Jump to content
Amarillo

lehkav haisukott!

Recommended Posts

kuidas siis võimalik küüslaugu lehast lahti saada ? täna trennis saal mädanes elusalt, sõber hakkas ka minestama:D

vene sibulka pole just õnnelik olla ;)

plaan, siis enne trenni 1 küün sisse paugutada ja trennivaba päevadel enne magama minekut

Muudetud kasutaja MEE poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellele ei meeldi see kõndigu minema, treeningsaal pole küll koht kus peaks higistamisest hoiduma , et äkki mõnele ei meeldi need lõhnad, sama ka küüslagu lõhnadega. Nuusutaja probleem. Kalmus haiseb aastaringi küüslaugu järgi, kellele ei sobi lasku jalga. Siiani pole seda täheldanud. Vähemalt jõusaal on alati paksult rahavst täis.

Tegelikult aga on olemas ka küüslaugu kapslid kes nii peen on, et peab kenasti lõhnama igalpool. 1 kapsel = keskmise küüslaugu jagu hea-paremaga mis selles loodusannis peidus on.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga marineeritud küüslauk? peaks peaaegu sama mõju olema, ainult ilma selle lõhnata. ja lausa maitsev on

tean, et Ott vist sööb neid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellele ei meeldi see kõndigu minema, treeningsaal pole küll koht kus peaks higistamisest hoiduma , et äkki mõnele ei meeldi need lõhnad, sama ka küüslagu lõhnadega. Nuusutaja probleem. Kalmus haiseb aastaringi küüslaugu järgi, kellele ei sobi lasku jalga. Siiani pole seda täheldanud. Vähemalt jõusaal on alati paksult rahavst täis.

Tegelikult aga on olemas ka küüslaugu kapslid kes nii peen on, et peab kenasti lõhnama igalpool. 1 kapsel = keskmise küüslaugu jagu hea-paremaga mis selles loodusannis peidus on.

neil pole eriti kuhugi kõndida ka:D saal 10x15m, aga jah su kõnnak oli saalist üldse ära...

Küsimud: kui tihti ise tarbid küüslauku/kogused/kellaaeg?

mõtlesin et leha vastu aitaks orbiti kombo:D , kange näts, eclipse keele peale,2 münti suhu ja WOLAA

Kui palju see nätsude söömine aitaks või ei mõjuks?

Kas need kapslid ikka 100% naturaalsed et omastavus on sama ja toimeaine ei muutu?

TÄNUD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid k proovida kohvi, see peaks ka igasugu maitseid ja haise eemaldama. Ise söön päeval mugulsibulat koos kodujuustuga. On ka ikka kerge maitse tunde veel suus aga siiani pole veel keegi virisema tulnus, et haiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin eksida, kuid piim pidavat vist küüslaugu aroomi neutraliseerima. Vaevalt, et see lõhn nüüd nii tugev on, et kedagi häirima hakkab või on tegu eriti steriilse saaliga, kus higistada ka ei tohi? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin eksida, kuid piim pidavat vist küüslaugu aroomi neutraliseerima. Vaevalt, et see lõhn nüüd nii tugev on, et kedagi häirima hakkab või on tegu eriti steriilse saaliga, kus higistada ka ei tohi? ;)

peale 1 küüne söömist, jõin klaasi kuumutatud/sooja piima ja sidruniviil - hasiu võttis vähemaks aga sõber nagu näine läks nägu krimpsu ja vandus kui puhusin:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
neil pole eriti kuhugi kõndida ka:D saal 10x15m, aga jah su kõnnak oli saalist üldse ära...

Küsimud: kui tihti ise tarbid küüslauku/kogused/kellaaeg?

mõtlesin et leha vastu aitaks orbiti kombo:D , kange näts, eclipse keele peale,2 münti suhu ja WOLAA

Kui palju see nätsude söömine aitaks või ei mõjuks?

Kas need kapslid ikka 100% naturaalsed et omastavus on sama ja toimeaine ei muutu?

TÄNUD

Mina söön iga päev, ehk siis 2 küünt lõunaks liha kõrvale, so. kell 11 kuskil. Kell 15.00 söön enne trenni muna , juustu ja teraleiba. Juust väidetavalt võtab seda haisu vähemaks. Samuti pidi selline mõju olema õuna söömisel.

Marineeritult ei soovita mina isiklikult mitte midagi tarvitada. Äädikas on inimesele täielik mürk. Ja vale on arvata , et selles mürgis ka mingi loodusand samade väärtustega säiliks nagu ta toorelt on.

Kuid matse mõttes vahelduseks midagi marineeritult natuke, see on teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna, räägi täpsemalt, miks äädikas mürk on, mulle krt just meeldivad igasugused marineeritud asjad, kurgid eriti! Mis äädikas organismile teeb? Happeline ta vist on, aga miks täpsemalt kahjulik on, peab vist mõnest lemmikasjast loobuma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna, räägi täpsemalt, miks äädikas mürk on, mulle krt just meeldivad igasugused marineeritud asjad, kurgid eriti! Mis äädikas organismile teeb? Happeline ta vist on, aga miks täpsemalt kahjulik on, peab vist mõnest lemmikasjast loobuma ;)

Äädikas kuivatab verd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna, räägi täpsemalt, miks äädikas mürk on, mulle krt just meeldivad igasugused marineeritud asjad, kurgid eriti! Mis äädikas organismile teeb? Happeline ta vist on, aga miks täpsemalt kahjulik on, peab vist mõnest lemmikasjast loobuma ;)

Tavaline valge toiduäädikas on tegelikult inimesele ohtlik. Ta lõhub punaseid vereliblesid ja kutsub esile aneemia (kehvveresuse). Peale selle, valge äädikas rikub ka seedimisprotsessid, aeglustab neid ja takistab toidu omastamist.

Äädikas, mis saadakse veini käärimisel, sisaldab keskmiselt 3 kuni 9% äädikhapet, kuid seda on küllaldaselt, et olla tihti põhjuseks, mis kutsub esile tsirroosi, haavanditega jämesoolepõletiku või mingi muu haiguse mida iseloomustab elavate rakkude lagunemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äädikas äädikaks. Küüslauku "marineeritakse" ka õlis ja samuti eriti ei haise. Samas olen kuulnud, et näiteks küüslaugu kapslid, mis ei haise ei ole ka nii efektiivsed, ehk siis see mis haiseb ongi põhiline "hea" asi. Oskab keegi kommenteerida kuidas sellesse suhtuda ja kas siis õlis marineeritud küüslagud ka vähe efektiivsed?

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile just oli Coralis sama teema. Juba välisukse pealt tundsin, et Mr. Mesi on kohal ja nii see oligi. Kelkis veel, et sõi eelmine õhtu terve kilekoti värskeid nõgeseid ära ja need andsid sellise laksu, et terve öö und ei olnud. Trennis jõi veel muidugi lisaks auto akuvett ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kui kuhugi avalikku kohta minna, siis oleks viisakas mitte haiseda. Eriti ajab närvi, kui julgestada kedagi, siis see keegi puhub sellist pahmotti näkku, et tekib tunne, et las jääbki sinna kangi alla on haisva hingeõhuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äädikas äädikaks. Küüslauku "marineeritakse" ka õlis ja samuti eriti ei haise. Samas olen kuulnud, et näiteks küüslaugu kapslid, mis ei haise ei ole ka nii efektiivsed, ehk siis see mis haiseb ongi põhiline "hea" asi. Oskab keegi kommenteerida kuidas sellesse suhtuda ja kas siis õlis marineeritud küüslagud ka vähe efektiivsed?

Peace

Pigem ma pakun, et sageli pannakse küüslauk õlisse/soolvette peale eelnevat marineerimist äädikaga. Karta on, et ega tema algsetest headest omadustest palju just alles ei jää. Lugesin ka kusagilt seda, et kui küüslauk purustatakse, siis kaotab ta oma head omadused üsna ruttu. Parim on ikkagi toores küüs ise puruks närida. Ei oska öelda, kas see on müüt või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

leha vastu aitab mesi, jah, ma alguses mõtlesin ka et, võeh, kuidas ma määrin küüslaugule mett peale ;) , kuid nüüd olen harjunud ja kaks kasulikku asja korraga :o ...et siis mesi tuleb küüslaugule peale panna enne võtmist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile just oli Coralis sama teema. Juba välisukse pealt tundsin, et Mr. Mesi on kohal ja nii see oligi. Kelkis veel, et sõi eelmine õhtu terve kilekoti värskeid nõgeseid ära ja need andsid sellise laksu, et terve öö und ei olnud. Trennis jõi veel muidugi lisaks auto akuvett ;)

Destilleeritud vee (mida muteada akudes kasutatakse) joomine ei tohiks küll eriti tervislik olla - viib kehast välja ka kehale kasulikud ained. Mis selle akuvee joomise eesmärk oli? Huumor?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×