Jump to content
Kuivati

Rasvast lahti saamine.

Recommended Posts

Tahaks siis saada kõhul olevast rasvast lahti ,aga kuidagi see ei kao.

Ma käin kolmap,neljap ja reede trennis kus ma mängin 1-2 tundi jalkat ja higi voolab jõhkralt aga pekk ei kao kuhugi. Milles võib probleem olla ,et rasv ei kao?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks siis saada kõhul olevast rasvast lahti ,aga kuidagi see ei kao.

Ma käin kolmap,neljap ja reede trennis kus ma mängin 1-2 tundi jalkat ja higi voolab jõhkralt aga pekk ei kao kuhugi. Milles võib probleem olla ,et rasv ei kao?

Jälgi mida sööd ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorri, seda ei suuda sulle keegi nii täpselt lahti seletada, see on suur töö, pead toitumiskava tellima.

webtreener asja nimi veebipoes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei pea nüüd kohe tellima ka suunduma, kui kahe kõrva vahel ikka midagi on, siis leiab esiteks siit foorumist kasulikke nõuandeid ja muidugi ka välismaistelt saitidelt - parem omanda põhiteadmised tervislikust toitumisest, kui et hakka pimesi mingit kava järgima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oeh:) omast kogemusest võin rääkida, et isiklik toitumiskava on palju paremaks õppematerjaliks, kui foorum

arvasin ka enne, et tean midagi, aga kavaga tuli välja, et arenguruumi on ja alles nüüd võin ise vaadata, mida söön

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jäta maguse söömine jakarastusjookide ära(vesi selle asemel) ning nisu tooteid ära söö (nt sai). Kindlasti poleks vaja ka rasvast tilkuvat liha sisse vitsutada.

Võiks veel lugeda tooteid kus on nisu sees?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et nendeks on kõiksugused jahu tooted nagu makaronid ja saiad leivad...neid võib süüa aga nendega pead tagasi hoidma ... Tasuks süüa rohkesti valku sisaldavaid toite ja neid süüa mingi iga kolme tunni tagant....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oeh:) omast kogemusest võin rääkida, et isiklik toitumiskava on palju paremaks õppematerjaliks, kui foorum

arvasin ka enne, et tean midagi, aga kavaga tuli välja, et arenguruumi on ja alles nüüd võin ise vaadata, mida söön

Jah ja inimesed on erinevad. Mina näiteks õppisin asja ise selgeks nii palju, kui mul vaja ja olen näinud 2te siin toitumiskava koostava treeneri valmistatud toitumiskava ja ei avastanud küll, et mingi ilge tuumafüüsika on sinna kirja pandud, kõik mis seal oli on ka siin foorumis olemas. Sry, aga see sinu soovitus osta toitumiskava igas teemas on juba nagu mingi reklaam/propaganda ;) Las inimene harib ennast väheke ja kui ikka ei oska või aega pole, leiab selle toitumis/treeningkava tellimise koha ka üles, oleks see siis nagu ära peidetud.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teaks, kui paljud mind msni teel tänanud on, et ma neile seda soovitasin, siis sa ei räägiks nii..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×