Jump to content
sweals

kasutaja "Andreaz" küsib abi

Recommended Posts

nii siis küsiks treenerilt nõu! jõutrenni olen teind 12 aastat, biitseps on 54 cm surun 195 kilo, tõmme 265 kilo, kükk 220, kaalu langetasin 140 pealt 120 kilole 2 kuuga, põletan edasi rasva kuni kaal 110 kilo.

et kuidas saaks käe 60 cm ja tõmbe ja küki 300 kilo peale ja surumine 250 kilo? et kuna sa oled treener siis eeldan et oled minust targem, suurem, tugevam, suurema treeningstaasiga jne.

mida siis peaks sööma, ja mida kavas äkki muutma või mis aineid lisada? ja muide kus sa treener oled ja palju palka saad? pakun et kasutaja pildipeal pole sina! :P;) . sest kui treener oleks selline, siis vaevalt ma talt nõu küsiks! :P

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

kahjuks mina teda rohkemaga aidata ei osanud:

Tere Andreas

Sinu probleemiga ma sind kahjuks aidata ei saa kuna minu erialaks on Sportlik Vabavõitlus (Mixed Martial Arts ehk MMA) - koduklubiks on Elustreening Eesti (www.elustreening.ee). Samuti saan sind aidata kui otsustad hakata tegelema intervalltreeningu, ringtreeningu või muu taolise üldfüüsilise treeninguga (conditioning), mis on suunatud "funktsionaalse jõu" arendamisele sobides väga hästi võitluskonteksti (selle juurde kuulub ka vastav toitumisalane nõustamine).

Sinu poolt kirjeldatud näitajate arendamiseks soovitan sul nõu küsida pigem siinsetelt kogenud treeneritelt.

Parimat

Ott Tõnissaar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii siis küsiks treenerilt nõu! jõutrenni olen teind 12 aastat, biitseps on 54 cm surun 195 kilo, tõmme 265 kilo, kükk 220, kaalu langetasin 140 pealt 120 kilole 2 kuuga, põletan edasi rasva kuni kaal 110 kilo.

et kuidas saaks käe 60 cm ja tõmbe ja küki 300 kilo peale ja surumine 250 kilo? et kuna sa oled treener siis eeldan et oled minust targem, suurem, tugevam, suurema treeningstaasiga jne.

mida siis peaks sööma, ja mida kavas äkki muutma või mis aineid lisada? ja muide kus sa treener oled ja palju palka saad? pakun et kasutaja pildipeal pole sina! :P;) . sest kui treener oleks selline, siis vaevalt ma talt nõu küsiks! :P

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

kahjuks mina teda rohkemaga aidata ei osanud:

Tere Andreas

Sinu probleemiga ma sind kahjuks aidata ei saa kuna minu erialaks on Sportlik Vabavõitlus (Mixed Martial Arts ehk MMA) - koduklubiks on Elustreening Eesti (www.elustreening.ee). Samuti saan sind aidata kui otsustad hakata tegelema intervalltreeningu, ringtreeningu või muu taolise üldfüüsilise treeninguga (conditioning), mis on suunatud "funktsionaalse jõu" arendamisele sobides väga hästi võitluskonteksti (selle juurde kuulub ka vastav toitumisalane nõustamine).

Sinu poolt kirjeldatud näitajate arendamiseks soovitan sul nõu küsida pigem siinsetelt kogenud treeneritelt.

Parimat

Ott Tõnissaar

Siit saab abi: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on küll eriti tubli loogika, et treener peab treenitavast suurem ja tugevam olema. ;)

Jõuame tagasi selle loogika juurde, et ei saa usaldada südamekirurgi, kes ei ole ise enda südant opereerinud. Vahepeal võiks peaga mõelda ja mitte 54 cm'se biitsepsiga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal 140->120 kg kahe kuuga tundub nagu liiga kiire kaalu langetamine olema, sellega peaks kaasnema ka üsna märgatav lihasmassi kaotus. ;)

Ise kaotasin kuu ajaga 6 kilo ja see polnud ka eriti range dieet ( + ma pole kunagi paks olnud ) ja ei ütleks , et lihasmassi kadus , kuna jõud jäi samaks ja mõndades kohtades isegi suurenes :P iseasi kas see dieet tervisele hakkas või mitte , seda ei oska mina öelda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Andreaze jutu järgi on ta esmaabikapp steroide täis, niiet 20kg on väga norm kahe kuuga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll eriti tubli loogika, et treener peab treenitavast suurem ja tugevam olema. ;)

Jõuame tagasi selle loogika juurde, et ei saa usaldada südamekirurgi, kes ei ole ise enda südant opereerinud. Vahepeal võiks peaga mõelda ja mitte 54 cm'se biitsepsiga...

Ma imestan ka, kuidas küll Veerpalu on 2X olümpiavõitjaks tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ei ole siit foorumist sellist nõu küsind, kui tahan siis küsin ise. küsimus oli suunatud sellele treenerile kes teema algatas.

lihtsalt selline mõte tuli sest olen näind palju selliseid naljakaid jõusaalitreenereid kes on ise pisikesed ja kondised ja veel ilma suurema kogemuseta nooruki nolgid ka alles, et kes neilt nõu küsib ja kes nende juttu usub? kes selliseid poisse tööle pealegi võtab paneb imestama? ok sellest sain aru et teemaalgataja pole jõusaali treener.

mina pean treeneriteks selliseid nagu, kiivikas, kalmus, kimber.... neilt on väliselt näha mis töö on tehtud ja keha räägib enda eest et tasub kuulata pealegi suured saavutused võistlustelt. aga treeneri paber...iga lambi nolk võib selle teha, selleks polegi füüsilist arengut vaja ega praktikat suurt aind õppimist.

No peasi , et pea nokib ! Võibolla need "väikesed treenerid" ei tahagi ise suuremad olla , kuid samas jagavad asja väha hästi. Ja kohe ei saagi suur olla. Kui treenerilt abi küsida , siis ta baseerub teadmistel, vahetpole kas see on saavutatud suure praktikaga(nagu näit. kalmus) või koolis hästi õppides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga paljud tipptreenerid, misiganes spordialadel pole ise tipptegijad olnud, nii et see 60kg jutt on küll puhas p..k!!!

Vanuse asi on teine teema, usun ise ka, et üldistades võib öelda, et treener, mida kogenum, seda parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaze arvates on näiteks ilmselt kõik korvpallitreenerid alati meeskonna kõige pikemast mehest pejagu pikemad. No vähemalt head treenerid. Kuidas need lühikesed könnid ikka endast pikemat õpetavad onju? Võimatu. ;)

Lisaks su absurdsele treeneri headuse loogikale haugud sa üldse üsna vale puu all. Esiteks ei ole Ott kulturismitreener. Ja nii irooniline kui see pole, siis omal alal on tegemist Eesti Vabariigi kõige kogenuma inimesega minuteada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks ei ole Ott kulturismitreener. Ja nii irooniline kui see pole, siis omal alal on tegemist Eesti Vabariigi kõige kogenuma inimesega minuteada. :P

Treener ta ju on, vähemalt siin fitness.ee-s ju seda reklaamitakse.

Julgen natuke siin foorumis nii ebapopulaarse Andreaziga mõneti nõustuda. Kogemus on ka oluline väärtus. Kui võtta see südamekirurgi näide, siis 15. aastase töökogemusega kirurgil on ehk nii mõndagi õpetada alles kooli lõpetanud kirurgile.

Ehh, nüüd pannakse mulle ka kindlasti pika puuga... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõista kommenteerijate sarkasmi andreaz´e pihta.

Mees on palju aastaid tegutsenud mingi endale püstitatud eesmärgi suunas ,käies ilmselt erinevate saalides, saanud ikka tihti ükskõiksuse/lolluse/pealiskaudsuse tunnistajaks .

Teadmised arenevad paralleelselt eksperimentide rohkusega.

Kui ta nüüd ise n ennast füüsiliselt ammendanud on või lihtsalt vanade stampide paratamatus küüsis ning omal viisil kellekltki värskeid ideid/abi otsib siis paratamatult temale autoriteetsete PRAKTIKUTE seast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treener ta ju on, vähemalt siin fitness.ee-s ju seda reklaamitakse.

Julgen natuke siin foorumis nii ebapopulaarse Andreaziga mõneti nõustuda. Kogemus on ka oluline väärtus. Kui võtta see südamekirurgi näide, siis 15. aastase töökogemusega kirurgil on ehk nii mõndagi õpetada alles kooli lõpetanud kirurgile.

Ehh, nüüd pannakse mulle ka kindlasti pika puuga... ;)

Jutt ei käi sellest Otist keda sa silmas pead. Andreaz haugub neh vähe vale puu all :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blackdom: Jutt oli Ott Tõnissaarest, mitte Kiivikasest.

See andreaze kiri oli juba sarkastiline (a la "pakun et kasutaja pildipeal pole sina! "), sellisele kirjale ei saagi normaalselt ju vastata. Ilmselt kõige lihtsam ongi minna ja otsida mööda saale ja mõõta igalühel biitseps ära, kui on suurem kui andreazel, järelikult võib talle nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praktika on kindlasti väärtuslik, aga andreaze kurvastuseks pean tõdema, et kindlasti võib ka "kõrend" head nõu anda, kui ta on piisavalt hästi koolitatud või piisavalt hea haridusega, kõigil ei pruugigi eesmärk maksimaalne mass olla

Pealegi, mõni Suur kutt võib mingist väiksemast kutist trenni asjus palju juhmim olla, aga lihtsalt eeldused on paremad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
praktika on kindlasti väärtuslik, aga andreaze kurvastuseks pean tõdema, et kindlasti võib ka "kõrend" head nõu anda, kui ta on piisavalt hästi koolitatud või piisavalt hea haridusega, kõigil ei pruugigi eesmärk maksimaalne mass olla

Pealegi, mõni Suur kutt võib mingist väiksemast kutist trenni asjus palju juhmim olla, aga lihtsalt eeldused on paremad...

See "v2ike kutt" (ma tundsin ennast nyyd puudutatuna... ;) ) peab ennast lihtsalt rohkem t6estama.

Mingil m22ral on see "suure kuti" fenomen...ebaaus, suus kutt = suur enesekindlus jne jne... nagu lumepall, mis veereb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealegi, mõni Suur kutt võib mingist väiksemast kutist trenni asjus palju juhmim olla, aga lihtsalt eeldused on paremad...

See peab isegi paljudel juhtudel paika, julgen kinnitada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blackdom ja vulcan, tulistate natuke mööda jah. Kogemust pole keegi alavääristanud ja vaadake kellest jutt on.

Esiteks: treenerit välimuse järgi hinnata on naeruväärne.

Teiseks: MMA puhul isegi harrastajat välimuse järgi hinnata on naeruväärne, treenerist rääkimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KEHAEHITAMISE treener võib olla õpilasest pisem, väiksemat kasvu kuid mehel peab olema seljataga kindlasti arvestatav praktika ja seda mitte teiste õpetamises ainult. Mina isiklikult sellise treeneri juttu eriti tõsiselt pole kunagi võtnud kes ise pole kordagi kulturismis võistelnud. Ja aeg on näidanud, et olen õieti teinud. Kui ma ka nende jutu olen omale kõrvade vahele talletanud siis oma praeguse kogemuse juures võin tagantjärgi öelda, et need mehed ei teadnud alast suut midagi kui kunagi mulle õpetussõnu lugesid. Seega kulturismitreener peab ikka olema natuke küll "oma südant opereerinud" kui teisi "lõikama" asub. Teine lugu on tavalise saalitreeneriga kes alaga alustajale õige harjutuste tehnika ja toitumisalused kätte näitab. Asi läheb juba siis jupp maad keerulisemaks kui pool aastat on trenni tehtud. Tavaline II taseme diplomit omav treener jääb juba siis hätta treenijale kasuliku informatsiooni jagamisega. Rääkimata 50cm biitsepsiga kollist kes soovib oma käsi 55 cm-ks treenida.

Ja selle 2x olümpiavõitja, kellest siin juttu oli, treener, oli omal ajal üsna arvestatav "südamekirurg". Mis kinnitab minu veendumust sellel teemal.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KEHAEHITAMISE treener võib olla õpilasest pisem, väiksemat kasvu kuid mehel peab olema seljataga kindlasti arvestatav praktika ja seda mitte teiste õpetamises ainult. Mina isiklikult sellise treeneri juttu eriti tõsiselt pole kunagi võtnud kes ise pole kordagi kulturismis võistelnud. Ja aeg on näidanud, et olen õieti teinud. Kui ma ka nende jutu olen omale kõrvade vahele talletanud siis oma praeguse kogemuse juures võin tagantjärgi öelda, et need mehed ei teadnud alast suut midagi kui kunagi mulle õpetussõnu lugesid. Seega kulturismitreener peab ikka olema natuke küll "oma südant opereerinud" kui teisi "lõikama" asub. Teine lugu on tavalise saalitreeneriga kes alaga alustajale õige harjutuste tehnika ja toitumisalused kätte näitab. Asi läheb juba siis jupp maad keerulisemaks kui pool aastat on trenni tehtud. Tavaline II taseme diplomit omav treener jääb juba siis hätta treenijale kasuliku informatsiooni jagamisega. Rääkimata 50cm biitsepsiga kollist kes soovib oma käsi 55 cm-ks treenida.

Ja selle 2x olümpiavõitja, kellest siin juttu oli, treener, oli omal ajal üsna arvestatav "südamekirurg". Mis kinnitab minu veendumust sellel teemal.

See asi on keerulisem kui sa arvad. Tead kui palju andekaid sportlasi N. Liidu tipptreenerid "põhja" lasid, et saada üht olümpiavõitjat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KEHAEHITAMISE treener võib olla õpilasest pisem, väiksemat kasvu kuid mehel peab olema seljataga kindlasti arvestatav praktika ja seda mitte teiste õpetamises ainult. Mina isiklikult sellise treeneri juttu eriti tõsiselt pole kunagi võtnud kes ise pole kordagi kulturismis võistelnud. Ja aeg on näidanud, et olen õieti teinud. Kui ma ka nende jutu olen omale kõrvade vahele talletanud siis oma praeguse kogemuse juures võin tagantjärgi öelda, et need mehed ei teadnud alast suut midagi kui kunagi mulle õpetussõnu lugesid. Seega kulturismitreener peab ikka olema natuke küll "oma südant opereerinud" kui teisi "lõikama" asub. Teine lugu on tavalise saalitreeneriga kes alaga alustajale õige harjutuste tehnika ja toitumisalused kätte näitab. Asi läheb juba siis jupp maad keerulisemaks kui pool aastat on trenni tehtud. Tavaline II taseme diplomit omav treener jääb juba siis hätta treenijale kasuliku informatsiooni jagamisega. Rääkimata 50cm biitsepsiga kollist kes soovib oma käsi 55 cm-ks treenida.

Ja selle 2x olümpiavõitja, kellest siin juttu oli, treener, oli omal ajal üsna arvestatav "südamekirurg". Mis kinnitab minu veendumust sellel teemal.

See ei ole nii yheselt m6istetav.

Kui sa teed ise vormi, siis on t6esti parem j2rgida omaenda kogemusi, kuulata oma organismi vajadusi ja mitte lasta h2irida ymbritsevast k2rast, mis l2heb aina valjemaks, mida paremad saavutused on. Krt...kui see sefiir teeb kedagi 6nnelikuks enne v6istlusi siis s88gu ta seda ... mul kama, kui ta suudab ikkagi triibulise kanniga lavale tulla. ;)

Treener aga... siin ei ole asjad enam nii lihtsad. Pea peab t88tama... Kuulata tuleb k6ike ja k6iki. Seosed tuleb tekitada aga omaenda ajus. Mida rohkem erinevat infot, seda terviklikumaks pilt l2heb, mida "suuremaid silmaklappe" kasutada...seda piiratumad arusaamad...samas ...need m6juvad v2ga veenvalt, ma m6istan sellise tegevuse h2id kylgi (suureneb usutavus, kyll pinnapealselt...aga paraku...paraku...), kuid isikut mitte arendavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
praktika on kindlasti väärtuslik, aga andreaze kurvastuseks pean tõdema, et kindlasti võib ka "kõrend" head nõu anda, kui ta on piisavalt hästi koolitatud või piisavalt hea haridusega, kõigil ei pruugigi eesmärk maksimaalne mass olla

Pealegi, mõni Suur kutt võib mingist väiksemast kutist trenni asjus palju juhmim olla, aga lihtsalt eeldused on paremad...

Ja-jah, selle suuruse kohapealt olen täitsa nõus. Aga sel juhul peaks see "kõrend" omama ikkagi piisavalt pikka kogemust just treenerina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×