Jump to content
-Hitman-

EAS 100% The Whey Protein

Recommended Posts

Kogemusi on :D olen tarvitanud ühe sellise 2,3 kg purgi ja hetkel võtan Whey Gold-i mis on tegelikult peaaegu täpselt sama toode. Võtan koheselt peale treeningut. Suurenenud nii mass kui jõud, muidugi järgin ka, et teistes toidukordades oleks piisavalt valku ja muud. Plussiks ka kindlasti see, et on hea maitsega (jäätise) :D

Aga kas siis peale selle 2,3 kilose paki kasutamist oli ikka tulemusi ka juba tunda ja näha?

No kuule. Lihtsalt valgu söömisest ei tule üksi mingid tulemused. Sama valk on ju ka tavatoidu sees. Mis tulemuse sa selle söömisest saad? Samasuguse tulemuse. Läbimõeldud trenn ja toitumine annavad koos mingi "tulemuse", aga mitte mingi purk valgupulbrit üksi.

Kogemusi on :D olen tarvitanud ühe sellise 2,3 kg purgi ja hetkel võtan Whey Gold-i mis on tegelikult peaaegu täpselt sama toode. Võtan koheselt peale treeningut. Suurenenud nii mass kui jõud, muidugi järgin ka, et teistes toidukordades oleks piisavalt valku ja muud. Plussiks ka kindlasti see, et on hea maitsega (jäätise) :D

Mis maitsevalik see hea maitsega oli ?

Seda mida sa kirjutasid tean ma juba ise ka. Ja kui 2,3 kilogrammise purgi ära tarbida siis peaks juba midagi ikka tunda andma :D

Edited by -Hitman-

Jep see Whey Gold mida hetkel võtan on vanilje jäätise (nii on purgil kirjas) ja maitseb väga hästi piimaga juues :D

Aga kuidas selle EAS 100% The Whey Proteini toime ikkagi on võrreldes Whey Goldiga? :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.