Jump to content
Wire

Millist mineraalvett eelistate?

Recommended Posts

Mullidega vetest meeldib Eestimaine "Värska" kõige rohkem (kui eelmisel päeval alkoholi tarbitud, siis eriti hea). Üldiselt eelistan pigem mullideta vett. Seda mis Ülemiste järvest tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sellest Borjomi fenomenist ma aru ei saa , maitse meenutab haiglat ja raha kasseeritakse ka suht palju selle eest . Aga noh asi on maitses ;)

Asjatundjad/sportlased tarbivad Borjom`i küll mineraalainete sisalduse, mitte maitse pärast... kuid noh, loomulikult võib alati ka Kellukest juua, kui maitse nii tähtis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Borjomil on ülihea maitse mu meelest! Mu vanaema ütleb, et marlimaitse ;) aga mulle hullult meeldib :P

Veel on head need "vesi piisa mahlaga" asjad...

Kunagi oli arbuusivesi ka, kahju, et enam pole :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni läks kõige odavam Leedu vesi, mis nüüd kahjuks hinnatõusuga on 5 eeku 0.5l eest. Nüüdsest peale kasutan tavalist kraanivett, niisama, aga lürbin Vichy rohelist (Äkki keegi teab selle toiteväärtusi või on kogu magusus saavutatud suhkruasendajatega?).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Borjomi kicks ass jep. Aga vahest on parim tavaline karboniseerimata vesi.

Varem oli V2rska Originaal (hoidsin p2evakese pudeli avatuna... mulle gaseeritud kujul ei meeldi), tundus 6ppimise k6rvale parim ryybe olevat ;)

Nyyd... ei ole ta enam nii tugeva maitsega, v6i on miskit juhtunud minu maitsepungadega :P

YS h2sti l2hevad peale suurema mineraalide sisaldusega ja karboniseerimata veed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui olen kraaniveega täidetud joogipudeli maha unustanud, siis ostan trennis mullita vett, kahjuks on neil seda tavaliselt ainult külmkapist võtta, mina eelistan aga toasooja rüübet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui olen kraaniveega täidetud joogipudeli maha unustanud, siis ostan trennis mullita vett, kahjuks on neil seda tavaliselt ainult külmkapist võtta, mina eelistan aga toasooja rüübet.

Mina tahan ka toasooja. US is pean aina lisama, et mulle toodaks vesi ILMA J22ta (vesi on seal tasuta...alati).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
San Pellegrino alati, Perrier, Highland Spring

kui gaase juba piisavalt on k6hus siis Evian

Nii pahane ei tohiks oma rahakoti peale olla. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii pahane ei tohiks oma rahakoti peale olla. :P

ei ole pahane aga siin kus ma elan on see pmst sama hinnaga mis koik veed niiet pole eriti vahet ;) aga jaa, maitse on t6esti h22. pahane oleks siis, kui peaks imporditud Borjommi ostma, seda luban ainult suurtel pohmakap2evadel, korra aastas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole pahane aga siin kus ma elan on see pmst sama hinnaga mis koik veed niiet pole eriti vahet ;) aga jaa, maitse on t6esti h22. pahane oleks siis, kui peaks imporditud Borjommi ostma, seda luban ainult suurtel pohmakap2evadel, korra aastas.

Hmmm... Ei m2leta enam t2pselt, kui palju maksab...aga mina ostan Zefrillist (natural spring water..) gallon on miskit 2$ ?

Peale selle saab ka pudeleid uuesti t2ita 30 senti gallon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm... Ei m2leta enam t2pselt, kui palju maksab...aga mina ostan Zefrillist (natural spring water..) gallon on miskit 2$ ?

Peale selle saab ka pudeleid uuesti t2ita 30 senti gallon.

Siin sellist asja eriti ei juhtu et keegi midagi uuesti t2itma hakkab ;) aga jah pmst eriti ei vali ma millist vett joon, kraanivett pole mingi 5 aastast joonud enam, tavaliselt mingi 12l korraga osta, ja seda n2dalas paar korda.

Kysiks teemav2liselt ka veel, et ega ei ole kahjulik kui liiga palju gaseeritud vett juua? t99kaaslane arvas et on, just gaaside p2rast...pole kunagi moelnud sellepeale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×