Jump to content
kid

Vajan kiiret nõu

Recommended Posts

Uskumatu et ma seda tegin, aga ma sain sellega hakkama :o ...suutsin trennis oma selga vigastada. Tegin küll soojendust päris korralikult aga oleks pidanud rohkem tegema jäelikult. Hakkasin kohe alguses suure hooga poksikotti taguma ja kasutasin intevsiiselt jalalööke nagu alati. Trenni lõpus see oligi käes tundsin alaseljas, eriti just vasaku poole peal valu. Peale trenni ( 19.00) tukastasin 3 tundi, pärast seda oli üles päris valus saada. Huvitav kas ma hommikul üldse ülesse saan ja kas peaksin koli minema? Kaua peaksin trennist hoiduma? Oodatud nõuanded õigeks käitumiseks ja paranemiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ripu peale trenni, see venitab kõik välja, eriti alaselja vähemalt minu puhul. Endal ka alaseljas valus olnud enne magama minekut, tõlgendan seda kui lihasvalu. Minu puhul rippumine aitab leevendada seda ja natuke aja pärast kaob üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ripu peale trenni, see venitab kõik välja, eriti alaselja vähemalt minu puhul. Endal ka alaseljas valus olnud enne magama minekut, tõlgendan seda kui lihasvalu. Minu puhul rippumine aitab leevendada seda ja natuke aja pärast kaob üldse.

loodan ise ka et asi pole niihull kui tundub ja et saab nädala pärast trenni tagasi. Mõtlesin et äkki teen homme kooli minemisega karuteene endale ja peaks kodus lamama, aga samas kooli on vaja minna ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
loodan ise ka et asi pole niihull kui tundub ja et saab nädala pärast trenni tagasi. Mõtlesin et äkki teen homme kooli minemisega karuteene endale ja peaks kodus lamama, aga samas kooli on vaja minna ;)

Kindlasti soovitan rippuda peale trenni. Peaksid andma nüüd mõnda aega üldse puhkust seljale. Ära saalis käi, nt. uju nädal või kaks ja vaata kuidas on. Ujumine on hea ravi. Kui ei aita, soovitan ka kiropraktikut külastada, kes kaotab sul seljas olevad pinged.

Muudetud kasutaja Tramburai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×