Jump to content
Blackdom

Cyborg vs Melvin Manhoeff

Recommended Posts

Cyborg slugis ennast tühjaks ja kuna lõpetada ei suutnud ja paak oli tühi, siis järgnev oli loogiline. Cyborg on maas Manhoeffist ikka üle ja tegelikult oleks ta pidanud matši pigem sinna tüürima. Esimese raundi lõpus oli lukk ju praktiliselt olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See esimese roundi lukk oli jah olemas, kuigi kommentaator üritas vastupidist väita... vedas Melvinil selle kellaga. Krt ma olin nii Cyborgi poolt, oleks paar põlve veel õigesse kohta saand... või siis jah, uuesti maha minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke liiga palju slugfesti, et seda väga heaks matshiks pidada. aga tänan viitamast.

Parim Cage Rage fight vähemalt minu arust ja ka Fight Professori arust või sa oled temast kogenuma silmaga mees? Pole tänu väärt! ;)

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pinget siin oli, aga MMA on siiski tohutult mitmekülgne ala ja maitsed erinevad selles osas, et mis puuris/ringis toimuma peaks...

Mis kanalilt sa seda matš nägid muidu?

Jah.

Extreme-i pealt, Cage Rage E-R igal õhtul kl 23.00. Nädalavahetustel on mingi muu asi, Strike Force vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim Cage Rage fight vähemalt minu arust ja ka Fight Professori arust või sa oled temast kogenuma silmaga mees? Pole tänu väärt! ;)

küsime palju sa neid faite ise näinud oled? ei ole oluline vastata, tegelikult. oluline on, et nii nagu Vägivaldur ütleski - mma on ala kus on tohutult erinevaid asju mida hinnata. selles matshis oli kahtlemata palju kirge ja hoogu, aga ma olen näinud matshe mis on märksa mitmekülgsemad, tehnilisemad ja kus seda kirge ning hoogu (ja meeste võhma) jätkub kauemaks. küsimus on maitse-eelistustes.

Fight Professor? tuled autoriteediga lööma? mis talle autoriteedi annab?

ei, ma ei õienda, see oli lahe ja vaatamist väärt fait, aga ma olen näinud palju tehnilisemaid, intensiivsemaid ja mitmekülgsemaid võitlusi.

parimat,

j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×