olemas on surumispink ja kang max. 100kg ja hantlid, max vähemalt 30kg, ühe hantli saab 50kg-seks ka teha, kui vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×