Jump to content
Lihasööja

Maailma väikseim kulturist :)

Recommended Posts

Haha, väga hea on naerda või?

Tundkem parem head meelt selle üle, et ise sellised pole ja et vennike ei ole kuskilt maja katuselt alla hüpanud oma arengu tõttu, vaid tegeleb millegiga ja teeb trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea palju ta surub, kükib ja tõmbab :o Deem, nüüd saan vähemalt päev otsa naerda, minu iidol ;) Jube loom on ju, ise kaalub 9.07kg ja kasutab 1.5kg'seid hantleid :o

Kui 90,7 kilone mees surub 15 kiloseid hantleid, kas tema on ka siis jube loom?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mai ei tea aga minumeelest pole midagi naljakat ka...

ja s88giisu kadus ka 2ra...

Oi, my bad, nüüd ma olen terve nädal hästi kurb ja ei söö ka midagi, tahan ka nii väikseks saada. Njah sorri, kui teile ei tee isegi natuke nalja näha sellist väikest mehikest laste riietes jõusaalis, aga jah mai hakka ennast siin teile põhjendama, oi ja huvitav, kas ma olin siis ainuke, siin teemas, kellele see natuke nalja pakkus ;) Njah selliseid inimesi on maailmas palju(ültse on erinevaid inimesi erinevate "probleemidega"), aga jah sellepärast ma ei hakka nende kõigi pärast nutma, nii või naa saavad paljud naerda kunas ta ju esineb igalpool, siis võite te kõigile kätt südamele panna ja öelda, kui te ise sellised oleksite..... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 90,7 kilone mees surub 15 kiloseid hantleid, kas tema on ka siis jube loom?

Ei. Thänx, et sellele tähelepanu pöörasid maximus89, ei osanud kuidagi kiiruga hinnata seda jõudu, sellise väikse mehe kohta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle äkki nüüd aitab onju, muidu varsti ei söö enam keegi või hüppab katuselt alla ja mis siis saab kulturismist, mõtle natuke! :o

Mmm... ma ei tea mul on täna kuidagi kahtlaselt suur isu. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mmm... ma ei tea mul on täna kuidagi kahtlaselt suur isu. :o

Hmmm...kuidagi kahtlane on jah, sa vist ka naersid, selle väikse õnnetu mehikese üle, need kes ei naernud nendel ka täna söögiisu ei ole, vat nendest inimestest on mul tõesti kahju... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, ma samal hetkel v2gistasin makarone sisse ja siis n2gin pilti.

mul on sellistest v2ikestest inimestest kahju kyll vahest. samuti on kahju inimestest kes on vaesed. ja seet6ttu vinguvad koguaeg.a see selleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, ma samal hetkel v2gistasin makarone sisse ja siis n2gin pilti.

mul on sellistest v2ikestest inimestest kahju kyll vahest. samuti on kahju inimestest kes on vaesed. ja seet6ttu vinguvad koguaeg.a see selleks

Mul ka vahest kahju, kui kuskil siin Eestis juhtub, aga kõigile ei saa kaasa kahjuks tunda ja aidata ;) Pigem tahtsid öelda, et sulle käib närvidele, et nad vinguvad, aga jah sina pole selles süüdi ja ei saa neid vb ka aidata, aga need kes saaksid, need ei tee seda. Me ainult inimesed ja selline on juba elu. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×