Jump to content
JanK

Proteiinishake

Recommended Posts

PALUN VIIDET MATERJALILE, MILLES ON P6HJENDATUD VADAKUVALGUPULBRI TERVISELE KAHJULIK TOIME!

ära nüüd mööda pane ega must valesti aru saa , üksi valgusheik pole mõõdukalt kahjulik, see teema ju 14 aastasest kes tahab mass2 kasutada ja soovitasin pool aastat ilma pulbriteta, ma ei saa aru kus ma mööda panin, te alustasite mähkmetes pulbritega? ärge unustage postitaja algteemat, kuigi see rohkem minu tervise jutu ja rahva vahel kes varakult hakanud proteiini kasutama ja nüüd loevad ja kurjad et üks vend siin "lolli" juttu ajab, kordan veel, mina pole kiire lihase kasvatamise soovitaja, saage aru et "lolle" (kelle jaoks ilma jutumärkideta) tervisevendi peab ka olema, muidu süsteem ei toimiks.

arvan et lugenud 90% et valgusheigid täiesti ohutud ja mitte mingit kõrvalmõju vms, aga ma toon selle 10% mis on seotud varajase pulbri tarbimise tagajärgedega.

nii minu põhilause: "Treeningkogemust peaks olema vähemalt 6 kuud, seejärel esimene pulbrikogemus , vanust üldtervislike soovituste kohaselt vähemalt 16 aastat" no ma ei saa aru tõesti mis viga, parandage laset vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi ma siiani ei m6ista, miks see pulbris peitub valk peaks tervisele mitte-nii-kasulik (ehk siis ebatervislik) olema enne kuue kuu m88dumist, ning samuti seda vanusepiiri ei jaga...

T6stan mytsi, panen mustad prillid taskusse, viskan kaardid lauale ning t6usen pysti ja surun k2ppa. :)

Kui seda teemat samamoodi j2tkata, siis kaotab see foorum oma t6siseltv6etavuse. Oleme j2lle k6ik muhedad!

J6udu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×