Jump to content
MEE

UFC 81

Recommended Posts

post-1289-1202729556_thumb.jpg

enne kui seda võitlust nägin siis olin mures. Nimelt Mir pärast oma mootorrattaõnnetust on ikka suhteliselt tagasihoidlik olnud oma esinemistes. Siis aga Lesnarit vaadates ja seda kuidas ta trenni tegi siis minu esimene reaktsioon oli, et järgmine "karu" kes üritab MMA-s raha teha.

Tulemuseks oli Mir sõi mõned päris magusad hammerfistid ja oli päris palju selja peal, kuniks tuli nagu oligi oodata submission via knee-bar.

Mis arvate, kas tõesti on asjalikud heavyweight`id otsas, et selliseid kloune nagu ameerika wrestlingu tüüpe tuuakse puuri :D ? Couture on läinud, A.Arlovski lükati üldse undercardile.. Minotauro Nogueira võitis just Tim Sylvia aga Sylvia on välja öelnud ka, et võimalik on, et tema enam UFC-s kaasa ei löö. Monsonit pole ka enam ammu näha.. who`s next siis?

post-1289-1202729610_thumb.jpg

post-1289-1202729701_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis tapsemalt A. arlovskiga juhtus?

ta pandi undercardile. St kui ta enne oli kas main- event või siis vähemalt main-cardil siis nüüd on ta nö soojendus-fighter.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lesnaris on materjali küll ja küll, et raskekaalu valitsejaks saada. Iseasi, kas materjal ära kasutatakse.

Kas asjalikud heavyweight`id on otsas? Ei ole. Aga UFC pole suutnud enda tasemel sarjale kohast HWd kokku saada küll. Mõndadele headele sobivad võibolla lõdvema dopingukontrolliga sarjad rohkem on mu üks isiklik kahtlus. Siiski - tulevikus asi paraneb ja küll nad joonele saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arlovskil on viimane fight ja ta ise ei taha lepingut pikendada minu arust. Seepärast lükati undercardile.

Kes peale Fedori ja Barnetti on need tipp-HW'd, keda UFC's pole? Mark Hunt?

Lesnar on väga väärtuslik lisa UFCle tõmmates ligi publikut, kes varem võibolla MMA'd vaadanud ei ole. Monsonit pole ma kunagi pidanud tipp-HW'ks MMA's.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lesnar on väga väärtuslik lisa UFCle tõmmates ligi publikut, kes varem võibolla MMA'd vaadanud ei ole. Monsonit pole ma kunagi pidanud tipp-HW'ks MMA's.

true true.. iseenesest tõmbas mind just lesnar vaatama ufc 81te. To see what the big man has got. Monson pole küll tipp hw aaga tema sube lihtsalt peab armastama .. ja iseenesest on ta üpris top notch inimesena (as recorded on the camera).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arlovskil on viimane fight ja ta ise ei taha lepingut pikendada minu arust. Seepärast lükati undercardile.

Kes peale Fedori ja Barnetti on need tipp-HW'd, keda UFC's pole? Mark Hunt?

Lesnar on väga väärtuslik lisa UFCle tõmmates ligi publikut, kes varem võibolla MMA'd vaadanud ei ole. Monsonit pole ma kunagi pidanud tipp-HW'ks MMA's.

Jah, Emelianenko, Barnett, Hunt. Aga on veel hunnikutes paremaid tüüpe kui praegu UFC HW madalamates kihtides kakerdab: Aleksander Emelianenko, Sergei Kharitonov, Pawel Nastula, Pedro Rizzo ja kasvõi Roman Zentsov.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis arvate, kas tõesti on asjalikud heavyweight`id otsas, et selliseid kloune nagu ameerika wrestlingu tüüpe tuuakse puuri ;)

Kloune? Sa ei tea mida sa räägid. See on ränk ala, kõvade meeste ala, seepärast sina selles polegi. Mul ei ole MMA kohta mitte midagi halba öelda, kuid selline arvustamine ei lähe küll kõrvust niisama mööda.

Ja kas Sa selle "klouni", või profimaadlejate ees laias plaanis niimoodi räägiks?

See on võibolla halb näide, võib jääda mulje, et nad võtavad ainult "kilude" kallal, nii see ei ole.

Austa ka teisi, see on inimese enda teha, millega ta leiba teenib ja tegeleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kloune? Sa ei tea mida sa räägid. See on ränk ala, kõvade meeste ala, seepärast sina selles polegi. Mul ei ole MMA kohta mitte midagi halba öelda, kuid selline arvustamine ei lähe küll kõrvust niisama mööda.

Ja kas Sa selle "klouni", või profimaadlejate ees laias plaanis niimoodi räägiks?

See on võibolla halb näide, võib jääda mulje, et nad võtavad ainult "kilude" kallal, nii see ei ole.

Austa ka teisi, see on inimese enda teha, millega ta leiba teenib ja tegeleb.

See on küll väga halb video, mille abil inimesi Wrestlingut austama panna ;)

Aga pead tunnistama, et Wrestlingus on lihtsalt nii palju, mis tingivad selle, et see asi on väga väga mööda... mõned näited:

1) Põhiline miks see "fake" süüdistus tuleb - pikka aega üritati esitada asja reaalse spordina ning inimesed uskusid seda. Sellest sunniti endist WWFi praegust WWEd loobuma, ent põhimõtteliselt oli tegemist pettusega.

2) Kuna reaalselt ei ole tegemist siiski spordiga, ei ole sellel alal ka dopingukontrolle ning kuna tegemist on väga karmi äriga, siis paljud tegijad pöörduvad steroidide poole et olla edukamad ning valuvaigistite kuritarvitamise poole, et vastu pidada sellele metsikule tempole (show'd iga nädal) mida promootorid neile peale panevad. See viib ka krooniliste vigastusteni.

3) Kui arvestada juurde need tõesti haledad väljamõeldud "lood" taustal ning see, millisele audientsile see meelelahutusvorm apelleerib ja kuidas seda esitatakse, siis on tegemist äärmiselt madala meelelahutuse vormiga. Tõsi - see ON füüsiliselt raske ja muljetavaldav, aga seda on väga edukalt ka paljud SPORDIalad ILMA selle klounaadita mis sinna juurde käib. Riistvõimlemine näiteks.

See on tõesti inimese enda teha, millega ta leiba teenib (kui me ei räägi just millestki illegaalsest) ja kahtlemata on wrestling väga karm äri väga mitmes plaanis. Aga minu arvamus on ikkagi, et see on tervikuna üks väga väärastunud nähtus ja mul on ju õigus enda põhjendatud arvamusele eks.

(teema kaaperdatud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll väga halb video, mille abil inimesi Wrestlingut austama panna ;)

Aga pead tunnistama, et Wrestlingus on lihtsalt nii palju, mis tingivad selle, et see asi on väga väga mööda... mõned näited:

1) Põhiline miks see "fake" süüdistus tuleb - pikka aega üritati esitada asja reaalse spordina ning inimesed uskusid seda. Sellest sunniti endist WWFi praegust WWEd loobuma, ent põhimõtteliselt oli tegemist pettusega.

2) Kuna reaalselt ei ole tegemist siiski spordiga, ei ole sellel alal ka dopingukontrolle ning kuna tegemist on väga karmi äriga, siis paljud tegijad pöörduvad steroidide poole et olla edukamad ning valuvaigistite kuritarvitamise poole, et vastu pidada sellele metsikule tempole (show'd iga nädal) mida promootorid neile peale panevad. See viib ka krooniliste vigastusteni.

3) Kui arvestada juurde need tõesti haledad väljamõeldud "lood" taustal ning see, millisele audientsile see meelelahutusvorm apelleerib ja kuidas seda esitatakse, siis on tegemist äärmiselt madala meelelahutuse vormiga. Tõsi - see ON füüsiliselt raske ja muljetavaldav, aga seda on väga edukalt ka paljud SPORDIalad ILMA selle klounaadita mis sinna juurde käib. Riistvõimlemine näiteks.

See on tõesti inimese enda teha, millega ta leiba teenib (kui me ei räägi just millestki illegaalsest) ja kahtlemata on wrestling väga karm äri väga mitmes plaanis. Aga minu arvamus on ikkagi, et see on tervikuna üks väga väärastunud nähtus ja mul on ju õigus enda põhjendatud arvamusele eks.

(teema kaaperdatud:)

Sellise videona oleks see jah jama, see oli pigem selleks, et näidata MEEle seda, mis maadleja teeks sellise väite peale.

Alguses profimaadlus oligi puhas sport. 90ndate alguse poole hakati võitjaid enne matši määrama, ning matšisisene tegevus oli siiski veel "päris", lihtsalt maadlejad teadsid, kes võidab. Mingist ajast saadik läks ta jah šõu peale üle, kuid suurföderatsioonid nagu WWE ja TNA ei reklaami seda rahvale mitte "päris" alana. See on meelelahutusala, kuid see ei tee seda kergeks. See on ühtaegu üks parimaid viise aastaid mööda saata, kui ka üdini sitemaid - see aga sel juhul, kui tõesti saad tippu ja sind promotakse ja tahetakse igal pool müüa. Ollakse väga pikka aega kodunt eemal. Indy-ringi maadlejatel pole see aga nii hull.

Dopingukontroliid on nii Jaapanis föderatisoonides kui ka WWEs. TNA teeb vist haruharva, indy omad üldse mitte. Indy födedel ei tasu see asi ära, sest kontrollid on kallid ja niikuinii pole indy maaldejatel steroidide jaoks raha.

Need stoorid on tõesti haledad, kuid enamjaolt suunatud just pere väiksematele.

Jah, kõigil on õigus oma arvamusele, kuid MEE lihtsalt oleks võinud asja vaiksemalt võtta. Tunnen nii mõndagi maadlejat, ning tean selle koha pealt rohekm rääkida kui MEE. Ei ole nad hädised klounid midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu postitus big poppa pump on hea näide sellest KUI edukas on olnud profimaadluse marketingikampaania...

Puhas sport ei olnud profimaadlus juba enam 20. sajandi alguses kui laatadel maadlejad tegid ka juba kokkulepitud matše lisaks kokkuleppimata matšidele. Alates 20 sajandi keskpaigast on järjest levinum ka see, et terve matši üldine käik on varem valmis planeeritud koos siis kõikide stooride ja asjadega seal ümber. Nn. profimaadluse teisel kuldajal ehk 80ndate keskel oli see täiesti tüüpiline.

Dopingukontrolle jaapani puroresus ei ole! Jaapanis ei ole isegi K1's ega Pride's dopingukontrolle. Rääkimata siis profimaadlusest (millel Jaapanis on küll väga teistsugune kultuur kui USA's, ent mõte jääb ikka samaks:)

WWE's jah nüüd on dopingukontrollid, ent need tehakse erafirma kaudu ning limiidid keelatud ainetele on teistsugused kui olümpiakomitee / osariikide spordikomiteede dopingukontrollil.

Rääkida sellest, et Indy-maadlejad on nii vaesed, et dopingut osta ei jaksa - palju on neid "vaeseid" idioote, kes isegi ilma maadluseta ja soovist suureks saada end keelatud aineid täis topivad...

Euroopa profimaadlusest ei tea ma midagi... võibolla siin mehed peavad rohkem showkultuurist lugu ja on auasi, et ollakse puhas...

Ja see video - kui sa nüüd lähed googlisse selleks, et uurida selle video tagamaid, siis natuke kaevudes saad sa teada järgmist:

1) Reporter John Stossel kaebas maadleja Dr. D kohtusse

2) Dr. D väitis, et WWF boss Vince McMahon oli tal KÄSKINUD niimoodi käituda.

3) Reporter võitis kohtukeisiga WWF'ilt üle 400 000 dollari.

Vot nii ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alguses profimaadlus oligi puhas sport. 90ndate alguse poole hakati võitjaid enne matši määrama, ning matšisisene tegevus oli siiski veel "päris", lihtsalt maadlejad teadsid, kes võidab.

Oioioi, 90ndad on küll ikka väga puusse. Maadlusest on show-maadluse juured küll, aga ikka palju palju kaugemale jääb see puutepunkt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oioioi, 90ndad on küll ikka väga puusse. Maadlusest on show-maadluse juured küll, aga ikka palju palju kaugemale jääb see puutepunkt.

Chill, Vallo... I already pwned this thread heavily ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskuge mind,crocop tuleb tagasi.

Selliste saavutustega mees ei saa piirduda ufc´es ainult teisejärgulise Sanchesega.

Mark my words ;)

Ma tahaks väga loota, et ta enne karjääri lõppu teeb veel mõned korralikud esitused jah:) Väga loodan.

Ma loodan ka seda, et big poppa pump on piisavalt mees, et siia teemasse kirjutada, et "aitäh, et te mu silmad avasite... peace..." ja jagada seda, mida tema profimaadlejatest sõbrad räägivad - sest see oleks tõesti huvitav, mina ei tunne isiklikult ühtegi selle ala tegijat ja siseinfot oleks kindlasti lahe lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu postitus big poppa pump on hea näide sellest KUI edukas on olnud profimaadluse marketingikampaania...

Puhas sport ei olnud profimaadlus juba enam 20. sajandi alguses kui laatadel maadlejad tegid ka juba kokkulepitud matše lisaks kokkuleppimata matšidele. Alates 20 sajandi keskpaigast on järjest levinum ka see, et terve matši üldine käik on varem valmis planeeritud koos siis kõikide stooride ja asjadega seal ümber. Nn. profimaadluse teisel kuldajal ehk 80ndate keskel oli see täiesti tüüpiline.

Dopingukontrolle jaapani puroresus ei ole! Jaapanis ei ole isegi K1's ega Pride's dopingukontrolle. Rääkimata siis profimaadlusest (millel Jaapanis on küll väga teistsugune kultuur kui USA's, ent mõte jääb ikka samaks:)

WWE's jah nüüd on dopingukontrollid, ent need tehakse erafirma kaudu ning limiidid keelatud ainetele on teistsugused kui olümpiakomitee / osariikide spordikomiteede dopingukontrollil.

Rääkida sellest, et Indy-maadlejad on nii vaesed, et dopingut osta ei jaksa - palju on neid "vaeseid" idioote, kes isegi ilma maadluseta ja soovist suureks saada end keelatud aineid täis topivad...

Euroopa profimaadlusest ei tea ma midagi... võibolla siin mehed peavad rohkem showkultuurist lugu ja on auasi, et ollakse puhas...

Ja see video - kui sa nüüd lähed googlisse selleks, et uurida selle video tagamaid, siis natuke kaevudes saad sa teada järgmist:

1) Reporter John Stossel kaebas maadleja Dr. D kohtusse

2) Dr. D väitis, et WWF boss Vince McMahon oli tal KÄSKINUD niimoodi käituda.

3) Reporter võitis kohtukeisiga WWF'ilt üle 400 000 dollari.

Vot nii ;)

Vabandan, väike viga tuli siise. Ei mõelnud ma mitte 90'ndaid nagu 1990, tahtsin öelda 1900. 1920 ja kuskilt sealt, enne Killer Kowalskit, hakati kokku leppima võitjat, kuigi action ise oli päris. Mingist ajast hakkas see ühe arenema selleks, mis ta on praegu. 40 aasta vältel muutus ta väga palju, 60'ndatest alates on ta enam-vähem sama asi, mida nüüd näha võib. Nippe on juures.

Euroopa on Amerrikast maas, meie oleme alles seal, kui ameeriklased mingi 30-40a tagasi. Ron Simmons tõi välja indy-ringi näite steroidide kasutamisest. Arvan, et tema teab sellest pisut rohkem. Indy ringil saavad suuremad "tähed" 300-500$, need vennad võibolla SAAKS steroidikuure lubada, kuid nad lihtsalt ei tee seda.

Dr. D lugu ma tean, summat enne ei teadnud. Vot, loll oli reporter, et sellise VALE küsimuse esitas. See väide, et "profimaadlus on feik" on lollidele, nad ei tea asjast mitte s*ttagi. Löök on löök, nõrk löök kuid siiski. Maadlusnippide ja võtete juures ei ole mitte midagi feiki, püütakse kaasmaadlejat kaitsta, muud midagi.

Omamisest pole mõtet juttu teha, see artiklitest loetu ei anna sulle palju juurde.

Nägin seda käskimise asja, sa tõesti arvad, et selline reaktsioon olekski tulnud vaid kellegi käsu peale?

Jaapani dopingukontroll on tõene, AJPW kontrollis oma maadlejaid. Seda föde vast aga enam ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtt-e-tuuu ja-maaaaaaaaa. Ei ole seal taga mingit reaalsust. Puhas show.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No feik feigiks... sõltub sellest kuidas me sellest mõistest aru saame. Prowrestling on võlts selles mõttes, et oli esitatud päris spordi pähe ning tegelikult ei olnud sport. On feik üsna samas tähenduses nagu teater on. Selles kõiges on ka aspekte, mis ka lihtsalt füüsiliste oskuste demonstreerimisele lisaks suht tülgastavad on minu meelest (nt. "blading").

Käskimise asja - eks wrestlingus tehakse ikka väga palju asju käskimise peale...

Aga lihtsalt infoks veel - üks kõigi aegade MMA suurimaid staare on (endine) pro-wrestler. Kazushi Sakuraba ;)

Kuskohast pärineb see info, et AJPW kontrollis oma maadlejaid? Japsidel on see keelatud ainete mittetarvitamine nagu auasi ka olnud, aga et ametlik kontroll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No feik feigiks... sõltub sellest kuidas me sellest mõistest aru saame. Prowrestling on võlts selles mõttes, et oli esitatud päris spordi pähe ning tegelikult ei olnud sport. On feik üsna samas tähenduses nagu teater on. Selles kõiges on ka aspekte, mis ka lihtsalt füüsiliste oskuste demonstreerimisele lisaks suht tülgastavad on minu meelest (nt. "blading").

Käskimise asja - eks wrestlingus tehakse ikka väga palju asju käskimise peale...

Aga lihtsalt infoks veel - üks kõigi aegade MMA suurimaid staare on (endine) pro-wrestler. Kazushi Sakuraba ;)

Kuskohast pärineb see info, et AJPW kontrollis oma maadlejaid? Japsidel on see keelatud ainete mittetarvitamine nagu auasi ka olnud, aga et ametlik kontroll...

Selle MMA mehe nime olen minagi kuulnud. Perekonnanime küll, kust, see ei tule ette. Seegi hea muidu. Sylvester Terkay pole mingi kõva võitleja või`Tema ka muidu selline suur härg maadleja.

AJPW kontrollis võõrtalenti niipalju kui Matt Bloom ükskord intervjuus rääkis. Jaapanis käib suuri summasid teenimas ka Bill Goldberg. Tema ning kontrollide kohta pole minagi kuulnud.

Korra MMA asi ka sekka, profimaadleja ning olümpiamedalist Kurt Angle on ka väga suur MMA fänn, ning kaalus vahepeal mõne MMA matšis/kakluses osalemist. Vanus sai vist suureks teguriks, pole ta enam nii väga noor midagi. Neljas kümme tiksub minu teada. Asi jäi aga poolikuks. Kahju muidu, ta on väga hea maadleja (Mitte profimaadluses, kuid ka seal, vaid kreeka-rooma omas. Olümpiamedal ikkagi ju just maadluses). Lesnar on ka üpriski tegija maadleja, isegi Mir vastu läks ta ju kohe maha niitma. Kogenematus talle kaotuse tõi, läks vist ka liialt enesekindlaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sakuraba muideks pole üldse suur mees... siuke natural 85 kg... ja ilma igasuguse olulise lihasdefinitsoonita:)

Terkay pole nagu MMA's suurem asi... küll kolm võitu ja üks kaotus aga teiste samasugustega... Eks neid prowrestlereid on veel MMA'st läbi käinud... Giant Silva ja asjad:P

USA'st kuulsaim MMA-wrestling on vist Ken Shamrock, kes palju ka MMA's võistelnud, osa muidugi oli Pancrase organisatsioonis, mis on tuntud selle poolest, et tegi "work" matše ka... see selleks...

Kurt Angle on olümpiakuld kui ma ei eksi... vabamaadluses, mitte kreeka-roomas. Oli jah palju juttu sellest, aga nüüd vanus ei luba enam. Üks huvitav intsident on juhuslik "shoot" Angle ja B-klassi MMA-võitleja Daniel Puder'i vahel. See on YouTube's olemas ka. Raske öelda, kas see oligi nüüd nii plaanitud - ei näe nagu ärilist loogikat selle taga... samas hõisata, et see nüüd oli päris, on ka riskantne... ühesõnaga see oli päris veider... õlad maas, samas lukk peal... nojah... whatever...

Angle vs. Puder

...muide, Puder EI ole UFC veteran nagu kommentaatorid ütlevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurb, et nii hea ürituse puhul räägitakse ainult ühest matshist ja siis ka põhiliselt eelarvamustest.

noh, kneebar tuli ja oli väga ilus, aga ma tõesti arvan, et kümnest matshist võidaks Lesnar vähemalt kuus. Ta on lihtsalt liiga loom Miri jaoks. Väga hea, et tema debüüt ei osutunud hiilgavaks - mida varem ta saab korraliku põhjuse MMA terminitesse päriselt sisse elada, seda parem.

Lesnar on kiire ja tugev ja tema liikumist ning tegutsemist polnud üldse paha vaadata. Lesnari intekast libisesin kuidagi üle, aga Miri jutust jäi kõrvu midagi taolist, et mingil hetkel tunneb Lesnar kuidas ta enam ei jõua ja köhib kopsu ja mõtleb, et poleks kunagi pidanud ringi ronima jms. noh, bs. isegi kui Mir võidaks Lesnarit alati siis teda enne kägistust või lukku ära väsitada ei ole tal mingit võimalust. respect.

sõnaga, ehkki wrestlingust räägitud jutuga olen nõus siis ma ei möliseks hea mehe kallal ainult sellepärast, et ta enne teisel alal tegutses.

Tim Sylvia vs Antonio Rodrigo Nogueira - suurepärane sub ja uskumatu näide löögitaluvusest.

Jeremy Horn vs Nate Marquardt - Hornil üks väga lahe subiüritus, aga Marquardtil on võimu palju rohkem ja ta on ise ka väga hea tehnikaga.

Chris Lytle vs Kyle Bradley - agressiivne ja otsustav tegutsemine ning kiire lõpp.

häid matshe oli veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×