Jump to content
varvas

haigusega kaasnev isu puudus

Recommended Posts

Ühesõnaga peale trenni läksin koju. Sõin peale trenni kohupiima ja kodus sõin tatra putru piimaga ja öösel õnnestus kogu kompott välja oksendada. Nüüd vedelen jõuetult voodis ja ennast liigutada ei jaksa. Söönud ma midagi pole, kuna lihtsalt ei lähe toit alla, tahket toitu mõtlen. Sõber soovitas proteiinisheiki juua, et toitained kätte saada. Ja siit ka minu küsimus mida süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa oled haige siis suure valgusisaldusega toit ei ole kyll see, mida su keha hetkel tahab.

Kerget midagi... ja palju juua (teesid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw proteiinisheiki, sõber ikka väga ohmoon, mingeid toidulisandeid pole vaja kui sa oled haige

Ise jõin samuti proteiinishake, kui ei suutnud muule toidule otsa vaadata, vähemalt sain oma valgud sealt kätte. Muidugi oleks parem olnud tavatoitu süüa, aga lihtsalt muud ei jäänud üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ka 4 päeva järjest haige, alles täna sain terveks. Isu mul ei olnud ja ainukesed asjad mis mul alla läksid olid kohukesed, banaanid, viinamarjad, mahlad ja mõned saiakesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle lähevad ka ainult puuviljad alla.

Aga, haiguse ajal on organism nõrk ja siis valkude seedimisel/imendumisel vajab organism kõige rohkem energiat ja siis väsitab veel rohkem organismi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olin ka hiljuti mitu päeva haige, midagi alla ei läinud, sõin puuvilju ja kergemaid asju.Olek ei paranenud ja mõtlesin et nii ikka ei lähe ja

peale paari sheiki hakkas isu tagasi tulema ja olek läks paremaks. siiski usun et nad aitasid terveneda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu eelisjärjekorras on samuti haiguse puhul puuviljad, järgnevad jogurt, eriti hea on siis funktsionaalne jogurt ja keefirit on ühtlasi mõnus juua. Jogurti sisse olen tavaliselt isegi sibulat tükeldanud, nii läheb sibul koos endas sisalduvate antioksüdantidega paremini alla :)

Haigena olles tuleks ehk kasuks ka kergesti seeduvat kala süüa. Ise olen küll lõhet või räimekonservi siis söönud.

Loomulikult ka igasugused raviteed ja mesi on siis teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt kannatasin ka eelmine nädal selles kõhu haiguse käes 5 päeva ja jõin päevas mitu liitrit teed ja sõin jogurtit ja valgu sheik läks ka sisse ja üritasin natuke kõike süüa, sest ma ei pea väga õigeks seda, et mitte süüa haigena, et isu pole, sest energiat on vaja ka haigusega võitlemiseks! :) Mul on isegi vastik vaadata, kuidas mõni ennast nii hädiseks teeb, et isu pole ja ei söö mitte midagi ja mõtleb miks ta nii pikalt kogu aeg haige on. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×