Jump to content
thapump

Liigne östrogeen toidulisanditest?

Recommended Posts

Lugu siis selline. Olen mees 19a. Esialgu(u. 8 kuud tagasi) tarbisin Protein No1-te. Mõne kuu möödudes võtsin kasutusele Powermanist ostetud Whey8100. Peale selle kasutuselevõttu tekkis selline probleem, et tuharatele hakkas rasva kogunema(muidu rasvaprotsent 14-15). Proteiini ja rasva tuharatel suutsin seostada alles peale arstilkäiku. Ja mu kahtlus polnudki vale. Androloog mõõtis testosterooni ja östradiooli tasemed veres ära.

testosteroon: 10,7 nmol/l

östradiool: 142 pmol/l

Mis on normaalsed testosterooni ja östradiooli tasemed meestel? Testosterooni kohta leidsin ise, et 12 ja 15 noortel, aga östradiooli omi tahaks ikka teada.

Nagu näha, on testo liiga madal ja östrogeen liiga kõrge. Arst ütleski, et testosteroon on madal östrogeeni kõrge taseme tõttu. Samuti soovitas ta mul ära jätta kõik toidulisandid. Ravina sain Vasonit 600mg 1tbl päevas + E ja C vitamiin 100mg 3x päevas. Lootsin tegelikult saada östrogeeni inhibiitoreid, aga hoopis Vasonit. Ma tegelikult ei mõista, kuidas see peaks mind aitama, kuna see on mõeldud perifeersete arteriaalsete vereringe häirete raviks. Igal juhul mõne kuu pärast tehakse uus analüüs ja eks näis kas tasemed on siis korras.

Ma mõtlen, et kui see on Whey 8100, siis mis sealt koostisest mu hormoontasakaalu rivist välja lõi?

Amiinohapete koostis 100 grammis:

Glutamiinihape 17500 mg

Aspargiinhape 10600 mg

Leutsiin 10000 mg

Lüsiin 9200 mg

Histidiin 1700 mg

Treoniin 7000 mg

Isoleutsiin 6300 mg

Valiin 6100 mg

Alaniin 4900 mg

Seriin 5200 mg

Fenüülalaniin 3200 mg

Türosiin 2000 mg

Trüptophaan 1500 mg

Metioniin 2300 mg

Kystiin 2300 mg

Glüsiin 1800 mg

Arginiin 200 mg

Igasugune abi ja selgitused on teretulnud. Eriti sooviks teada, miks see Vasonit hea on.

Muudetud kasutaja thapump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testosteroon võiks ikka 2x kõrgem olla ja östradiool 2x madalam.

Võibolla rohkemgi, vanust arvestades.

Midagi on sul seal tõsiselt lahti. Vadakuvalk ei saa midagi sellist teha. Alko tõstab aromataasi aktiivsust, aga mitte palju.

Mida see Vasonit (pentoxifylline) sulle teeb, ei tea. Küsi arsti käest või guugelda.

Aromataasi inhibiitorid on siin saadaval ja roheline tee on ka aromataasi inhibiitor, aga see on sümptomite lappimine, sul tuleks põhjused selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×