Jump to content
stainless

munadest

Recommended Posts

Ma lugesin poes jah, et munadel on märgistused peal, kõigepealt siis number 1-3 (või oli siis ikkagi 0 ka valikuks..) ja siis riigi tähis. No vaatasin kõik karbid mina läbi nii Rimis kui Prismas ning ei leidnud mina mune, millel oleks muu number kui 3 alguses. Kas suurtes poodides on üldse müügil vabalt peetavate kanade mune, kui jah siis kus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise küsin,ise vastan - selgub, et Eestis vabakasvatuses kanapidamist ei harrastata eriti, väljaarvatud taludes, aga sealt ei jõua munad paraku poeletile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Suurem osa Eesti poodidest müüb just puuris kasvatatud kanade mune. Kurb! Ärge laske ennast petta nimetustest tervisemunad, talumunad jne. "- hmm Talleggi tervisemunad, ei tea kas on tegemist müüdiga ;) või on tõesti sinna, kuidagi Omega-3 rasvhappeid rohkem sisse saadud ja nad on tervislikumad(?), mis märgistused seal on(?), ise pole neid mune kunagi ostnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm Talleggi tervisemunad, ei tea kas on tegemist müüdiga ;) või on tõesti sinna, kuidagi Omega-3 rasvhappeid rohkem sisse saadud ja nad on tervislikumad(?), mis märgistused seal on(?), ise pole neid mune kunagi ostnud.

Omega-3 rasvhappeid muna sisse panna pole ei raske ega kallis, tuleb kanale linaseemneid sööta.

Ma ei usu et see on kallim kui tavaline sööt, munad on küll kallimad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumba siin nüüd rohkem on: turundust või loomaarmastust? Ma kahtlustan, et esimest.

Ma jälle kahtlen, et kas ikka on need kaks nimetatud talupidajat selle asja taga - täiesti kindel ei saa muidugi olla ;) Mahepõllumajanduse laiem propageerimine on mu arust igati tänuväärt ja kuradi nõme tunne on ikka süüa 3-kategooria mune kui sa tead, et neid munenud kana on pidanud ikka roppu piina ja ruumipuudust kannatama. Ehk et, loom/lind pole midagi muud kui juhuslikult elus olev ekspluatatsiooni subjekt - et omanikele raha teenida ja ei midagi enamat.

Aga eks ta on nagu paljude teistegi asjadega - kui ei meeldi, aga erilist alternatiivi pole, siis üritad millelegi muule mõelda ja piltlikult öeldes pea liiva alla tagasi suruda. Tahaks muidugi teada, kust neid Kikerikii ja Kitsevälja mune saab!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas suurtes poodides on üldse müügil vabalt peetavate kanade mune, kui jah siis kus?

Kaubamajast olen ostnud Kikerikii mune. Siis on veel ökopoed ja netikaubamajad. Ökosahver, sahver.ee, tervitus.ee, kauplus Maa (vanas Kaubamajas). Ise kasutan ökopoode. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen seda juttu siin niiet munad märjad.

Panen ühe ankdoodi ka takka:

Vanaema ja vanaisa seksivad. Seksivad ja seksivad, vanaema küsib äkki, kus sul kumm on. Kas sa kardad ikka jääda veel rasedaks? Ei ma karda jääda aga ma olen kuulnud et vanadest munadest pidi saama salmonella!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen seda juttu siin niiet munad märjad.

Panen ühe ankdoodi ka takka:

Vanaema ja vanaisa seksivad. Seksivad ja seksivad, vanaema küsib äkki, kus sul kumm on. Kas sa kardad ikka jääda veel rasedaks? Ei ma karda jääda aga ma olen kuulnud et vanadest munadest pidi saama salmonella!!!!

Minu teada olid need toored munad,aga muidu hea kild :angry:

;):P :P :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×